Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

:))) a preco niekedy mi select oznaci typka a niekedy ne?:) a viem sa vratit spat do hry, ked mi vypadne net? neviem why, ale na playku mam niekedy vypadok wifiny, z fify a nhlky ma vyhadzuje zo zapasov a uz sa to deje aj na bf:/ asi tam hodim kabel:)

a daju sa niekde pozriet aj statistiky z kampane? a preco sa neda hrat playko s pcckom?:) sorry za moje stupidne otazky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt miluju DLC :bash: člověk si koupí hru za 1100 a dalších 1100 zaplatí za premium kde má teda všechny DLC... fakt super
No tak je to jako pravda, ale neni to povinné vid, navíc BF3 DLC jsou dost "bohaté" je tam u každého asi 10 new zbraní, 4-5 new map a u přístích DLC budou i nové auta, takže podle mě se to koupit vyplatí, CoD DLC jsou mnohem katastofičtější.... :) Já si asi všechny DLC koupim kromě tohohle (Close Quarters), protože to mi moc jako BF3 ani nepřijde, ale záleží na tom - jestli to bude mít achievementy nebo ne.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:))) a preco niekedy mi select oznaci typka a niekedy ne?:) a viem sa vratit spat do hry, ked mi vypadne net? neviem why, ale na playku mam niekedy vypadok wifiny, z fify a nhlky ma vyhadzuje zo zapasov a uz sa to deje aj na bf:/ asi tam hodim kabel:)

a daju sa niekde pozriet aj statistiky z kampane? a preco sa neda hrat playko s pcckom?:) sorry za moje stupidne otazky:)

mám zkušenost, že tlačítko Select reaguje na označení jen 2krát po sobě (i když jedním zmáčknutím se dá označit více nepřátel blízko sebe), potom chvíli nereaguje a zřejmě až zmizí původní dvě označení (nepřítel zemře nebo se schová), tak mi jde označovat další nepřátele (zřejmě proto, aby sniper na kopci nemohl označit celý nepřátelský tým).

když víš na jakém serveru jsi hrála: za A) sama - můžeš si server znovu najít v Server browser nebo za B) s někým z Friendlistu - připojit zpět na hráče, se kterým jsi hrála.

staty z kampaně jsem nikdy nehledal (k čemu? na easy by byly jiné než na hard:)), ale staty z coopu a MP jsou v sekci My soldier. Crossplatformní hraní u BF3 není implementováno, proč? hry se od sebe odlišují, na PC je mód i pro 64 hráčů a EA to stejně neumí (bez chyb), takže asi proto...

jinak spousta čechů a slováků hraje na serverech KONZOLISTA.CZ a CZECH IRON WARRRIORS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ještě hezky česky:):

Ohledně služby Battlefield Premium jsme již napsali spoustu informací a nyní zde máme s největší pravděpodobností oficiální factsheet, který obsahuje všechny potřebné informace. Služba bude spuštěna 4.6. 2012 a přinese 14 denní exkluzivní přístup ke všem DLC. Její cena je stanovena na €49.99/4000MSP/1282 Kč. Obsahuje samozřejmě všechny DLC, tedy již vydaný Back to Karkand a nadcházející Close Quarters, Armored Kill, Aftermath a End Game. Pokud Vás zajímá kdy a kdo bude mít DLC Close Quarters dostupné, objevili si na internetu tyto informace:


    • PlayStation 3 hráči jenž mají zakoupené Battlefield Premium budou moci hrát od 4.6. 2012
    • Xbox 360/PC hráči jenž mají zakoupené Battlefield Premium budou moci hrát od 14.6. 2012
    • PlayStation 3 hráči bez zakoupeného Battlefield Premium budou moci hrát od 19.6. 2012
    • Xbox 360/PC hráči bez zakoupeného Battlefield Premium budou moci hrát od 24.6. 2012

Výhody k DLC:


    • Battlefield 3: Back to Karkand
    • Battlefield 3: Close Quarters
    • Battlefield 3: Armored Kill
    • Battlefield 3:Aftermath
    • Battlefield 3: End Game
    • Tyto DLC celkově zahrnují 20 nových map, 20 nových zbraní, více než 10 nových vozidel, 4 nové herní režimy, více než 30 nových úkolů, více než 20 nových psích známek
    • Dřívější přístup o 14 dní oproti ostatním

Herní výhody:


    • nový nůž (ACB-90)
    • nové psí známky (černé barvy)
    • více než 10 nových kamufláží pro postavu
    • nové kamufláže pro zbraně
    • 5 nových úkolů

Výhody na Battlelogu:


    • 10 nových obrázků pro použití v emblému čety
    • možnost resetování vlastních statistik (skóre za minutu, poměr zabití/úmrtí, poměr výher/proher)
    • prioritní přístup na server při čekání v serverové frontě
    • možnost uložit si 5 zpráv z bojiště (Battle Reports)
    • přístup k exkluzivním akcím
    • přístup k častějším Double XP víkendům

Další výhody jsou:


    • exkluzivní videa
    • strategické příručky
    • další bonusový obsah (neví se o co se jedná)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám že se v nějakym tom DLC objeví pár map z BC/BC2. Nemůžu si pomoct ale většina z nich se mi líbí víc než ty základní v BF3. Nelson's Bay, Panama Canal, Harvest Day a koneckonců i Laguna Alta byly výborný mapy. V BF3 se s nima může rovnat Caspian, Kharg, možná Tehran ale tim to hasne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci nějakou podobnou mapu jako je operation metro :) Bf 3 ma ty pechotni boje skvele

Métro je parodie na mapu. Nevyrovnaná (američanům se braní B mnohem líp než rusům) a obrovský chokepoint na béčku, žádné boční průchody. V Rushi to docela ještě de ale v Conquestu bych zvracel...

Ale pokud se ti líbí tak v Close Quarters to bude vypadat asi podobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju pouze Rush na metru :) Měl jsem to upřesnit :)

a to jsi od bety nic jinýho nehrál? metro je ta nejhnusnější mapa s kachlíkovanýma chodbama jako v blázinci:), mrkni na caspian, jak tam vítr šumí ve stromech skoro jako ve Flower:) nebo světla nočního Teheránu, uplně je ho škoda rozbombardovat, ale rozkaz zněl jasně...nebo korálový atol wejk, malá placka uprostřed Tichého oceánu - letecký pohled jako z katalogu od Čedoku:wohow:. jó, dnes jsem poeta...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 = rush 4 ever! BF3 a všechny ostatní BF = conquest 4 ever (pokud vím tak tam snad ani nic jiného není ve starších BF)! Jinak to s tim premium a dřívějším přístupem je podle mě vážně nehoráznost, ano připlatíš si za premium a dokonce dostaneš všechny DLC v podstatě o dost levněji ale prostě je to naprd, já sám pokud seženu peníze si premium koupim ale i tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Na tom metru se mi libej prechody mezi volnejsim prostorem do koridoru a zase do volnejsiho prostoru dale potom celkova atmosfera kdy se snazis ziskat kazdej centimetr za cenu ztraty nekolika lidi ve squadu ... ty vetsi mapy hraju na Pcčku a tam je to o ničem jiném zato operace metro je site primo na konzole ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten balík Close Quarters dělají právě kvůli lámackejm CoD hráčům co přešli z CoD na BF, to vůbec není battlefield! Battlefield byl vždy o spolupráci, velkých-gigantických mapách a taky vozidlech, a né o kempení na nějaké malé mapce a čekání na nepřítele, co já vim třeba za stolem... Ale já ti to neberu, líbit se ti to může, ale prostě je to furt blíž a blíž CoD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neřikám že to není blíž Cod ale prostě to není Cod tohle má jiskru Cod má jen výbuchy to je vše .... :) Jinak zkus si dát někdy Metro na soukromém serveru např s clanem a komunikujte pomocí Hs ... jelikož to není tak rozlehlé tak je to super simulace přesunu jednotlivých squadu :) Týmovka jako vyšitá :)S randomem je metro nic moc to uznávam ... nebo jak řikáš ty mapa pro campery :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tak, když je dobrá hra, tak je jedno na jaký mapě, ale nejvíc jsou mapy s technikou, tomu se v podstatě žádná hra nepodobá, ale předevčírem jsem se octnul na severu Only Metro 200% a dobrý řežby, ale po 3 hrách už jsem měl Metra po krk, furt to samý, chytal jsem klaustrofobii, jediný co tam lítalo bylo MAWko:D. Ale jo, malý mapy jsou občas dobrý na výplach hlavy, nemusí se u toho moc přemýšlet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zmiňujete tu mapy ze starších BF, který by mohli předělat, ale jaksi jsem tu neviděl Road to Jalalabad :D to jsem jediný kdo si jí oblíbil ?

a co Kubra Dam?

Tak BF2 už své zástupce v BF3 má, nicméně souhlasim s Jalalabadem ten bych určitě radši než třeba Karkand. Ale Kubra Dam byla moje asi nejmíň oblíbená mapa :)

Co by se mi líbilo jsou ty vychytávky ze Special Forces, taková ta kotva na šplhání budov a zipline na jejich sjíždění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOMPLETNÍ SEZNAM ZMĚN V RÁMCI ČERVNOVÉHO UPDATU („MULTIPLAYER UPDATE 3“) - 4. až 5. červen

Změny týkající se bojové techniky



    1. Vylepšeno ovládání F35, které se nyní více blíží ovládání SU35 (viz. výše).
    2. ECM Jammer (radarová rušička) ve stíhačkách a helikoptérách by nyní měl v aktivním stavu spolehlivěji odklánět řízené střely.
    3. Opraven problém, kdy bojová technika nebyla znovu nasazena (nespawnovala se) na předpokládaném místě, pokud toto bylo obsazeno umístitelným předmětem. Technika se nyní bude spawnovat podle původního záměru a onen předmět bude následně zničen.
    4. Statické protiletecké střely nezpůsobí škody rychle se pohybující bojové technice.
    5. Sníženo přímé poškození neřízenými střelami tak, že pro znehybnění vozidla na jeden zásah je vyžadován přesnější zásah. Toto bylo dříve velmi benevolentní a relativně snadné.
    6. Odstraněno přímé poškození řízenou střelou z letounu. Plný účinek střely se nyní projeví jen tehdy, bude-li mít hráč cíl označen laserem.
    7. Účinnost poškození obrněných vozidel raketami z helikoptéry vracena na původní úroveň před všemi patchi. Jde o zpětnou redukci úderného účinku, který se do hry dostal omylem.
    8. Opravena tanková naváděná dělostřelecká munice, která způsobovala poškození opačné hodnoty, pokud byla řízená a neřízená.
    9. Upravena účinnost granátů z minometu M224 proti obrněným vozidlům. Některé předchozí úpravy způsobily, že jejich efektivita byla vyšší, než bylo původně zamýšleno.
    10. Zvýšen dostřel protileteckých kanónů tak, aby mohly zasáhnout i letouny v maximální výšce nad mapou.
    11. Na mapě Gulf of Oman (Back to Karkand) nahrazena čtyřkolka VDV za DPV pro oba týmy u vlajky City.
    12. Opravena chyba, kdy některá odemykatelná vylepšení pro bojovou techniku byla stále aktivní, i když hráč daný bojový prostředek opustil.

Změny týkající se vojáka a zařízení


  1. Změny týkající se zbraní


    1. Různé změny

      1. Přidáno vylepšené barevné odlišení týmů na konzolích (viz. výše).
      2. Přidána barevně vylepšená ikona velitele čety (všechny verze).
      3. Přidána možnost pro adminy konzolových serverů označit svůj server s vlastními pravidly v prohlížeči speciálním symbolem (viz. výše).
      4. Opravena chyba, kdy za hráčem nebyly slyšet kroky.
      5. Opravena chyba, kdy při vyzbrojování stanice M-COM byl tento proces přerušen, pokud se hráč podíval na zbraň ležící na zemi.
      6. Opravena zneužitelná chyba, kdy se hráč teleportoval k protiletadlovým dělům na letadlové lodi při odpálení ženijního robota u dveří.
      7. Opravena chyba, kdy se při prvním vstupu do kooperativního režimu nezobrazoval na HUD stav munice.
      8. Opravena chyba, kdy hráč nedostal dotaz o tom, zda chce opravdu změnit tým, když stisknul tlačítku „Změnit tým“.
      9. Opravena chyba, kdy se úkoly správně neřadily na obrazovce „Můj voják/úkoly“.
      10. Opravena chyba, kdy nefungoval komunikační kruh na vojácích v bojové technice (PC).
      11. Přidány ikony blikajícího cílového bodu na 3D HUD displeji a blikající neutrální ikony na ukazatelích plnění cílů.
      12. Přidány informativnější chybová hlášení v případech, kdy se hráč pokusil pronajmout server v místě, kde momentálně žádné servery nejsou dostupné.
      13. Opraveny ikonky psích známek na obrazovce „Můj voják/úkoly“, které se objevovaly mírně roztažené.
      14. Opraveny některé trasovací střely, které se objevovaly jako viditelné za cíli (vojáky či bojovou technikou).
      15. Oprava potencionálního náhodného pádu hry v důsledku chyby zvuku.

      battlefield-3.cz


  2. Opravena chyba, kdy za určitých okolností byly granátomety a podvěsné brokovnice příliš účinné (viz. problém u M26 výše).
  3. Všechny poloautomatické odstřelovačské pušky mají nyní správně nižší dostřel při použití tlumiče záblesku.
  4. L96 nyní správně střílí při míření přes klasická mířidla. Předtím byla jejich poloha mírně vychýlená.
  5. SKS má nyní správné hodnoty poškození při použití tlumiče záblesku. Předtím bylo poškození na krátkou vzdálenost příliš nízké.
  6. Mírně snížen potlačovací efekt palby z SKS.
  7. Sníženo poškození při palbě SKS na velkou vzdálenost, aby se zvýšila její primární úloha na střední a krátkou vzdálenost.
  8. Mírně snížena penalizace přesnosti mířené palby z M4A1 při použití foregripu. Tím dochází k sjednocení tohoto faktoru s ostatními zbraněmi.
  9. Mírně zvýšena penalizace přesnosti mířené palby ze SCAR-H. Tím dochází k sjednocení tohoto faktoru s ostatními zbraněmi.
  10. FAMAS – oproti předchozímu updatu sníženo vertikální uhýbání hlavně a přidána penalizace přesnosti palby při přiblížení přes kolimátor.
  11. F2000 – snížena penalizace přesnosti při použití foregripu a zvýšen bonus redukce zpětného rázu.
  12. AEK971 – při použití foregripu zvýšen bonus redukce zpětného rázu.
  13. SG553 – při použití foregripu a zvýšen bonus redukce zpětného rázu.
  14. FAMAS – při použití foregripu a zvýšen bonus redukce zpětného rázu.
  15. Opravena absence názvu M416 s flešetovou municí pro M26 na kill logu.
  16. Opravena chyba, kdy všechny kulomety se zásobníky neměly k dispozici rozšířený zásobník jako odemykatelnou modifikaci.
  17. Všechny poloautomatické brokovnice nyní střílí s kadencí 220 střel za minutu. Předtím mezi nimi byl příliš malý rozdíl, kdežto nyní spočívá místo kadence v počtu broků v nábojích.
  18. Vylepšena přesnost a efekt zpětného rázu u M26, aby se vyrovnala 870.
  19. Snížen efekt potlačovací palby na účinek brokovnic. Brokovnice jsou stále touto palbou ovlivněny, ale na rozdíl o dřívějšku jsou přesnější při rychlé palbě od boku.
  20. Rychlost přebití 870 byla mírně zvýšena z 0,55 sekundy na 0,48 sekundy. Kompletní nabití prázdné 870 bylo rovněž mírně zkráceno.
  21. Zvýšena přesnost mířené palby z brokovnic v pohybu.
  22. Snížen zpětný ráz u brokovnice SAIGA-12K.
  23. M1014 nyní střílí 10 projektilů. Další poloautomatické nebo automatické brokovnice mají 9 pelet, a jelikož M1014 má menší zásobník a nižší rychlost přebíjení, střílí nyní 10 pelet, aby byla účinnější.
  24. USAS-12 nyní střílí 7 projektilů.
  25. MK3A1 nyní střílí 8 projektilů.
  26. Opravena chyba, kdy se v průběhu respawnu nezaznamenal mód palby zbraně.

Snížena míra nepřesnosti střelby pod potlačovací palbou. Na rozdíl od nastavení základní hry je účinek potlačovací palby stále silnější, ale ve srovnání s posledním updatem je nyní nižší (viz. výše).
Snížena prodleva odezvy z gamepadů/joysticků na všech platformách. Míření s vojákem za pomoci gamepadu nebo joysticku by nyní mělo být přesnější.
Zkrácena doba nasazení předmětů v napjatých bojových situacích.
Výrazně zvýšena reakční doba po rozložení dvounožky zbraně při zalehnutí a krátce po pohybu. Rozložení dvounožky by se již nemělo přerušovat, pokud ji hráč začne rozkládat bezprostředně po zastavení pohybu.
Opravena chybná nemožnost umístit minomet kdekoli na mapě Grand Bazaar.
Při změně modifikace zbraně na obrazovce vlastních úprav bude nyní dříve vybraná zbraň z obrazovky umístění automaticky vybrána také po přechodu na obrazovce modifikací příslušenství.
Zvýšena efektivita asistence při míření na krátkou vzdálenost (týká se konzolí). Testy v Close Quarters prokázaly, že aktuální nastavení asistence v uzavřených prostorech je nedostatečné. Jde o globální změnu, která vylepší tento aspekt ve všech režimech a na všech mapách. Asistence míření na větší vzdálenosti je výrazně méně efektivní. Toto se však týká jen konzolí, protože asistence míření není ve verzi pro PC přítomna. Pokud však chcete, můžete si ji na konzolích vypnout.
Hráči se nyní budou spawnovat na rádiomajáku ve stejném směru, v jakém je maják natočen. Maják je vždy orientován tam, kam se dívá voják po znovunasazení do hry. Dříve neměl maják na orientaci vojáka pro respawnu vliv.
Kamera náhledu respawnu na majáku byla aktualizována tak, aby lépe zabírala směr pohledu vojáka v momentě, kdy bude respawnován.
40mm kouřový granát má nyní opět delší účinek.
Upraveny některé trasovací střely odstřelovačské munice pro lepší viditelnost na velkou vzdálenost (trasování je menší).
Upraveny záblesky z hlavní tak, že jsou nyní při spodním okraji obrazovky méně oslepující.
Opravena chyba, kdy nebylo možné uchopit umístěný předmět po jeho obnově.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mě tyhle updaty moc nezajímají, hrálo se skvěle s nimy ale i před nimy, a od té doby co odstranily lítání na MAW, tak DICE tiše nenávidím. A ted ještě tohle: Zvýšena efektivita asistence při míření na krátkou vzdálenost (týká se konzolí). Testy v Close Quarters prokázaly, že aktuální nastavení asistence v uzavřených prostorech je nedostatečné. Jde o globální změnu, která vylepší tento aspekt ve všech režimech a na všech mapách. Asistence míření na větší vzdálenosti je výrazně méně efektivní. Toto se však týká jen konzolí, protože asistence míření není ve verzi pro PC přítomna. Pokud však chcete, můžete si ji na konzolích vypnout. Takže já si jí určitě vypnu, ale co ty všechny ostatní lamky? Hm? ..... Ten vylepšenej AIM at si nechaj pro coop nebo SP ale nic takové do MP netahaj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu