Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

zavirování psp


lucanak

Recommended Posts

Mám dotaz dalo by nějak "zavirovat" psp. Jako že bych ho zapnul a ono blblo nebo něco takovýho, ale abych to mohl potom spravit.

Chci si totiž udělat srandu z kámoše. Je na PSP závislej a chce abych mu tam dal nějaký hry. No a já mu chci províst to "zavirování".

Ale opakuji aby ŠLO OPRAVIT.

Tomu kdo mi pomůže budu moc moc vděčný.

Ten kamarád už mě sere. :D :D

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadá mě Fake Brick - Aplikace kterou spustíš jako normální hru (Upravíš třeba na název - NFS:Undercover a přidáš ikonu) spustíš,Lockneš PSP a ono mu to napíše aŤ kontaktuje servis

Dále BSOD (Blue screen of death),vymažeš Flash1 (NE FLASH 0 to by byl opravdový Brick) ale toto nedoporučuju,můžeš odrovnat PSP

A dále nějak plugin na zamčení,že bude potřeba heslo,a nebo plugin CustomFirmware Extender a nastavit Jas po zapnutí na 0,takže bude mít černou obrazovku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

áno to je přes jeden progra mve kteém změníš eboot - PSP Content Manager 1.8,klikni na eboot.php a vyber jako program pro otevření práce ten program a v něm změn název a ikonu,ikona musí mít rozměry (asi 144x80) a musí mít název icon0.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo je Fake Update OFW. samozřejmě že tam neni napsane FAKE :-) a nehrozí tam 100% brick. skusil jsem to na mem psp jak to měla moje přítelkyně jsem ji řekl ad to zapne jak jsem kouřil a pak zlato co to je??? aj jaj jaj jsi mi zničila PSP xD to byla sranda xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve flash 1 jsou data a info uzivatelskyho nastaveni,napr wallpaper,hodiny apod. a kdyz to vymazes tak to je jako restore system settings ale nemusi se obnovit. tim padem bud pri startovani pri bsod mackat 0 nebo nainstalovat PRX Unbricker a restornout flash1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu