Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A vůbec ví se něco o tom BF 4 ?? trailer,screeny,info,nic ?

Podívej se na battlefield3.cz tam jsou nějaká infa ale asi to největší info je že beta bude příští podzim/zimu a trailer ? :D ještě nemaj ani trailery ke všem DLC k bf3 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

WaRDoG jj BC2 byl na ty hlasky hodne povedenej. Tam to bylo brany vic jako hra, dneska se vsichni snazej delat vse co nejvic realny, a kdyz to clovek hraje, tak ma obcas lehky, obcas vetsi, pocit nudy.

realný a to je ta chyba... BF3 se snažili přiblížit realitě a jak to vypadá :D autoři moc koukali na film wanted, naučili vojáky střílet kulky za roh :D nevyvážený zbraně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim predchozim patchem upravili spoustu zbrani, me osobne to dost zacalo vyhovovat, ale proste porad tam jsou sileny haluze. Ale proste ta hra se asi uz nezmeni. Jak nekdo psal v prispevkach na battlefield-3.cz u novinky na betu BF4. BF3 je beta verze pro BF4. Zkousej co by mohli nebo co muzou udelat a my jim za to platime plnou cenu hry + ten nesmyslnej premium. ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak nevyvážený zbraně?

v každym patchi najdeš něco co je naprosto OP... dřív famas, v minulým Dart se šipkama, teď pumpa se slugem, nový CQ zbraně (M417 hardcore) při každým patchi musíš změnit zbraň protože tu co si oblíbíš ti většinou do*** viz. M27 IAR moje nejoblíbenější zbraň se kterou sem nastřílel přes 2000 killů a přišel patch a je víc a víc nehratelná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, podle mě povydání Medal of Honoru vypustí zprávu, že chtějí udělat laskavost fanouškům a dají betu pro Prémiáky, takhle se z toho vykecaj z tý zprávy, že beta pro Prémiáky nebude a zároveň už neztratěj lidi, který si Medala předobjednali pro Betu BF4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A medal of honot WF hrát multiplayer nebudete ?

to je ten hlavní důvod kvůly kterýmu si hru nepředobědnám, kdybych věděl že ten multák bude stát za to tak do medala jdu takže si počkám na ty co si to koupí na tu betu z vysoka seru poučil jsem se z minule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, pls ked stiahnem bf premium na inom konte na rovnakom playku, plati na vsetky konta? nejde mi to cez moje konto (netusim preco) kde hram stiahnut, ale cez druhe priamo cez ps store hej, tak nech sa neodrbem:))

Ano, akorát se to neprojeví na Battlelogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co říkáte na ten aftermath ? podle mě chujovina.. a hlavně 1% destrukce, jelikož už to tam bude všechno ro♥♥♥♥aný :D

zatím se mi aftermatch líbí ale těžko říct stoho infa co je jen tý destrukce asi fakt moc enbude ale snad všechno po zemětřesení nespado ani v kampani to tak nebylo tak by se tam daly bořit ale spíš pochybuju že je udělaj zbořitelný :(

nejvíc mě zajímá ten novej mod kterej tam bude snad to nebude nějak upravenej nudnejdeatchmatch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu