Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 3GS vs. SE Xperia X10


slechta10

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Já bych bral xperii x10 ,protože se mi zdá lepší co se týče foťáku, procesoru atd. ALE přestali na ní dělat další verze androida. Nicméně neoficiální cestou ten vývoj bude pokračovat.

rozhodne bych telefony nehodnotil podle toho, jestli je HW lepsi nebo ne.. pokud ten SW neumi poradne vyzivat HW co ma tak je to naprosto k nicemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hmm tak děkuji za odpovědi. Asi si nejprve vyzkouším oba 2 telefony. S kterým se mi bude pracovat lepe tak ten vemu a na tu Xperii neni fakticky zadna aktualizace ?? Dokázalůi by jste mi poradit naky jiny telefon treba HTC nebo Samsung do 5000,- Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hmm tak děkuji za odpovědi. Asi si nejprve vyzkouším oba 2 telefony. S kterým se mi bude pracovat lepe tak ten vemu a na tu Xperii neni fakticky zadna aktualizace ?? Dokázalůi by jste mi poradit naky jiny telefon treba HTC nebo Samsung do 5000,- Díky

Pokavad by si sebránil bazaru ... pouvažoval bych nad HTC HD 2 který na 5000kč v bazaru začíná (aukro atd ),dále se dá sehnad nějaký model Samsung Omnia s Amoled displayem , a možností pořizování HD videi ... též aukro atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu