Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

BC3 (diky bohu) nebude...

bude battlefield 4

Kamaráde hraju Battlefield od roku 1942 (tehdy ještě s botama - neměli jsme doma internet) a snad kromě Vietnamu sem hrál všechny díly. Na téhle sérii se mi vždycky líbila relativní volnost, můžu barák oběhnout, vylézt na něj, v případě Bad Company si udělat díru ve zdi. Co se týče BF3, na velkých mapách je to ještě celjkem v pořádku, ale vlezu na Grand Bazaar, Seinu nebo nedejbože Métro a připadám si jak v kleci. Všude nepřekonatelné zdi, zabarikádované vchody, střechy na který se nedá vylézt.

BC1 a 2 nejsou nejlepší díly série (to je samozřejmě BF2, obzvlášť se special forces přídavkem), ale podle mého názoru jsou to mnohem přímější nástupci přechozích battlefieldů než BF3. Už jenom to že IMO 3 ze 4 nejlepších map ani nejsou z původně z BF3 (Back to Karkand) je docela smutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde hraju Battlefield od roku 1942 (tehdy ještě s botama - neměli jsme doma internet) a snad kromě Vietnamu sem hrál všechny díly. Na téhle sérii se mi vždycky líbila relativní volnost, můžu barák oběhnout, vylézt na něj, v případě Bad Company si udělat díru ve zdi. Co se týče BF3, na velkých mapách je to ještě celjkem v pořádku, ale vlezu na Grand Bazaar, Seinu nebo nedejbože Métro a připadám si jak v kleci. Všude nepřekonatelné zdi, zabarikádované vchody, střechy na který se nedá vylézt.

BC1 a 2 nejsou nejlepší díly série (to je samozřejmě BF2, obzvlášť se special forces přídavkem), ale podle mého názoru jsou to mnohem přímější nástupci přechozích battlefieldů než BF3. Už jenom to že IMO 3 ze 4 nejlepších map ani nejsou z původně z BF3 (Back to Karkand) je docela smutné.

Naprostej souhlas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamaráde hraju Battlefield od roku 1942 (tehdy ještě s botama - neměli jsme doma internet) a snad kromě Vietnamu sem hrál všechny díly. Na téhle sérii se mi vždycky líbila relativní volnost, můžu barák oběhnout, vylézt na něj, v případě Bad Company si udělat díru ve zdi. Co se týče BF3, na velkých mapách je to ještě celjkem v pořádku, ale vlezu na Grand Bazaar, Seinu nebo nedejbože Métro a připadám si jak v kleci. Všude nepřekonatelné zdi, zabarikádované vchody, střechy na který se nedá vylézt.

BC1 a 2 nejsou nejlepší díly série (to je samozřejmě BF2, obzvlášť se special forces přídavkem), ale podle mého názoru jsou to mnohem přímější nástupci přechozích battlefieldů než BF3. Už jenom to že IMO 3 ze 4 nejlepších map ani nejsou z původně z BF3 (Back to Karkand) je docela smutné.

a to si sebral kde? .. jestli se chcete hadat budiz.. ja jen odpovidal na otazku

neznam nikoho kdo by hral BF2 a libilo se mu BC, u BF3 je aspon videt navaznost.. je tam aspon trochu duraz na strategii (a bohuzel brokarny jsou prehnane i v BF3), ale celkove mnohem lepsi vyvazenost a zabavnost map.. v BC2 se i v multaku proste stavalo, ze jsem vedel kde kdo bude.. protoze to byly povetsinou trapne a predvidatelne mapy ano.. jediny co tam byla dobra mapa byla heavy metal, kde byla aspon nejaka zabava..

---

navic vylozene v Bad Company VZDYCKY minimalne polovina teamu cekala na vrtulnik a kdyz uz do nej vlez nekdo jinej tak do nej jebala flakem nebo C4.. proste zabava..

---

BF3 je celkove dynamictejsi a vyvazenejsi.. nestava se to ze tam prijdete a kazdej ma 60lvl a nejlepsi zbrane, celkove kdo hral vic BF2 + datace (dle meho byl nejlepsi euro forces..) , jenze je to taky otazka nazoru...

bohuzel jsem na CF, kde nikdo neni schopny akceptovat jiny nez svuj a spravny nazor ;) to ze se ti BF3 nelibi ti neberu, je to ciste tvuj problem.. ale nerikej ze je BC2 lepsi kdyz bylo skoro ve vsem horsi (mensi mapy, malo vozidel, celkove se dalo na kazdy mape rezat jen na par mistech), opakovani situaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neznam nikoho kdo by hral BF2 a libilo se mu BC

jediny co tam byla dobra mapa byla heavy metal

navic vylozene v Bad Company VZDYCKY minimalne polovina teamu cekala na vrtulnik a kdyz uz do nej vlez nekdo jinej tak do nej jebala flakem nebo C4

to ze se ti BF3 nelibi ti neberu, je to ciste tvuj problem.. ale nerikej ze je BC2 lepsi kdyz bylo skoro ve vsem horsi (mensi mapy, malo vozidel, celkove se dalo na kazdy mape rezat jen na par mistech), opakovani situaci...

já hrál BF2 a BC2 se mi líbí, víc než BF3 které také mám, ale nehraju...

pár komentů zpět si jako jedinou hratelnou mapu označil atacamu..

toto se mi nestává..

proč by to měl být jeho problém ? podle mě je mnohem lepší BCčko.. více destrukce, lepší mapy apod. .. a opakování situací ? gád dém, hrál jsi tu hru vůbec ?? opakování situací sedí spíše na BF3, právě kvůli tomu, že většina map je koridorových.. jak již zmínil deep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom příspěvku mluvíš o neakceptování jiných názoru a v druhym o stupidnim BC2, podle sebe soudim tebe co?

"celkove se dalo na kazdy mape rezat jen na par mistech" - tak tohle mě opravdu rozesmálo, neberu ti tvůj názor třeba si to tak viděl, ale tahle tvoje teze sedí přesně na BF3. Chokepoint na Metru na béčku, chokepoint v Bazaru v chodbě, chokepoint na Seině v tunelu u céčka. A kolik takových míst bylo třeba v BC2? Ani jeden kamaráde.

Mě se líbí jak BF3 tak BC2, nicméně zatímco v Bad Company mě bavily všechny mapy (možná s drobnou výjimkou Heavy Metal) ve trojce hraju především ty velký, který sou většinou udělaný dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepší hra je GTA!

Ne, taky přihodím svůj určitě zaujatý názor :D Dle mého mínění jsou oba zmíněné díly fajn. Mapy byly lepší v BC2, uplně bych se obešel bez některých map v BF3, BC2 má na své straně destrukci...To mi nikdo nevezme. S chokepointama musím souhlasiit s Deepem. BF3 má strašně dlouhou řadu různých bugů. BC2 možná taky, ale tam si jich člověk (nebo aspoň já) tak moc nevšiml. BF3 bylo hrozně, ale hrozně nahypované. Čekal jsem od toho daleko víc. Třeba jen co se týče destrukce (nejednou se kasali, že bude destrukce propracovanější a větší než u BC2). V betě když bylo metro tak jsem se zhrozil. Ale když už jsem měl předobjednáno, tak se mi to nechtělo rušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem to tu možná psal, ale já osobně sem čekal v BF3 stejnou destrukci jako v BC2 a navíc půjdou i zbořit budovy co tam nešly - továrny, hangáry atd. První trailery mě bohužel přesvědčili o opaku, nicméně koupě nelituju. Hlavní je sranda s kamarády a tý si v BF3 užívám dost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už sem to tu možná psal, ale já osobně sem čekal v BF3 stejnou destrukci jako v BC2 a navíc půjdou i zbořit budovy co tam nešly - továrny, hangáry atd. První trailery mě bohužel přesvědčili o opaku, nicméně koupě nelituju. Hlavní je sranda s kamarády a tý si v BF3 užívám dost :)

Tak tak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu