Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

znovu skvělý díl :D jsem zvědav kdy jim dojdou nápady..

a dnes jsem získal svojí první platinu vůbec !! nikdy mi na těch trofejích nezáleželo, ale bad company 2 si jí prostě zasloužil !! a naprosto bez pomoci, nechci se nikoho dotknout.. ale když si lidi pomáhají při sbírání trofejí, tak je to ubohý.. :P k čemu pak ty trofeje jsou ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ne trofejích taky nějak extra nezáleží, ale když mě hra baví tak si platinu udělám rád, mam tak motivaci dělat věci který bych jinak nedělal (hrát hru na hard atd...).

I když Battlefield 3 na hard je asi to nejhorší co sem kdy hrál. Některý mise hypertěžký, jiný hyperjednoduchý, samý bugy, nekonečnej respawn nepřátel který sou s AKčkem na 200 metrů přesnější než já se sniperkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda.. mě zatím pořádně bavilo jen BCčko a odehraný hodiny jsou toho důkazem :D ale trošku lituju dead space 1-2 a ratchetů :(

A ani nevím jestli BF3 začnu hrát.. BC2 je prostě ósom. Nemůžu si pomoc ale ve všech aspektech mi příjde lepší... zvuk (tedy hlavně řev vojáků, v BF3 mi občas příjdou dost znudění, hlavně ten týpek co mluví do vysílačky, že jste zabrali vlajku apod.. :D), přehlednější grafika, a hlavně ta destrukce..!! v BF3 střelíte do země tankem a udělá se tam jen černej flek, kdežto v BC se tam udělá skutečný kráter.. a nejlepší paseku nadělají mortary !!

ale kampaň v BF3 se mi hóódně líbila :) ale na hard to fakt nešlo.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, hlasy v BF3 jsou o řád horší, hlavně že tam neni ruština jen angličtina s přízvukem. Stancica zachvačena bylo nejlepší :)

A většina map se mi v BC/BC2 líbila taky víc, ty v BF3 sou jakoby bez duše. Nicméně v BF3 my víc vyhovuje samotnej "engine" - chování zbraní, vozidel, vrtulníků...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda.. mě zatím pořádně bavilo jen BCčko a odehraný hodiny jsou toho důkazem :D ale trošku lituju dead space 1-2 a ratchetů :(

A ani nevím jestli BF3 začnu hrát.. BC2 je prostě ósom. Nemůžu si pomoc ale ve všech aspektech mi příjde lepší... zvuk (tedy hlavně řev vojáků, v BF3 mi občas příjdou dost znudění, hlavně ten týpek co mluví do vysílačky, že jste zabrali vlajku apod.. :D), přehlednější grafika, a hlavně ta destrukce..!! v BF3 střelíte do země tankem a udělá se tam jen černej flek, kdežto v BC se tam udělá skutečný kráter.. a nejlepší paseku nadělají mortary !!

ale kampaň v BF3 se mi hóódně líbila :) ale na hard to fakt nešlo.. :D

Kdyby na xboxu bylo vic lidi na bfbc 2 taky bych hral radsi premyslim ze koupim dlc vietnam nevite jestli to hraje hodne lidi aby to nebyla zbytecna koupe ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deep: ty ruský hlášky mi tam taky chybí :D

a s tím enginem taky souhlasím.. každopádně BC2 je pro mě srdcovka, větší než Battlefield 2... a možná na tom má podíl i to, že je to moje první online hra na Psku, předtím jsem hrál jen Killzone 2 single. A Psko jsem si taky neskutečně zamiloval!! PC SUX!! :P

ale ty americký hlášky jsou taky dobrý, třeba při prohrávání: I never see US millitary fight like this !! .. u toho se občas zasměju :D

cojoot: kdy jsi hrál BC naposledy ?? hned po vydání BF3 tam bylo málo lidí, zřejmě i proto, že bylo ještě stále moc serverů.. teď hraju na plným serveru skoro pokaždé.. vietnam jsem bohužel omylem smazal, ale určitě si ho koupím!! možná dokoupím i ouslang nebo jak to bylo a ty kamufláže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby na xboxu bylo vic lidi na bfbc 2 taky bych hral radsi premyslim ze koupim dlc vietnam nevite jestli to hraje hodne lidi aby to nebyla zbytecna koupe ? :D

BC2 sem hrál ještě 4měsíce po vydání B3. A hrálo to hodně lidí, a dost stále hraje. :)) Ty mapy jsou prostě nepřekonatelný, oproti b3..

Nicméně Vietnam je zbytečná koupě. Na těch mapách se nedá moc vyznat, moc lidí t nehraje a nějakej spešl zážitek ti to nepřinese... možná maximálně plamenomet a karabiny :)

..měl sem to zapnuté pár hodin a litoval jsem utracených MPček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 sem hrál ještě 4měsíce po vydání B3. A hrálo to hodně lidí, a dost stále hraje. :)) Ty mapy jsou prostě nepřekonatelný, oproti b3..

Nicméně Vietnam je zbytečná koupě. Na těch mapách se nedá moc vyznat, moc lidí t nehraje a nějakej spešl zážitek ti to nepřinese... možná maximálně plamenomet a karabiny :)

..měl sem to zapnuté pár hodin a litoval jsem utracených MPček.

Ja se vzdy prihlasim jsou tam dva lidi mozna tri ale parkrat se mi to povedlo najit velkou skupinu. Je to mesic zpatky co jsem hral bfbc 2. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem napotřetí zaplatil v in-game store BF Premium, 13 stovek už mi zmizlo z účtu, stáhl se mi 100kB souborek a mám v BF3 nový pozadíčko. Close Quarters taky zatím nejde stáhnout, ale postřehl jsem několik změn: u Assaulta přibyl u M320 nový druh náboje M320 LVG a je u něj připsáno [40mm grenade], nevím teda jak se liší od normálního [40mm], kterej je taky výbušnej?! U zbraní je zatím neaktivní položka Camo, dále 5 nových známek (MoH, Danger Close apod. - ale né ta černá, co má bejt v Premium) a kalendář, kdy budou XP víkendy, DLCčka a nějaký videa.

Nový zbraně: SPAS-12, M5K, JNG-90, M417, LSAT, L86A2, MTAR-21, SCAR-L, AUG A3, ACW-R (Magpul Masada) - u mě dobrý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem napotřetí zaplatil v in-game store BF Premium, 13 stovek už mi zmizlo z účtu, stáhl se mi 100kB souborek a mám v BF3 nový pozadíčko. Close Quarters taky zatím nejde stáhnout, ale postřehl jsem několik změn: u Assaulta přibyl u M320 nový druh náboje M320 LVG a je u něj připsáno [40mm grenade], nevím teda jak se liší od normálního [40mm], kterej je taky výbušnej?! U zbraní je zatím neaktivní položka Camo, dále 5 nových známek (MoH, Danger Close apod. - ale né ta černá, co má bejt v Premium) a kalendář, kdy budou XP víkendy, DLCčka a nějaký videa.

Nový zbraně:SPAS-12, M5K, JNG-90, M417, LSAT, L86A2, MTAR-21, SCAR-L, AUG A3, ACW-R (Magpul Masada) - u mě dobrý:D

To LVG by mělo značit Low Velocity Grenade. Ale tžko říct co to je. Možná něco uspůsobený do uzavřených prostor - odpálení časovou rozbuškou namísto klasický nárazový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To LVG by mělo značit Low Velocity Grenade. Ale tžko říct co to je. Možná něco uspůsobený do uzavřených prostor - odpálení časovou rozbuškou namísto klasický nárazový.

M320 VLG odpaluje klasický granáty, odpálíte, ono to dopadne/odrazí se a za pár sekund bouchne, a co jsem pozoroval tak se dmg a dosah neliší nijak moc od normálního fragu, na Metro pod eskalátory OP kombinace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu