Jump to content

Batman: Arkham City- Sběratelka nebo ne?


Ondrej01

Recommended Posts

Ahoj, poslední dobou uvažuji, zda si předobjednat Sběratelskou edici Batmana: Arkham City nebo jenom obyčejnou hru, od GAME tzv. GAME EDICI ale zase s jinými bonusy, zajímalo by mě co si myslíte vy!

Sběratelská edice: http://cdn.gossipgamers.com/wp-content/uploads/2011/07/batman-arkham-city-collectors-edition.jpg (soška Batmana speciálně od Kotobukiya - podle oficiální licence DC, Artbook, mapa do hry, originální a inspirující soundtrack - nevím zda na CD, spíš ne, 6 kostýmů do hry a stažitelný digitální komiks)

Podle mě je jedinou výhodou CE ta figurka a artbook, jinak je zbytek buď stažitelný podle kódu, nebo in-game. Hra neobsahuje dokonce ani obal! Je pěkně blbě umístěna uvnitř artbooku, aby nezabírala tolik místa.

Cena 1399,-

Normální hra, ale s bonusy (GAME edice): Speciálně od GAME JRC: http://www.jrc.cz/produkty/scr/Zprava-720x450-Batman-Steelbook-GAME-Edition.jpg

(Svítící Arkham city baterka, Steelbook s Batmanem a Catwoman, 2 in-game mapy, 2 in-game kostýmy, Hratelná postava Robina - která není ani ve sběratelce!!)

Cena 899,-

Jako velkou výhodu beru plně hratelnou postavu Robina a Steelbook (baterka taky dobrá :)), challenge mapy se hodí, ale opravdu mi tu chybí ta soška, hlavně ta me pořád nutí rozhodovat :cry: Super je taky ta cena!

HLASUJTE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy