Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

V pohode, nejak me to prave z tech prispevku nebylo jiste. DVD mechaniku si urcite koupim. 400 me nezabije. Ale take trosku cekam na Wasabi nebo neco podobneho. Snad se to brzy bude prodavat pokud to neni fake, protoze jsem nikde nenasel, ze by ho nekdo vlastnil. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

V pohode, nejak me to prave z tech prispevku nebylo jiste. DVD mechaniku si urcite koupim. 400 me nezabije. Ale take trosku cekam na Wasabi nebo neco podobneho. Snad se to brzy bude prodavat pokud to neni fake, protoze jsem nikde nenasel, ze by ho nekdo vlastnil. :-)

no flashnout tu vypalovačku by jsi měl dokázat sám doma, snad podle informací tedy ;-) ted mi bylo doporučeno pálit jen přes BurnerMax (firmware pro tu vypalovačku) pokud ne, tak ti má konzoli snad flagnout (dostaneš ban, když se připojíš na internet) nebo má ti začít zlobit xbox, to zlobení u xboxu by se mělo dát vyřešit odinstalováním forzy z hdd, ale kdyby ti to začalo něco dělat, tak to sem hned napiš ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tejdnu to testnu. FW zvladnu prehrat bez problemu, v minulosti jsem to uz delal. Ten Ban jeste blokuje HDD aby se nedali instalovat hry? Pokud ano odstranim to prehranim dashboardu z flasky? Neco jsem cetl tak se chci jen ujistit, zda je to jeste aktualni. Na live jsem pripojenej a az prijde ban tak prijde :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tejdnu to testnu. FW zvladnu prehrat bez problemu, v minulosti jsem to uz delal. Ten Ban jeste blokuje HDD aby se nedali instalovat hry? Pokud ano odstranim to prehranim dashboardu z flasky? Neco jsem cetl tak se chci jen ujistit, zda je to jeste aktualni. Na live jsem pripojenej a az prijde ban tak prijde :-/

a proč jsi připojený ??? aktualizace dashboardu si můžeš stáhnout na flashku nebo se dashboard aktualizuje rovnou hrou, pokud to vyžaduje... ano ban blokuje hdd... jediná věc, která na to jde je unban, je to taková věc, co ti flasher nainstaluje do xboxu a tím si můžeš ban smazat a žít dál :-D zatím :-D nebo mne někdo předeběhne s lepší technikou ? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč jsi připojený ??? aktualizace dashboardu si můžeš stáhnout na flashku nebo se dashboard aktualizuje rovnou hrou, pokud to vyžaduje... ano ban blokuje hdd... jediná věc, která na to jde je unban, je to taková věc, co ti flasher nainstaluje do xboxu a tím si můžeš ban smazat a žít dál :-D zatím :-D nebo mne někdo předeběhne s lepší technikou ? ;-)

Ban na HDD se už dávno nedává .... Aktualizovat hrou je právě to nejhorší .... Nejlepší je jak si napsal přímo z flashky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ban na HDD se už dávno nedává .... Aktualizovat hrou je právě to nejhorší .... Nejlepší je jak si napsal přímo z flashky

jsem věděl, že se někdo najde :-D takže co ti udělají, když dostaneš tedy ban ??? jen zakážou přístup na live ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jakmile dostaneš BAN a nebudeš moct ani updatovat DB, tak přechod na RGH, pokud oželíš Live, což BANem samozřejmě také ztrácíš. Pak jedině nová konzole, čehož MS určitě chce dosáhnout.

tak jakmile máš nahranej glitch hack, tak seš potom v suchu, je to chytrý, vytáhne si to jen hru a tu hraješ, žádný upgrady dashe... kdyby ho můj flasher byl býval dělal, tak si nechám radši udělat glitch než novej LT 2.0... ale člověk chce hrát no :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl bych otázku,projel jsem tady celých 18 stránek,ale pořádně nevidím jestli Forza teda funguje na 100% vím že každý xko je jiný a tak to může fungovat a nemusí u mě.Každopádně,ted jsem to stáhnul a chci vypálit.Pak teda mám nainstalovat disk 1 a normálně hrát? Nebo se to musí instalovat oboje.Co jsem četl,tak tu jsou finty s restartem atd.Mám slimko a zhruba před 14-ti dny mi dělali flash.Poradte prosím někdo,klidně i přes PM,at to tady nezasírám.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Forzu jsem stáhnul. mam fat konzoli - novou flash. vypálil jsem obě dvd. nejdřív sem nainstaloval disk 1 asi týden sem hrál . pak sem si řek že zkusím dvd2. naistaloval jsem ho a hraju dál zatím žádný pády a nic. vše v poho. Vypalovačku mám LG. Forzu jsme pálil pře novej img Burn odle návodu. Tak jestli opravdu záleží na vypalovačce nebo na konzoli???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu