Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejde kinect


kony1468626642

Otázka

mam dashboard 13599 a flash 2.0 všechno v pohodě ale nejede kinect když zapnu xko tak to píše:

Update Required

a system update is required to use kinect.

to get the update , sing in to Xbox LIVE.

from more info, visit www.xbox.com/update

nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Tak něco děláš špatně, aktualizace se musí nabídnout i když je to stejná verze, která už v xboxu je. Pokud je nižší tak se nenabídne. Složka na flashce musí mít přesně stejný název, jako je v tom návodu, jednoduše ji prostě stačí rozbalit na flasku, čímž ti vznikne složka s názvem $systemupdate a v ní hromada souborů.

edit: a teď se musím omluvit, protože to zrovna zkouším a nejde mi to taky, takže až přijdu na to čím to je, napíšu to sem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele, řešil jsem teď podobnou věc, vlastně stejnou. A nakonec jsem to vyřešil tak, že jsem souboru launch.ini změnil noupdater=true na noupdater=false a po updatu podle návodu nahoře jsem to zase dal zpátky. Zkus teda změnit ten launch.ini na noupdater=false. (pokud to teda ještě řešíš, koukám, že to je celkem dávno)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu