Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 3


shark.sea

Recommended Posts

Ty vole čas na to spammovat tady jestli to jde nebo ne máte, ale aby jste to teda zkusily sami bez toho aby jste tu napsali milion cry příspěvků o tom jak to nejde?

Ty vole Ty jsi nervoznější než já!!! Já se jen slušně zeptal a TY se do nás začneš montovat tak se zklidni a dej si KIT KAT!!!!

Jo a mimochodem jsem to zkoušel už čtyřikrát od 14h co jsem přišel z práce!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

...říká frajírek, kterej to měl stažený už v poledne před tejdnem:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin: jinak Red Down squad C - flyboys, to ti sklapne, páč vrtule je moje:party:

Jj nalitej pilot a zhulenej střelec to bude jízda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omg... Nevíte jak to stáhnout ? Mám samozřejmě premium a ted mi tam vyskočila ta tabulka že si to muzu stáhnout ale nevím jak nebo kde ..:( U CQ se mi to stáhlo samo :(

Tak kamo to jsme dva!! :bash::cry: všude to hledám na live a nemůžu to najít!!!!!!! To nechápu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pustis BF3 a dole jedna z poslednich polozek menu je STORE, nevim jak to mate na xboxu, mozna se to jmenuje jinak...

Tak kamo my tu máme poslední položku Extra a tam je AK ale je to jen o tvůrcích rozšíření AK. JJeště chvíli tak ten xbox rozkopu!!! Nikde žádný download!! Hlavně že má DICE své prachy za premium!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tady jde o to, ze vy to musite jen nejak aktivovat, tak to udelejte pres to LIVko ne? Cely dlc ste sosnuly pri poslednim patchi cca 14 dni zpet, pokud vam zadnej patch nevysel, tak pro xboxe jeste dlc asi nevyslo.

No jo ale to nemůže byt na live protože by si to jinak mohl stáhnout i ten kdo nemá premium :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale jak měnit na UK/US Účet? Plácáš kraviny, tohle neni žádná migrace účtů, stačí jen jít do settings v xboxu a tam si dát locale jakože tvojí lokaci na USA a po stáhnutí si to dát zpět na CZ pokud chceš, vlastně je to podle mě úplně jedno.... Jinak 4 ajchy jsem udělal během asi prvních 45-60 minut hraní, neuvěřitelně lehké, pak už zbýval jen jeden ajch kterej jsem udělal asi za 4-5 her na taktickým místě v Alborz Moutains, aneb těch 10 killů z tamtím a tamtím, ale problémová část je těch 10 killů z mobile artilery, každej to furt bere a pomalu se k tomu ani nedostanete a hrozně blbě se s tím zabíjí no, ale po cca 5 hrách ten achievement dostanete, jako já, jen si najděte někde tu taktiku na YT. Co se map týče tak mapy Bandar Desert a Armored Shiled se mi vůbec ale vůbec nelíbily, tedy alespon na xboxu, velké jak kráva a celé bez budov a taktika tam podle mě v podstatě žádná není, tedy na PC to je asi zábava, hodně lidí, velká mapa a brutální boje, tedy 64 player Tank Supperiority musí bejt totálně awesome, ale na konzolích hold tomu tak neni. Co se týče Alborz Mountain, mapy jako je tahle prostě miluju, aneb poměrně dostačující velikost, hory a sníh, navíc miluju tam jak se perou lidi o tu mobilní artilerii tak mezi B a C na conquestu je to vždy napínavé. Death Valley jsem bohůžel ještě nehrál. Zpět k achievementům, nemam rád příliš těžké ajchy, ale tohle mě docela sklamalo že to bylo neuvěřitelně lehké a krátké, pokud vím tak v Back to Karkand byli 2 ajchy docela hard, aneb jeden časově náročnej a jeden docela těžkej pro nezkušené "Jetkaře" jako jsem předtím byl já, čekal bych něco podobného i tady v AK, ale neni to no :( Tak ted už jen čekat na Aftermath a End Game, ty budou podle mě nejlepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám trochu jinej problém. Při změně Locale na UK, to šlo stáhnout v pohodě, ale když kouknu na prohlížení serverů, tak jich tam mam tři prd*le, ale na každým je 0 hráčů. Už mě to trochu dost začíná sr*t :( Nevíte někdo co s tím? Budu moc vděčnej, za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu