Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Domácí kino


DeSmond

Otázka

Ahoj, chtel bych si poridit domaci kino, asi LG HT805TH a rad bych vedel jak to funguje s propojovanim, nejsem sice technicky anittalent ale porblematika domacich kin my je uplne cizi...Rad bych to pouzival na hrani her na PS3 a X360 a taky na bluray z PS3...Jak se to propojuje a jde tento typ vubec propojit? A pujde to udelatg tak ze bych neprepojoval a tak......predem dekuju vsem za odpovedi ;)

Jinak ps3 a x360 jsou oba slimka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Promin myslel jsem ze to je k pochopeni vzhledem k predchozim konverazacim, kdyz si koupim domaci kino, konkretne HT-D5550, tak jestli do nej budu moc vest zvuk z PS3 a X360 pres HDMI, jestli to vubec jde a jestli je to dobre reseni.....ale hlavne jestli je to mozne reseni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pisal som, ze su vstupy a vystupy. Na tom DK je HDMI vystup, cize logicky von z pristroja a nie dnu...neviem co je na vstupoch a vystupoch nepochopitelne - chyba asi logika :) Tak neviem co tu za romany rozoberate :D

Ked chces to domace kino a do kina viest zvuk z roznych zariadeni, tak tam mas audio vstupy: stereo cinche a opticky vstup. Na zvuk plnohodnotny 5.1 je opticky vstup a ked je iba jeden a mas viac zariadeni s optickymi vystupmi, tak si k tomu musis kupit aj opticky prepinac, kde je jeden vystup (do domaceho kina) a viac vstupov napr.3... toto patri k najlacnesim s manualnym prepinanim http://www.alza.cz/manualni-prepinac-optickeho-audio-signalu-s-aretaci-roline-d86068.htm

Tu je to lacnejsie http://www.icetech.cz/zbozi/opticky-prepinac-3-1-spdif/

a tu este o nejaku cesku korunu http://www.suntech.cz/produkt/80792/Goobay-opticky-prepinac-3-1-S-PDIF.htm

Nakoniec si to mozes aj sam najst http://www.google.sk/#hl=sk&cp=13&gs_id=1g&xhr=t&q=opticky+prepinac&pf=p&sclient=psy-ab&source=hp&pbx=1&oq=opticky+prepi&aq=0&aqi=g1&aql=&gs_sm=&gs_upl=&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=f7414400b88df4fb&biw=1448&bih=693

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trezzor, bude fungovat i tohle http://www.schwaiger.cz/z13876-toslink-opticky-rozbocovac-y-adapter-1x-zasuvka-2x-zasuvka ? Je to obousměrný? Za předpokladu, že bude zapnutý vždycky jen jedno zařízení.

Ten nie, to je rozbocovac zvuku z jedneho prisproja naraz do dvoch. Ty potrebujes z viacerych zariadeni do jedneho (domace kino) a na to je ten prepinac, aby si nemusel stale vytahovat a zasuvat kable, ale iba prepnut. Tam je ten najlacnejsi manualny prepinac, kde mozes pripojit az 3 zariadenia s optickymi vystupmi do domaceho kina s optickym vstupom. Samozrejme ze je potrebne kupit aj opticke kable (toslink). Ja som u nas v meste v jednom obchodiku s roznym elektro tovarom kupil opticky kabel 1m za 1,86€ - neni problem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale ty si sa pytal na HDMI...tebe ani pan nerozumie :D O co ti vlastne s tym domacim kinom ide? Potrebujes ho na zvuk z X360 a PS3, nie?

Ano potrebuji, staci cist ;) A otazka znela, jestli zvuk lze tahnout pres hdmi a jestli ano jestli to neni spatne reseni (ze neni zvuk tak kvalitni).....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli hledáš něco, jako zapojit více zařízení do jednoho kina přes optiku, tak tohle. Já to mám a funguje to dobře. Mám na tom PS3 a TV zvlášť a jen si přepínám.

http://www.alza.cz/manualni-prepinac-optickeho-audio-signalu-s-aretaci-roline-d86068.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano potrebuji, staci cist ;) A otazka znela, jestli zvuk lze tahnout pres hdmi a jestli ano jestli to neni spatne reseni (ze neni zvuk tak kvalitni).....

Ako som pisal, tebe ani pan nerozumie :D

Samozrejme ze zvuk "tahnes" aj HDMI, ved je to digital....a nerozumiem, ze kde nie je ten zvuk tak kvalitny, z HDMI? A to ti kto povedal :D Uplne si mimo v tejto oblasti!

Ale je tu ale! Ty si hadam myslel, ze DK http://www.mall.cz/domaci-kino-dvd/samsung-ht-d555?v=477488 prepojit HDMI kablom z X360, alebo PS3, nie? A tebe nestaci raz napisat, ze uvazuj logicky, co je vstup a vystup? :D Na tom DK mas HDMI vystup, tak co chces z X360/Ps3 ziskat? Ticho a tmu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ako som pisal, tebe ani pan nerozumie :D

Samozrejme ze zvuk "tahnes" aj HDMI, ved je to digital....a nerozumiem, ze kde nie je ten zvuk tak kvalitny, z HDMI? A to ti kto povedal :D Uplne si mimo v tejto oblasti!

Ale je tu ale! Ty si hadam myslel, ze DK http://www.mall.cz/domaci-kino-dvd/samsung-ht-d555?v=477488 prepojit HDMI kablom z X360, alebo PS3, nie? A tebe nestaci raz napisat, ze uvazuj logicky, co je vstup a vystup? :D Na tom DK mas HDMI vystup, tak co chces z X360/Ps3 ziskat? Ticho a tmu :D

No clovek musi poradne cist aby si nestezoval, pres tyhlety serepeticky se nevzynam a radsi se zeptam, to jestli je zvuk nejak nekvalitni mi nikdo nerikal, na to jsem se ptal (opet, nejdriv cti pak osocuj)....

A kdyz uz jsme u tohoo cteni ja psal HT-D5550 a ne HT-D555, coz je rozdil a uz to rikam potreti, to co jsem myslel ja ty vstupy ma, takze o logickem uvazovani mi pis az budes umet cist.....nechci beyt svine, chtel jsem jen pomoc a ne poucovat a navic tak blbe, to ze tomu uplne nerozumim neznamena ze jsem zaostalej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No clovek musi poradne cist aby si nestezoval, pres tyhlety serepeticky se nevzynam a radsi se zeptam, to jestli je zvuk nejak nekvalitni mi nikdo nerikal, na to jsem se ptal (opet, nejdriv cti pak osocuj)....

A kdyz uz jsme u tohoo cteni ja psal HT-D5550 a ne HT-D555, coz je rozdil a uz to rikam potreti, to co jsem myslel ja ty vstupy ma, takze o logickem uvazovani mi pis az budes umet cist.....nechci beyt svine, chtel jsem jen pomoc a ne poucovat a navic tak blbe, to ze tomu uplne nerozumim neznamena ze jsem zaostalej ;)

Tak to je uz ina vec...ja som reagoval na ten tvoj prispevok z druhej strany (19:31)

"Mozna blbej dotaz, ale pres hdmi to asi nenapojim co....

jinak tohle http://www.mall.cz/domaci-kino-dvd/s...-d555?v=477488 ma dva audio vstupy, tak by to melo bejt vpoho, ne?

Takze nabuduce dat spravny link a bude to v pohode!!! A nikto nebude blby!!! Zial v tomto pripade si ty bol...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Reknu tu naposledy, spravne cti......ten odkaz co jsem daval nemel s HDMI nic spolecneho, pak jsem psal ze dva vystupy ma HT-D5550, ale to si asi taky neprecetl, takze si prosim te odpust toho blbce, ja napsal vse jasne, ale k tomu abys to pochopil ti asi ani tvoje logika nestacila ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Reknu tu naposledy, spravne cti......ten odkaz co jsem daval nemel s HDMI nic spolecneho, pak jsem psal ze dva vystupy ma HT-D5550,

Ake vystupy? HDMI? Tak sa maj...uz tu nemam co riesit :D (a mozno, ked sa naucis rozlisovat vstupy a vystupy :D )

P.S a to som si nevsimol, pretoze ked sa bavis o jednom k comu das aj link a potom pises o inom zariadenie bez priameho odkazu, tak nikto nepozna naspamat vsetky modely zariadeni vsetkych znaciek! Ze si presiel z jedneho, do druheho to bol tvoj problem!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No to vis ze jo, ja se ted poprvy ukliknu a ty si prijdes jak king.....clovek chce pomoc, nejakej blbecek si to neumi spravne precist, a pak z tebe akorat dela blce....fakt fer ;) Jinak normalne bych ti i podekoval, ale krom toho ze neni za co bych takovemu chytrakovy jako ty neutrousil jedine dobre slovo, az budes mit koule na to priznat ze si hrotil uplne zbytecne protozes to podelal, tak se ti i omluvim, ale pro me ses ted chudak.....radsi uz nerad, to radsi pristi pouziju googe nez si nechat radit od takovych jako ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hlavne ked budes vediet co znamena v elektronike vstup a vystup, tak to budes mat jednoduche aj bez rad.

Moja chyba, ze som rozoberal iba ten tvoj odkaz na 555 a nevyhladal potom 5550, ked si jednoducho zmenil zariadenie bez priameho odkazu. Nakoniec si sa tymto sam vystavil mozneho napominaniu :D Nech sa dari...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Prestan resit vstup a vystup, ktery jak jsem ti trikrat psal to melo (ac si to nebyl schopen pochopit).....

Napsane to bylo dostatecne srozumitelne aby to clovek pochopil, ale co, ty sis to stejne nenechal vytlouct z hlavy ikdyz jsem to musel opakovat nekolikrat :)

Kazdopadne priste vic cteni a rad nez samotnych reci typu "zamysli se nad sebou a pak se nemusis na nic ptat".

Jinak jestli posledni veta neni myslena ironicky (a jak oze verim, ze je), tak ti alespon za ni podekuju a snad to s tim kinem nejak vyjde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale keby si riesil vstupy a vystupy na zariadeniach, v tvojom pripade http://www.mall.cz/domaci-kino-blu-ray/samsung-ht-d5550

aj ked si skor dal odkaz iba na http://www.mall.cz/domaci-kino-dvd/samsung-ht-d555?v=477488

tak by si tu nic nemusel ako trkvas riesit...nech sa dari (aj ked mam v tvojom pripade pochybnost, ci by si si nemal nakoniec posilu zavolat k domacemu kinu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A precetl sis ten post (nebo se mam snad zeptat jestli si mu rozumel?)

Ptal jsem se na hdmi (coz kdyz jsem pak rozepisoval, tak jsem odkazoval na 5550

a pak jsem zacel "a jinak" a resil jsem jine domaci kino, 555, kde jsem se ptal na opticke vstupy...

Snad si tomuhle polopatickemu rozepsani rozumel....

Ja nejsem mozna zbehly v problematici audia, ale ty nejsi zbehly v problematice zakladni lidske komunikace :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A precetl sis ten post (nebo se mam snad zeptat jestli si mu rozumel?)

Ptal jsem se na hdmi (coz kdyz jsem pak rozepisoval, tak jsem odkazoval na 5550

a pak jsem zacel "a jinak" a resil jsem jine domaci kino, 555, kde jsem se ptal na opticke vstupy...

Snad si tomuhle polopatickemu rozepsani rozumel....

Ja nejsem mozna zbehly v problematici audia, ale ty nejsi zbehly v problematice zakladni lidske komunikace :D

Ale ked sa nieco rozobera s "odkazom" a potom sa chces debatit s inym zariadenim, pricom si nedal odkaz, tak som to pokladal za to iste DK. Aby ludia tu este museli hladat tie zariadenia na nete, ze co to ma za parametre! Nie si tak trochu lenivy? moja chyba, ze som riesil stale tu 555, ale ty si si to odniesol...pre svoju lenivost :D Aspon sa takto naucis viac rozmyslat na elektronikou, aj ked si matne spominam, ze uz tu podobne s tebou bolo diskutovane, co su vystupy a vstupy! Hold, niekomu to nezapina ani na viac pokusov...nech sa dari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale ked sa nieco rozobera s "odkazom" a potom sa chces debatit s inym zariadenim, pricom si nedal odkaz, tak som to pokladal za to iste DK. Aby ludia tu este museli hladat tie zariadenia na nete, ze co to ma za parametre! Nie si tak trochu lenivy? moja chyba, ze som riesil stale tu 555, ale ty si si to odniesol...pre svoju lenivost :D Aspon sa takto naucis viac rozmyslat na elektronikou, aj ked si matne spominam, ze uz tu podobne s tebou bolo diskutovane, co su vystupy a vstupy! Hold, niekomu to nezapina ani na viac pokusov...nech sa dari.

Je promin ja nevedel ze nestaci napsat nazev zarizeni (ktery jsem psal), ale ze tu nekdo musi mit odkaz a neni schopny ten nazev prepsat do goolu....a pak kdo je liny :D

A vzpominas si fakt matne ja tu nic takoveho neresil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je promin ja nevedel ze nestaci napsat nazev zarizeni (ktery jsem psal), ale ze tu nekdo musi mit odkaz a neni schopny ten nazev prepsat do goolu....a pak kdo je liny :D

A kto potreboval nejaku radu? My, alebo ty! Este aby sme hladali po nete, ze co to vlastne chces...nemame ine starosti? :D Paci sa mi tvoja vdaka, ze som ta do tajov elektroniky zasvatil...aj ked...radsej no comment :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Na druhou stranu si to ani nemusel vedet, ja trikart rekl ze tam jsou vstupy, tys tomu samozrejme neveril, protoze asi neumis cist nebo si nezapamatujes vic jak ctyri cislice ;)

Jak jsem rekl, rad bych podekoval, ale tobe neni za co, spis naopak.......zajimalo by me do ceho si me ty zasvetil skuz tvrdit ze do problematiky vstupu a vystupu, tu jsem vazne nechapal (a usetrim ti rozebirani v postu, ohledne hdmi jsem se ptal na to jak je to s vozenim zvuku (ano v tom jsem si nebyl jisty) a ne jestli to tam vubec jde strcit ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok, vidim ze uz k tomu nemas co rict (snad jen zes to posral, ale od tebe snad ani nemuzu, chtit co?)....

No tak hlavne doufam, ze az si to poridim a budu potrebovat pripadne rady, tak nebudes zase tak "chytry" ;)

Tam nie je co riesit pri tej 5550, ked ma aj 2 HDMI vstupy (iba ak HDMI kable :) )...ale ruku do ohna nedam, ze tu budes hned po odbaleni vyrobku. Ved staci si precitat tvoj prvy zakladajuci prispevok a vsetkym je jasne, ze co si zac :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu