Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podivný problém s XBL


sisiliska

Recommended Posts

Ahoj lidi. potřeboval bych od vás poradit s problémem na XBL...

Nevím proč, ale nemůžeme se s kámošem k sobě připojit (party,RB) a to máme NAT otevřený oba, předtím to normál šlo ale najednou ne, nemůžeme se připojit jen k sobě,ale k ostatním ano. Třeba když si dám v rock bandu find players tak to v pohodě najde, a hrát s nimi můžu. A on také. Když dáme party tak jen tak se připojit nemohu, ale když se k němu do party připojí někdo jiný tak mi to okamžitě jde, jakmile se odpojí tam mě to vykopne. Nevíte čím to je, a nějaké řešení? Dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

refresh..........................................................

zkousel jsi kontaktovat svyho providera?

me se totiz stala jedna vec, sam sem si NAT dal na open a po nejakym case se mi to vratilo do puvodniho nastaveni, tak jsem ho znova otevrel, takhle se to opakovalo asi 2krat, tak sem zavolal svymu providerovi zjebal jsem ho a od ty doby to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkousel jsi kontaktovat svyho providera?

me se totiz stala jedna vec, sam sem si NAT dal na open a po nejakym case se mi to vratilo do puvodniho nastaveni, tak jsem ho znova otevrel, takhle se to opakovalo asi 2krat, tak sem zavolal svymu providerovi zjebal jsem ho a od ty doby to funguje

Jde o to že mám nat otevřený, protože při zavřenám to ke mě nikoho nepustí. Kdežto já můžu hrát se všema co mě napadne, jen ne s mím kamarádem :(. A jakmile se připojí do party někdo cizí tak se on může připojit, ale když se ten cizí odpojí tak ho to automaticky vykopne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Jde o to že mám nat otevřený, protože při zavřenám to ke mě nikoho nepustí. Kdežto já můžu hrát se všema co mě napadne, jen ne s mím kamarádem :(. A jakmile se připojí do party někdo cizí tak se on může připojit, ale když se ten cizí odpojí tak ho to automaticky vykopne

dalsi vec co me napadla. Kdyz se mel na xboxu nastaveni peipojeni na automatic tak mi zadnou chybu nehazel. Obcas se mi stalo ze sem se k nekomu nepripojil. Pak jsem dostal radu v xboxu to nastavit natvrdo a ejhle problem s natem. Tak jsem prekopal nastavwni v routeru podle www.portforward.com dal upnp na enabled, dmz na enabled. Dal jsem si zridil verejnou ip a ted nemam problem. Snad sem pomohl

ps: nat se da zjistit i u par her napr. COD :BO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dalsi vec co me napadla. Kdyz se mel na xboxu nastaveni peipojeni na automatic tak mi zadnou chybu nehazel. Obcas se mi stalo ze sem se k nekomu nepripojil. Pak jsem dostal radu v xboxu to nastavit natvrdo a ejhle problem s natem. Tak jsem prekopal nastavwni v routeru podle www.portforward.com dal upnp na enabled, dmz na enabled. Dal jsem si zridil verejnou ip a ted nemam problem. Snad sem pomohl

ps: nat se da zjistit i u par her napr. COD :BO

takhle, zřídit veřejnou IP, náš provident co mám já je s prominutím svině a jsou líní něco s portforwardem něco dělat a veřejná ip je u nich minimálně 2x tak dražší jak normál, jinak mám podle té ztránky nastavené a BO a tyhle AP2.5 hry hrát nemůžu :( neznáš nějakou jinou hru která ovšem nemá AP 2,5?

EDIT: to DMZ se zapíná na ip xboxu že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upnp a dmz na routeru

Jinak ty porty si muzes udelat sam kdyz mas pristup do routeru. Za verejnou ip platim 50 kc mesicne. Jinou hru kde se da zjistit nat nevim ale zkusim pohledat. Jinak kdybych ja mel takhle linyho providera tak uz sem u nekoho jinyho :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše mám, jde o to že normál lidem udělají cokoli, jenžo my jsme na vesnici kde je tento internet jediný a oni to moooc dobře ví že když odejdeme tak budeme bez internetu což je u naši generace nemožné, takže na nás vidělávají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trosku tomu nerozumim. V jednom postu pises ze provider je linej forwardnout porty a v dalsim ze vse mas. Nevim co kde a jak si nastavoval a jestli mas pristup do routeru. Napis svuj postup co jsi delal, nejak to vyresime.

Takhle, ty nebo už nevím kdo ale spal že si je nastavoval sám v routru a blblo mu to, pak zavolal providentovy a nastavil to on přimo na serveru, od té doby to jde. Ale já mám taky porty nastavené v routru a UPnP ale to je jen na routru, když zavolám providentovy aby je nadobro otevřel u něj tak se vykecá něco že tyhle porty nastavovat nemůže, jenže zajímavé je že ti co bydlí ve městě, u těch to náhodou jde...

Jinak nastavil jsem DMZ na adresu xboxu, poté nastavil porty co jsou napsané na portforward.com a zapnul je, a UPnP jsem měl už zapnuté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to bych to mel mit nastaveny spravne...tk nwm proc nam to nejde...ale problem tady asi mam a to ze se mi porad meni IP adresa Xka, vubec nevim proc

psal jsem o par prispevku vis ze se musi xbox nastavit natvrdo, ten automatic v tom dela bordel, jakmile to tam zadas manualne pak si pro xbox otevres ty porty povolis upnp a dmz tak by to melo makat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu