Jump to content

Alan Wake 2 ?


Novys106

Recommended Posts

Bude nebo nebude Alan Wake 2? Toto je nejčastější otázka těch hráčů, kteří si zamilovali první část této akční hororové hry. Nyní se na druhý díl objevil menší teaser, který na svůj LinkedIn profil dal Althea Suarez Gata, který pracuje pro společnost Graphic Film Company. Na svém profilu přímo zmínil, že pracoval na hře Alan Wake 2, pro kterou připravoval několik herních filmečků. Jakmile si této informace všimli herní novináři, a začala se tak šířit internetem, Althea Suarez Gata ji ze svého profilu odstranil. Nyní už jen počkat, až nám Microsoft Alan Wake 2 skutečně oznámí. Vypadá to nadějně.

Studio Remedy vydalo v minulém roce detektivku Alan Wake. U herních recenzentů si vedla docela dobře, ale hráči dali přednost ve většině případů jiným hrám. Ačkoliv si Alan Wake nevedl úplně špatně, asi se od něj čekala trochu jiná čísla. I proto byl velký otazník nad případným druhým dílem. Nyní se ovšem zdá, že by mohl vznikat. Alespoň studio Remedy vyvěsilo inzerát, ve kterém láká nové vývojáře na vývoj AAA hry, která bude využívat engine hry Alan Wake. Pokud by to byl druhý díl, je otázkou, jestli by ho znovu vydal Microsoft. Phil Spencer z Microsoft Game Studios totiž v červnu řekl, že neuvažují o další spolupráci s Remedy. Je tak možnost, že by Alan Wake 2, pokud se hra skutečně tak bude jmenovat, vyšel multiplatformě. Na značku pochopitelně vlastní práva Remedy. Na rozuzlení této detektivky si tak hráči musejí ještě nějakou dobu počkat.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[TABLE=width: 100%]

[TR]

[TD=width: 20, align: left][/TD]

[TD=class: abl22, align: left][TABLE=class: mmenus, width: 95%]

[TR]

[TD=width: 30%, align: left]Alan Wake’s Night Springs, Adventure, Akční, Novinka[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[/TD]

[TD=width: 20, align: right]dlet_abl23.gif[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 20, align: left]dlet_abl31.gif

[/TD]

[TD]spacer.gif[/TD]

[TD=width: 20, align: right]dlet_abl33.gif[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: abl31, width: 20, align: left]spacer.gif

[/TD]

[TD=class: news, align: left]Spekulace o pokračování akčního thrilleru Alan Wake kolují světem od vydání hry a jejího posledního přídavku, který nechává dveře široce otevřené. Letos v květnu byl Alan Wake 2 poprvé zmíněn v životopise jednoho vývojáře a v té době Remedy potvrdili, že pracují na více ''Wake'', i když řekli, že se nejedná ani o DLC a ani o Alan Wake 2. Nyní se v magazínu Xbox World objevila spekulace, že Remedy opravdu pracují na Alan Wake 2, ale pro příští generaci konzole Xbox. Je to dosti pravděpodobné a nepochybujeme, že ani další studia Microsoftu jako Lionhead, Turn 10 či Rare, a spřátelená studia MS pracují na hrách pro příští Xbox. V následujících měsících se ovšem nic nedozvíme, ale pokud se bude něco týkat tohoto tématu, budeme po E3 2012 moudřejší.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy