Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Domácí kino


DeSmond

Otázka

Ahoj, chtel bych si poridit domaci kino, asi LG HT805TH a rad bych vedel jak to funguje s propojovanim, nejsem sice technicky anittalent ale porblematika domacich kin my je uplne cizi...Rad bych to pouzival na hrani her na PS3 a X360 a taky na bluray z PS3...Jak se to propojuje a jde tento typ vubec propojit? A pujde to udelatg tak ze bych neprepojoval a tak......predem dekuju vsem za odpovedi ;)

Jinak ps3 a x360 jsou oba slimka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Myslis clovek ktery se neboji zeptat? Ver mi ja nejsem nejaky technicky anitalent, ale tahle problematika jde mimo me a stacilo by, kdby clovek ktery tomu rozumi (snad to si ty) normalne poradil a nemel povysenecke keci (navic bezduvodne) jako ty....a pak kdo si tu dela spatny obrazek.......ty uz sem prosim priste ani nelez, ja jsem chtel poradit a ne poslouchat blbe keci nejakeho slovaka, ktery si na forech honi ego a nedokaze priznat chybu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

trezzor, na jednu stranu toho víš opravdu hodně a dokážeš vždycky poradit, ale na druhou stranu taky děláš z lidí de.bily. Nikdo není dokonalej a nikdo neví všechno - někdo neví, co jsou vstupy a výstupy, ale umí a ví plno jinejch věcí. Z tvýho pohledu je asi komický, když někdo nerozezná vstup od výstupu. Pro mě, jako angličtináře, je zas komický, že někdo neumí základy angličtiny, ale nedávám jim to sežrat. Škoda, že nebylo vyhlášení cen console-fora za rok 2010. Chtěl jsem Tě nominovat (+ tora a Nanakiho), že jsi udělal nejvíc pro xbox sekci a do závorky napsat, že jsi taky udělal z nejvíc lidí de.bila. :)

Zpět k tématu. Objednal jsem samsung ht-c453. Maj jen jeden optickej vstup, tak koupím ten přepínač a dám pak vědět, jak to šlape.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano, ja si chybu priznavam, ze som si lepsie nevsimal tvoju 5550 bez odkazu, ked si predosly prispevok dal odkaz na 555!!! Nepoznam vsetky modely Samsungov a tu nulu navyse som nejak prehliadol...odkaz na tu 5550 by som urcite neprehliadol, takze sa polepsi a nebud lenivy, ked chces rady!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ta lenivost je oboustrana takze na tu si nestezuj......jinak jsem konecne rad, ze jsi alespon uznal ze jsi mohl lip cist a pak ze me nedelat ♥♥♥♥♥a se vstupy a vystupy (protoze ver tomu ze tomuhle zrovna rozumim)......

No kazdopadne jsem rad ze jsme si to vyjasnili....... a ted uz tu resme jen domaci kina, tyhle spamy nebavej uz ani me :)

Jinak pres ten rozdelovac predpokladam nesnizuje nejak kvalitu zvuku....

A je teda lepsi to vest optikou nez hdmi? Respektive o kolik je to horsi atd......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

O lenivosti sa u mna neda hovorit, pretoze ja som to prehliadol (tu 5550), kedze si mal odkaz na 555! Rozoberat to uz tiez nechcem, nikam to nevedie!

HDMI aj optika su digitalne kable, takze zvuk je na rovnakej urovni. Ked nehces kupit opticky prepinac, tak ked si kupis ten DK s tymi 2 HDMI vstupmi (ak ti ide aj o moznost 3D tak D5550, ak bez 3D tak C5550), tak zvuk, ale aj obraz budes viest do DK. Z DK HDMI vystupom do TV (obraz, aj zvuk). V DK si budes vyberat vstup zo zariadenia, ktore budes prave pouzivat.

EDIT: Kedze D5550 ma HDMI ARC (dufam ze aj ten HDMI vystup) a ak mas aj TV s HDMI ARC (jeden by tam mal byt), tak si kup kabel HDMI 1.4. Takto budes moct mat aj zvuk z TV (tv stanice...) do DK bez dalsieho prepajania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, já jsem to udělal tak, že mám TV připojenou s domácím kinem přes Scart kabel a xbox s TV přes HDMI... nevím jak to tvoje kino, ale já mám na něm volbu, že mi jen vytáhne zvuk z TV a pustí ho do repráků, přes funkci AV... snad ti to pomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, já jsem to udělal tak, že mám TV připojenou s domácím kinem přes Scart kabel a xbox s TV přes HDMI... nevím jak to tvoje kino, ale já mám na něm volbu, že mi jen vytáhne zvuk z TV a pustí ho do repráků, přes funkci AV... snad ti to pomůže

Tu sa nuka otazka, ze z TV aky zvuk? Ten z X360? Ale takto ho nemas plnohodnotne 5.1, ale iba rozkodovane stereo. Toto tvoje pripojenie je jedna z moznosti, ale...

Vsetko je to o moznosti vstupov a vystupov (zas som pri tom :D ). Kedze on chce kupit minimalne s optickym vstupom, skor ten aj s 2x HDMI vstupom, tak tvoje riesenie mu nebude vyhovovat. Navyse, ked HDMI su ARC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Staci nejaky DK s optickym vstupom, kupit ten opticky prepinac (cca. 100,-Czk), opticke kable (toslink) po 1,82 Eur (ako u nas v meste :) ) a je to za menej penazi. To 3D v DK je uplne nanic bez 3D TV! A nakoniec aj tak kazdy zisti, ze 3D filmy atd. az take fajn stale pozerat nie je. Ale kazdy vie, ze za co zbytocne vyhadzuje peniaze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tu sa nuka otazka, ze z TV aky zvuk? Ten z X360? Ale takto ho nemas plnohodnotne 5.1, ale iba rozkodovane stereo. Toto tvoje pripojenie je jedna z moznosti, ale...

Vsetko je to o moznosti vstupov a vystupov (zas som pri tom :D ). Kedze on chce kupit minimalne s optickym vstupom, skor ten aj s 2x HDMI vstupom, tak tvoje riesenie mu nebude vyhovovat. Navyse, ked HDMI su ARC.

Nevím, zda to je jen o rozkódovaném stereu, protože i kdyby to rozkódované bylo, tak v tom případě to má solidní 5.1 zvuk... z TV ti zvuk může jít taky, ale já jí vždycky ztlumím, aby mi šel zvuk jen z domácího kina ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dolby ProLogic II, plus mozno este nejake efekty zvuku, tak preco by nemal byt zvuk na slusnej urovni. Ale plnohodnotne 5.1 to nie je!

no, upřimně jako to je blbost co říkáš, protože pokud je hra ve zvuku 5.1, tak ti jde stabilně 5.1 zvuk, ale když máš TV bez domácího kina, tak se ti přehraje jen část pro stereo nikoliv celá 5.1, v některých hrách si to můžeš i upravit pro sluchátka a tak... jako jedinou věc, co to udělá, je to, že tu 5.1 místo TV pošle do domácího kina a to si ten zvuk vezme do každýho repráku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no, upřimně jako to je blbost co říkáš, protože pokud je hra ve zvuku 5.1, tak ti jde stabilně 5.1 zvuk, ale když máš TV bez domácího kina, tak se ti přehraje jen část pro stereo nikoliv celá 5.1, v některých hrách si to můžeš i upravit pro sluchátka a tak... jako jedinou věc, co to udělá, je to, že tu 5.1 místo TV pošle do domácího kina a to si ten zvuk vezme do každýho repráku...

Plnohodnotne 5.1 dostanes zo zdroja jedine: opticky vystup, koaxialny digitalny, HDMI, 6 audio channel. Take, ze SCART atd. iba stereo do zariadenia, ktore to iba maximalne rozkoduje na 5.1, ale to uz nie je plnohodnotne 5.1!

P.S. a jednoducho sa to da overit na displeji toho DK, AV receiveru atd. ze co to je za zvukovy format. Ja som presvedceny, ze zo SCARTu ti nikdy neda ikonu DD 3/2.1, max. DPII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jen tvrdim, ze v tomhle tematu byli i mene hodnotne prispevky, ty vis co mam na mysli ;)

Jinak domaci kino uz je zapojene a hraje paradne, ale nez jsem to cely nainstalovatl (cimz myslim predevsim montaz, prestavovani nabytku aby to nejak fungovalo a nakonec i pridelavani televize na zed aby se to dalo kam dat) trvalo to docla dlouho....ale vysledek za to stal :) Jinak téma nechávám otevřené pro další rady s domácím kinem.....A všem zůčastněným děkuji za všechny rady ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu