Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Psp alebo nds? Co si kupit?


Krtecku hele!

Otázka

No takze som sa rozhodol kupit si psp alebo nds/i. Lenze teraz neviem ktore si mam vybraty. Rad pozeram filmy a pocuvam hudbu. Bavia ma RPGcka ale nepohrdnem ani nejakou 10 hodinovou mlatickou s dobrou grafikou. A dolezite by bolo keby sa to dalo hacknut lebo nie som nejaky milionar :) Za kazdu radu dakujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neber ani jedno, buď ber 3DSko s tím, že si tam koupíš flash kartu, budeš hrát NDS hry a až vyjde flashkarta na 3D hry, tak budeš hrát i ve 3D, nebo počkej na PS Vita... PSP už dnes nemá cenu kupovat, za posledního půl roku vyšlo jen pár her (už je to v podstatě mrtvé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no mam oboje jak DS Lite tak PSP 3004

PSP má dobrou grafiku i dobrej displej na druhou stranu mi dost vadila ergonomie, zkrátka po 3měsících omrzel.....

NDS má blbou grafiku ale líbí se mi na něm Flash karty jako že tam můžeš mít vzhled atd. Videa dou musíš je umět překonvertovat do DPG,drží se mi líp, zase oproti PSP je to něco jiného má to 2 displeje a jeden ztoho je dotykáč,dá se propojit i s Wii a další....

Nejsem DS fanatik možná to je tim že ho mam pár dní :D

ale myslim si že pokud nemáš žádnou přenosnou konzoli a málo penez ber PSP

a pokud máš peníze vem 3DS je o 1500-2000kč dražší jak DSi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu