Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jj, na maverick si asi budu muset konečně otevřít rakety ve stíhačce:) u toho need a ride bude stačit postřílet 50 lidí kulometem v džípu, ne? to nejsou roadkilly, že ne:) a 50 squad driver assists vidim na tank s dobrým střelcem, zbytek je příjemně normální, to se dá dát během běžné hry, žádný spotování MAVkem nebo robůtkem. Uvidíme zejtra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, může mi prosím někdo poradit?? Teď jsem zapl xko pustím Battlefield 3 a chtělo to update tak jsem to stahnul a chci hrát a nenajde mi to žádný server.Píše to že moje verze hry to nepodporuje!!!! Co to ku..a ma znamenat??? jak si ty servery jako najdu??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ještě na nový verzi neběžej žádný servery, dej tomu čas

Battlelog ještě funguje, to není dobré znamení, ať už koukaj implementovat.

změny ještě česky: http://www.battlefield-3.cz/poznamky-k-vydani-pro-zarijovy-patch/

Battlelog sice funguje ale dělaj nějakou píčovinu s přátelama takže mi všichni zmizeli a nový nejdou přidat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, může mi prosím někdo poradit?? Teď jsem zapl xko pustím Battlefield 3 a chtělo to update tak jsem to stahnul a chci hrát a nenajde mi to žádný server.Píše to že moje verze hry to nepodporuje!!!! Co to ku..a ma znamenat??? jak si ty servery jako najdu??

Stáhl jsi jen tittle update...musíš stáhnout multiplayer update 4 z xbox live nebo v battlefield store :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé? to už je zrušené, hádalo se to, tak od teď každej sám za sebe:)

tyhle staty jsem už chtěl nahodit dávno, ale vždycky jsem zapomněl a zrovna je updatovali a prý je využívá i DICE http://symthic.com/charts.php

Jo a mimochodem, sliboval jsem to už na Battlelogu...viděli jste prémiové oblečení v Battlefield 1989 ČSLA Edition určené veteránům? tak tady je...:cheesygrin:

post-46689-14687161336087_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé? to už je zrušené, hádalo se to, tak od teď každej sám za sebe:)

tyhle staty jsem už chtěl nahodit dávno, ale vždycky jsem zapomněl a zrovna je updatovali a prý je využívá i DICE http://symthic.com/charts.php

Jo a mimochodem, sliboval jsem to už na Battlelogu...viděli jste prémiové oblečení v Battlefield 1989 ČSLA Edition určené veteránům? tak tady je...:cheesygrin:

[ATTACH=CONFIG]18436[/ATTACH]

A kerej seš ty, borec se sluchátkama? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A kerej seš ty, borec se sluchátkama? :)

yes masta:) Hey DJ, we call it acieed:) http://www.youtube.com/watch?v=pHUJyq0lUsY

jináč už přibývá na battelogu nová technika a úkoly. mažu domů, děti už mi vše nainstalovali...není to nádhera, když má chlap takovou kupu dětí?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do AK vlezl z CQ, takže jsem ze začátku docela plácal a musel jsem si zvyknout na jiný tempo hry, v Death Valley mi přišlo málo techniky, furt jsem běhal pěšky, naopak na zimní Alborz jsem si mohl na základně vybrat ze tří kousků skoro pořád, konečně se člověk dostane k mobilní AA normálně, Stinger má větší dosah a rychlejší lock, což je tady nutnost a dá se sundat i jet, Gunship je docela pohodička, kafíčko, cigárko, "hostajl daun", ale kolikrát jsem se naspawnoval, když šla zrovna k zemi. Připletli jsme se do hry na 1150 tiketů, hráli mapu 2 hodiny a měl jsem přes 40 killů, což by v CQ bylo tak za 30 min na Doně:) na druhou stranu je čas si pojezdit a zalítat s technikou, no LittleBird se teda proti suchojům moc nechytá. Tank superiority je dobrá řež, i pěšák s Javelinem si užije, ale při 12 na 12 bylo málo tanků /slyšel jsem, že prej na Dice serverech se hraje 8 na 8/ a vadí mi, že se nedá spawnovat na kolegy, takže když nejedeme dva rovnou ze základny, v bitvě pak většinou chybí střelec/zaměřovatel. Zatím dobrý, chvílema jsem sice dost nadával na takový ty hluchý místa, než jsem se dostal do boje a někoho potkal, ale až budeme všichni znát mapu a výhody nový techniky a perků, tak se to ještě zlepší. taky grafika je pěkná, chvílema jsem se zastavoval a rozhlížel, FrostBite je na velká panoramata jako dělanej, myslel jsem, že ta hora v dálce je tapeta a voni na ní seděli snajpři, který potom solil náš vrtulník:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když je ve vzduchu vše co lítá, tak jsou mapy pro těch pár lidí moc velký:cry: kriste na nebi, to byl včera úplně vopruz hrát, všechno moc dlouho trvá, hrozná nudáááá! Víc jsem se pobavil, když jsem si šel lehnout. Aby se dalo trošku něco sehrát, tak nesmí nikdo kempit, moc nelítat ve vzduchu a naopak lítat po vlajkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl taky obavy, ale po Karkandu a Close Quarters jsem si myslel, že už Dice ví, co a jak na konzolích (když už neumí 32), ale ne, polovinu času jsem strávil mimo jakýkoliv boj a to samozřejmě nečekám na základně na techniku, za dvě hry na 100% tiketů jsem střelil 6 lidí, tragedie:?, přitom grafika i design map je parádní, chjo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

juhůůů.. to vám patří :P

prej patří, však se taky dočkáš:cheesygrin:...včera to bylo super, všichni hráli jak měli, nezašívali se a techniky taky bylo dost, furt bylo na co střílet, začínám tomu přicházet na chuť, ale zdá se, že nablízko FrostBite nějak nestíhá, občas se hra zpomaluje víc než v CQ.

Co to k.urva je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu