Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

Tak to vubec neni,disk 2 nainstalovany vubec mit nemusis.Me to jede v klidu ale hraju forzu 4 jen s cd1. cd2 jsem ani nevypaloval kdyz tady psali dva lidi ze kdyz nainstalujes cd2 tak to pada.Ja jim veriim tak cd2 sem ani nepalil.Vypaloval jsem to na novem IMBburnu jak jsem uz psal.V patek v praci zkusim vypalit na te SONCE i disk 2 presne jak sem palil disk 1 a pak dam vedet jestli budu prvni komu to nepada s obema diskama :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak to vubec neni,disk 2 nainstalovany vubec mit nemusis.Me to jede v klidu ale hraju forzu 4 jen s cd1. cd2 jsem ani nevypaloval kdyz tady psali dva lidi ze kdyz nainstalujes cd2 tak to pada.Ja jim veriim tak cd2 sem ani nepalil.Vypaloval jsem to na novem IMBburnu jak jsem uz psal.V patek v praci zkusim vypalit na te SONCE i disk 2 presne jak sem palil disk 1 a pak dam vedet jestli budu prvni komu to nepada s obema diskama :-D

kamaráde, upřimně bych ti přál, aby jsi to rozjel... jasný, disk 2 mít nemusíš... ale jak jsem psal, doplňuje to ty věci co tam chybí na jedničce... já už dostahoval verzi Complex, je rozbalená a připravená k pálení... čekám jen na xbox od flashera :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj jasne jako na jednu stranu budme radi ze nam jede disk 1... na nem je skoro vse

uprimne jsem si myslel, ze disk 2 bude obsahlejsi, kdyz je ve hre pres 80 automobilek... ale klobouk dolu ze nepotrebovali blueray, ještě že jí neudělali externí, jak slibovali :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

představ si jaká by byla cena když tahle http://www.herni-svet.cz/xbox/hd-dvd-drive-x-360 stála na začátku prodeje 3.500,- a to byla jen na filmy,kolik by stála tak Blu-Ray?!

prosim tě, nezačni z toho menstruovat :-D promiň, že jsem se o tom zmínil, dál už to řešit nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou to žvásty - já jsem to také četl - někde se o tom psalo v souvislosti jestli se budou dělat vícediskové hry a nebo bluray jako má PS3 .

no a došlo na vícediskové hry... asi až víc klesne blueray... ale nevím, prej nějaká arabská firma chce dělat disky přes jeden tera a více, díky mnoha vrstvám... ale budoucnost všeho je prý vše streamovat přes internet no... nevím, přece jsem radši, když hru držím v ruce na disku ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes palnul to CD2... zapl jsem forzu,pockal az se cdromka prestane uplne tocit a pak jsem nainstaloval disk2 ... hral jsem chvilku karieru a zatim to nespadlo .... jdu napsat tem dvou lidem co tu psali ze jim to padalo jen kdyz meli prave nahrany i disk2 v jake fazi jim to padalo :-) no ale cekam ze to musi spadnout,to bych byl asi prvni clovek kteremu by to jelo normalne :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu