Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

muže mi nekdo řict jak se boduje ten Gun master? sem v celkove tabulce na konci hry skoncil na 5.miste ale za ukol "Dokončení režimu Gun Master mezi prvními 5" sem nic nedostal. Kdyz jsem se dival na Battlelog tak jsem se skorem 25/25 byl v tymu mezi poslednima a na prvnim miste byli lidi se skorem 9/22 a unas 8/17 (s 1000body oproti mojim 3000).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Battlefield 4 potvrzen

[ATTACH=CONFIG]17847[/ATTACH]

To se dalo čekat že příští rok bude bf4 i když sem tak trošičku doufal v BC3 i když toho se asi už nedočkáme i když ono je to vlastně to stejný :D

Každopádně jim na o 2 dny dřívější přístup do bety z vysoka seru :blejt:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže vyjde Battlefield to bylo jasný ale já sem doufal že to bude spíš 1944/2143/BC3

Každopádně já MoH kupuju tak jako tak, dřívější přístup do bety je jen drobný příjemný bonus

čéče, tak to já koupím MoH až bude za 400Kč a žádnej dvoudenní přístup:D jako minule mě nepřesvědčí...stejně v tý betě budou všichni pod mapou, s velkýma hlavama a s bouchačkama nad hlavou, bez techniky a rush...v tý době budu hrát konečně optimalizovanou trojku:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čéče, tak to já koupím MoH až bude za 400Kč a žádnej dvoudenní přístup:D jako minule mě nepřesvědčí...stejně v tý betě budou všichni pod mapou, s velkýma hlavama a s bouchačkama nad hlavou, bez techniky a rush...v tý době budu hrát konečně optimalizovanou trojku:D

Njn ale limitka ti usetri nekolik hodin hrani a estly limitku sezenes za 400 mno nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, kde jste všichni přišli na to, že BF4 vyjde příští rok, přístup do bety snad neznamená to, že BF4 vyjde příští rok ne? Váže se to na Origin, takže to můžou vytáhnout třeba za dva až víc roků.

Battlefield a call of duty budou vychazet kazdy rok... vsude o se o tom dočteš.. (tímto zpusobem ty hry ztratili kouzlo) Na štesti, že mafie nevychazí každy rok.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu