Jump to content
  • 0

Nove Xka OTAZKA


Ca3saR

Question

Caute, nevite nekdo kdy maji byt ty nove xboxy ? (x720 nebo tak nejak, fakt nwm jen sem to nekde slysel). Protoze kdyz si prectete toto: http://www.eurogamer.cz/articles/prvni-detaily-o-assassins-creed-pro-2012 na 6. odstavci se pise: A až pak přijde na řadu Assassin's Creed 3, pravděpodobně už na konzole nové generace. ...

Ty konzole 2. generace mysli se tim ps4 a novy xko ? Protoze mam v planu priti mesic si koupit slima a nerad bych se pak dozvedel ze se do 2-3 mesicu prestanou delat hry a zacnou se na nove xboxy... (otazka: nevite kdy maji vyjit nove konzole [ps4, xbox720] a jestli ma vubec cenu kupovat toho slima, DIKI za odpoved) ;)

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ano, konzolí nové generace se myslí X720 a PS4 (zatím pracovní názvy obou konzolí). Ale myslím, že podle AC3 se to nedá brát, a toho článku už vůbec. Je to pouze názor a představa vývojářů série AC, nic víc.

Žádná z těchto konzolí zatím nebyla oficiálně představena ani snad potvrzeny oficiální zprávy od MS, že by se na ní pracovalo a byla ve vývoji... Navíc by MS určitě před rokem nevydal SLIM aby za rok vydal novou generaci, nemyslíš? Vývoj stojí obrovské peníze!

Navíc jsem na bonuswebu nedávno četl, že současná generace konzolí je zatím za půlkou svého cyklu (což by znamenalo, že tu bude ještě tak cca 4 roky, což by ale bylo vzhledem k nárůstu výkonu u PC asi skutečně neúnosné...)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy