Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nastesti tu vypalovacku nejakou dobu potrebovat nebudu.Vypalil jsem forzu oba disky na jednou a jede mi to bez jedine spadnuti,dnes jsem to nahral i kamosovi a taky mu to jede ale jak se tu psalo...kazda konzole se chova jinak... My mame JASPER

co je jasper ? dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase expert nejsem ale jasper je posledni model pred slim.Rika se ze je to bezporuchova konzole FAT.

už jsem to našel, jasper je od září 2008, až do května 2010 :-) takže zatím by vše mělo šlapat, jakej máš rok a měsíc konzole ? :-) já červenec 2009

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zhruba kveten 2010 objednaval jsem ho jako doprodej z alzy.To uz byly v prodeji slimka..no neco pres rok malo ho mam.Takze tobe to pada a palil jsi to 2,4x ??

já zas jsem ho získal po brutální reklamaci xboxu :-D prej mi upad na zem a zaslepoval jsem mu chlazení :-D (chtěl jsem opravit v záruce Rrod, třetí stejná oprava, měli vrátit prachy) a až když jsem pohrozil soudem, tak mi osobně českej ředitel microsoftu poslali novej xbox 360... právě ten co mám... takže od tý doby hraju jen flashlý hry s klidným svědomím ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a jede ti to nebo pada??

kamaráde, rád bych ti to řekl, ale můj flasher (zde dobře známý) mi řekl, že mu mohu zaslat xbox a že mi ho flashne... podle sledování český pošty je balík od 17. 10. na poště a ještě si ho nevyzvedl... takže až ho budu mít, budeš první, kdo se to dozví ;-) jen jsem se chtěl zeptat... mám mechaniku s jiným připojením než mám v pc (v pc je sata) koupil bych si jinou mechaniku, ale přemýšlel jsem, že bych na tu starou si mohl pořídit redukci... jenom nevím, zda to bude fungovat dobře... a hlavně jde o cenu, kdybych si měl stovku přidat a mít tu mechaniku lite on, tak je asi jasný, že si jí pořídim radši jak redukci ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem se zeptat na problem s forzou. Hlasime to tuto hlasku? Co s tim? Kde je problem? Pomuze koupe nove vypalovacky a prehrani FW? Predem diky za odpoved[ATTACH=CONFIG]14397[/ATTACH]

přečti si tři stránky tohoto tématu zpět, všechno tam je ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si precetl a nic kontretniho tam neni. Jeden pise ze mu to nedela druhej jen pri instalaci disku 2 apod a v dalsi pulce se probira neco jineho. To neni pro me uspokojiva odpoved.

uspokojivá odpověď ??? tak si podej stížnost nebo to zkus, jako všichni ostatní pořádně hledat a číst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem si precetl a nic kontretniho tam neni. Jeden pise ze mu to nedela druhej jen pri instalaci disku 2 apod a v dalsi pulce se probira neco jineho. To neni pro me uspokojiva odpoved.

Ostatní to zkouší a zkazí i DVD . Ty přijdeš k hotové odpovědi a ještě se ti nelíbí , že je pro tebe neuspokojivá ? Když chceš mít jistotu , že nebudeš kazit DVD , tak jsem ti napsal , že se doporučila vypalovačka , ke které bude FW přímo dělaný na hry XGD3 . Co chceš ještě víc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme se tady už dopracovali víceméně jisté konfigurace xboxu a mechaniky na vypálení, aby to šlapalo...

1) Xbox by měl být ve verzi jasper

2) mechanika by měla být schopna vypalovat rychlostí 2.4 (nové mechaniky to umí sice rychleji, ale u xbox her je potřeba pomalejší rychlost)

3) vypaluj podle posledního doporučení v nejnovější verzi IMGburnu, v nastavení ve složce write zadat u layerbreak ´´calculate optimal´´ , nastavit rychlost 2.4x, pustit vypalování, vyskočí error a u erroru kliknout na ´´write until end of disc (truncate)´´

4) nejprve je potřeba zprovoznit disk 1 - vložit disk a ihned vypnout xbox, zapnout xbox a nainstalovat disk 1, restartovat xbox, hrát... disk dva udělej stejným způsobem

snad jsem tě uspokojil a jestli ne, tak už si fakt jdi stěžovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super tohle je odpoved co jsem ocekaval :-) Diky

Ma cenu kupovat novou vypalovacku?

určitě ano, do budoucna už tolik štěstí jako s Forzou člověk mít nebude, stojí 400Kč... napsal bych ti to hned, ale myslel jsem, že to z těch příspěvků vyčteš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu