Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

má ale docela pravdu.. nevím proč tu pořád postuje ten web, všichni co se o BF3 zajímají, tam koukají :D a nebo jinam.. před nedávnem tu spamoval i xmanitua a je dobře, že přestal :P

klikni na link, já jsem ho tu nikde postnutej nenašel, občas je dobré používat Ctrl+C a Ctrl+V:wohow:

já tam žádné nové info nevidím, jelikož jsem si to už dávno četl.. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má ale docela pravdu.. nevím proč tu pořád postuje ten web, všichni co se o BF3 zajímají, tam koukají :D a nebo jinam.. před nedávnem tu spamoval i xmanitua a je dobře, že přestal :P

já tam žádné nové info nevidím, jelikož jsem si to už dávno četl.. :wohow:

jediné info co tu je k Aftermath bylo kanavovo "co říkáte na ten aftermath ? podle mě chujovina.. a hlavně 1% destrukce, jelikož už to tam bude všechno ro♥♥♥♥aný :D"

ach ano, to je opravdu nová informace s nulovou hodnotou:D mě zajímá zdroj a prolink, né ty poslední tři strany ho-ven, co tu jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele fungujou výhody z premium (knife, DLC) zakoupenym na PS3 i na PC? Předpokládám že ne, je to EA, ale radši se ptám :)

Ahoj, mám dotaz. Kterou verzi koupit? Stačí ta základní verze ? V tomto se trochu ztrácím. Díky za pomoc.

No pokud někde seženeš limitku tak ta obsahuje i první DLC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásných nevim no... zkus hledat dál :) Základní hru koupíš i levnějš už :)

Já koupil uplně novou zabalenou za 500 před 4měsícema už... ale to byl dost luck :)

Ok, dám na tvou radu a budu se snažit hledat tedy :cheesygrin: ale na heurece ani na zbozi, jsem nic levnějšího nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele fungujou výhody z premium (knife, DLC) zakoupenym na PS3 i na PC? Předpokládám že ne, je to EA, ale radši se ptám :)

Bohužel nefungujou, sice by mohlo když je to na stejný acc ale proč když na tom můžou vydělat ještě víc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu