Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sony ericson xperia play


KOSScz

Recommended Posts

zdravím. v lednu mam narozky a budu si kupovat xperii play. chtěl ybch se zeptat jakou má výdrž baterie a jestli tam jdou stahnout schemata. a všeobecně prostě. a pokud ho někdo má tak jak se na něm hraje a orientuje v menu.

A jetsli tam jsou nějake miniaplikace jako u win7 třeba ukazatel baterie :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Xperii Play...nabíjím ji průměrně každou druhou noc a to na tom občas i něco hraji. Jinak schémata se dají stáhnout...ale musí být upravená pro SE Android, kvůli posuvným lištám... a ukazatel je v nastavení..případně od 20 a méně % ukazuje i samo na dispeji..;) jinak hraje se na ní vesměs dobře, třeba Dead Space je fakt pecka, ale střílečky jsou hodně o zvyku...hlavně třeba Brothers in arms, nebo jiné hry, které namají uplně vyladěné ovládání, kdybys potřeboval ještě něco, klidně napiš, rád odpovím..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Xperii Play...nabíjím ji průměrně každou druhou noc a to na tom občas i něco hraji. Jinak schémata se dají stáhnout...ale musí být upravená pro SE Android, kvůli posuvným lištám... a ukazatel je v nastavení..případně od 20 a méně % ukazuje i samo na dispeji..;) jinak hraje se na ní vesměs dobře, třeba Dead Space je fakt pecka, ale střílečky jsou hodně o zvyku...hlavně třeba Brothers in arms, nebo jiné hry, které namají uplně vyladěné ovládání, kdybys potřeboval ještě něco, klidně napiš, rád odpovím..:)
dík za info :-) a četl jsem že sony ericson tam dá do začatku hru crash bendicoot1. maš ji tam taky? a jsou na to i jine mini aplikace? a za kolik jsi ji kupil? a ještě jedna věc. někde jsem četl že se k tomu dostava 8gb karta. a jaka je vestavěna pamět :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crash,Bruce Lee,FIFA 10,Star Battalion a The Sims 3 je zaklad co najdes v telefonu + Asphalt 6 ktery je FREE a da se stahnout.V baleni je 8 GB karta je malo pokud chces stahovat hry.Vnitrni pamet je pouze 400 mb.Pokud nemas doma wifi tak si moc her nezahrajes,nektere hry vyzaduji wifinu pro stazeni dat a overeni licence her.Ceny her jsou ruzne,Gameloft ma akci na hry 50 kc/ks a na marketu lepsi hry jako treba PES 11 nebo N.O.V.A. 2 stoji 130 - 150 kc a psx hry kolem 115 kc.U Gameloftu se ti zakoupene hry strhnou z kreditu a hry z Marketu z Kreditni karty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno přesně jak řekl Lukan..:) a kupoval jsem ji dřív, teď již je cena mnohem nižší...;) Celkově jsem s mobilem hodně spokojenej, ani zatim žadna porucha, nebo tak něco, navíc s posledním updatem FW lze natáčet videa v 720p ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crash,Bruce Lee,FIFA 10,Star Battalion a The Sims 3 je zaklad co najdes v telefonu + Asphalt 6 ktery je FREE a da se stahnout.V baleni je 8 GB karta je malo pokud chces stahovat hry.Vnitrni pamet je pouze 400 mb.Pokud nemas doma wifi tak si moc her nezahrajes,nektere hry vyzaduji wifinu pro stazeni dat a overeni licence her.Ceny her jsou ruzne,Gameloft ma akci na hry 50 kc/ks a na marketu lepsi hry jako treba PES 11 nebo N.O.V.A. 2 stoji 130 - 150 kc a psx hry kolem 115 kc.U Gameloftu se ti zakoupene hry strhnou z kreditu a hry z Marketu z Kreditni karty.
A jak bych si mohlů dobit ten kredit? a kolik tak asi zabíra jedna hra.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry kupuješ pomocí normální sms....najedeš na hru, daš koupit, tam se ti hodi číslo na jaké to máš poslat...sms stojí třeba 50,- a oni ti pošlou pak kod, ten tam dáš a stahuješ...a hry zabírají opravdu různě...třeba takovej NfS Shift třeba cca 100MB a třeba Dungeon Hunter 2 necelé GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že 32 GB, je i idealni...ona každa hra žere i trochu místa v telefonu, a kdybys tam měl těch her ještě víc tak se to snad tam ani nevleze..těch 400MB vnitřní paměti není zase až tak moc...ale i tak se tam vleze hodně her, když vše ostani maš na kartě...takže pohoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu