Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Tak odehrány dvě mapy a dobrý, akorát na můj vkus dost hektický (důvod proč nehraju CoD). Líbí se mi jak upravili F2000 po nerfu byla nepoužitelná.

M320 VLG odpaluje klasický granáty, odpálíte, ono to dopadne/odrazí se a za pár sekund bouchne, a co jsem pozoroval tak se dmg a dosah neliší nijak moc od normálního fragu, na Metro pod eskalátory OP kombinace.

Vždyť to píšu, odpálení časovou rozbuškou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Teda byl sem ke CQ dost skeptickej, sem starej Battlefielďák a nemam rád malý close-quarters mapy, je to na mě moc hektický. Čekal jsem takovou Operaci Métro 2.0 což je pro mě nejhorší conquestová mapa v BF3. Ale musim říct že sem z tohodle rozšíření možná ještě nadšenější než z Back to Karkand. Mapy sou perfektně nadesignovaný, člověk se po pár minutách orientuje a díky milónům dveřím a chodbám se netvoří obrovský chokepointy jako v Métru - všechno se prostě dá obejít. Obzlášť Ziba Towers je nádherná mapa - jak graficky tak designem. Jediný co bych vytknul je jen 16 hráčů, minimálně jedna z těch map by snesla víc.

Určitě všem doporučuju, je to výborný zpestření oproti klasickejm BF bitvám. Nemusí se u toho tolik přemejšlet a taktizovat, příjemnej relax po práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deepe, nechtěl jsi si jít náhodou lehnout?:D hlavně je to neuvěřitelně rychlý, běhání to je let, vlajka je zabraná tak za 10 sec a i to je moc, destrukce je fakt nádherná, oheň, voda, elektrika, ty volámaný a vočouzený povrchy různých materiálů, u mě dobrý:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deepe, nechtěl jsi si jít náhodou lehnout?:D

Bych do rána zapomněl co sem chtěl napsat :D

Takže tam nelítají všichni s brokovnicema+fragy? :) to by bylo fajn, já nevím, jestli si to premium koupit, přijde mi to dost peněz (je za to další hra), ale zase mě bude mrzet že nemám BF kompletní :D

Kupodivu ne, minimálně zatim tam má brokovnici jen minimum lidí a na fragy sem snad ještě nenarazil. Rozhodně to neni to co sem čekal - Metro 2.0.

Já si myslim že investice do Premium se vyplatí. Beru to tak že sem zatim nahrál nějakejch 200h a ještě minimálně jednou tolik určitě nahraju. I když sečtu prachy co sem dal za samotnou hru a premium pořád to má jeden z nejlepších poměrů cena/hrací doba z her co mam. Jestli plánuješ s BF3 ještě nějakej ten čas strávit, určitě bych do toho šel.

Mimochodem ten mód Gun Master je výbornej, takovou podobnou dovednostní soutěž sem si v BF vždycky přál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zingu vysly nejaky novy obrazky z Armored Kill a na jedny mape je tam 7 kontrolnich bodu, takze by to melo byt opravdu velky a timpadem by snad melo odepadnout male mnozstvi vehilku na kazde strane. Na druhou stranu na konzolich a 12 hracu v teamu to asi bude zas zkrouhnute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no.. hrál jsem bf3 i na kompu a caspian byl pokud si dobře pamatuju, úplně stejnej.. firestorm ale měl posunuté hranice až k letištím..

a zajímá mě, jak by jsi chtěl upravit, například tu mapu která je na tom screenu.. to prostě nejde, musel by jsi snížit počet vlajek a tudíž smazat např. půlku mapy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no.. hrál jsem bf3 i na kompu a caspian byl pokud si dobře pamatuju, úplně stejnej.. firestorm ale měl posunuté hranice až k letištím..

a zajímá mě, jak by jsi chtěl upravit, například tu mapu která je na tom screenu.. to prostě nejde, musel by jsi snížit počet vlajek a tudíž smazat např. půlku mapy..

Tak to rozhodně neni :) na PC je znatelně větší... zkus přeběhnout ty mapy pěšky na PC a na konzoly poznáš sakra rozdíl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xmanitua: Ale ty hlavní boje se odehrávají na stejných místech.. Na fajrstormu je to např. ten tovární komplex a ty haly nahoře...

EDIT: Každopádně, co se týče DLC Armored Kill.. Tak jestli bude na konzolích, pro každého hráče na mapě, nějaký vehikl.. Tak to koupím. A toto DLC pro mě bude znamenat BF3 :D

Tím jediným, mě dokáží kluci z dajs potěšit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska se mi podařilo vyhrát Gun Master, a hned třikrát za sebou. Sem si řikal že nejhorší bude ten nůž na konci ale kdepak, zdaleka nejvíc času sem strávil s posranym granátometem, tam je to jen o štěstí.

Jak funguje ten Gun Master?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak funguje ten Gun Master?

Jako gungame, a pokud ani nevíš jak ten funguje tak funguje takhle: každej kill a nebo dva dostaneš další a další zbran, a až projedeš všechny zbraně a dáš kill z poslední, tak jsi vyhrál, a když se k tomu dostane někdo jinej jako první, tak vyhraje on, můžeš si to skusit v CSku nebo popř. novějších Cocks of Duty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, chci si koupit premium Battelfield 3 a na live stojí 4000mpoints. Ještě jsem nic přes pointy nekupoval. Na live mám možnost 500, 1000, 2000,a 5000points. Můžu si koupit 2000pointů a pak zase 2000pointů abych získal těch potřebných 4000points na Premium. Sorry že to tady tak píšu ale nerad bych něco zkazil a pak toho litoval. Radši si to ověřuju. Třeba dvakrát po sobě nejde koupit stejný počet pointů tak mi prosím někdo poraďte jestli je to v pohodě, díky moc za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako gungame, a pokud ani nevíš jak ten funguje tak funguje takhle: každej kill a nebo dva dostaneš další a další zbran, a až projedeš všechny zbraně a dáš kill z poslední, tak jsi vyhrál, a když se k tomu dostane někdo jinej jako první, tak vyhraje on, můžeš si to skusit v CSku nebo popř. novějších Cocks of Duty.

Díky za vysvětlení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu