Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Bude tam jeden Bradley na dvou mapách a nazdar :D

Jestli bude MoH lepší nebo horší je zajímavá otázka... Sice je to stejnej žánr ale dvě úplně neporovnatelný hry, CoD má k MoH daleko blíž,

to můžeš srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se MP MoH 2010 líbil, zvuk tam je lepší než v BF3 a vzhledem k tomu, jak dojebali MP MW3, tak se mi MoH:W jeví jako dobrá alternativa k CoD, novej BO2 bude mít scifi MP spíš jako KZ3 nebo Crysis2, uvidíme. Teď hlavně ten Armored Kill a do vánoc neudělam krok pěšky:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja bych rekl ze to moc dobry nebude, Danger Close me moc nepresvedcili ze by umeli delat dobrou fps. A ze by zmena enginu udelala zazrak tomu taky moc neverim.

Jj MoH a MoH Frontline byly strašný sračky že jo :D. Já Danger Close věřim, singl MoH 2010 se mi líbil, uvidíme jal zmáknou mulťák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

puvodni MOH neznam, me tyhle stary fps z 2. svet. valky nezajimaly. Ale ani MOH 2010 me nebavil, single teda... multak me prave bavil dost. Ten sem hral jeden cas porad. Ale to delaly DICE, takze fakt nevim jak to dopadne. Single videa vypadaji hezky, ale scriptovat dneska umi kazdej. Uvidime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, objevila se zajímavá diskuze ohledně příslušenství na zbraní v prémiovém videu, tak to dám i sem. Mrkněte se a schválně napište, co si o tom myslíte. Nechci ovlivňovat, ale jestli je to podvěšenej granátomet, tak tam má snad z boku připláclej laser, protože je to nějak moc hranatý, ale zase má tlumič, optiku a underslung rail a vybrat lze jen 3 věci...je to vidět i ve videu.

post-46689-14687161327247_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DICE attachments v 3.0 :D

taky jsem si říkal:), ale nedalo mi to a podle skutečného obrázku to zřejmě bude podvěšená M320, jen je ten záběr z druhé strany než to člověk zná ze seznamu zbraní na Battlelogu, kde z levého pohledu vypadá zakulaceněji...kdoví

post-46689-14687161330365_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně aby v Armored Kill bylo tý techniky DOST, víte jak to občas bylo v Heavy Metalu. Každopádně prý, cituji: "pozvedli krajinu do nových výšin", tak abychom nakonec nehráli v Oblačném městě (Cloud City), ale to by byl spíš Battlefront:D

DICE: V Armored Kill bereme krajinu do nových výšin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co myslíte,bude lepší Medal of honor:warfighter než BF 3 ?

Podle mě to bude stejná sračka jako předchozí medal, takže multák pro blbečky kde nemusíš skoro ani chodit po mapě a jen střílíš a střílíš. Radši jdi do Black ops 2 to bude záruka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to bude stejná sračka jako předchozí medal, takže multák pro blbečky kde nemusíš skoro ani chodit po mapě a jen střílíš a střílíš. Radši jdi do Black ops 2 to bude záruka!

Ehm wake up boy... asi si dost MoH nehrál co :D Poslední díl byl super... singleplayer průměr a MP dost dobrej až na absenci map. Novej MoH zatim vypadá luxusně uplně po všech stranách.... Black Ops 2 záruka prej :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu