Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 4 PAL funguje! Hranie Forza 4 na LIVE nie je bezpecne!


Sleepy

Recommended Posts

  • Odpovědi 280
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

stejne jednou musi prijit BD mechanika, protoze za chvili nebude nikoho bavit rvat do xka 4 DVD

tak znova, mozna prijde mozna ne...

POKUD PRIJDE TAK AZ NA DALSI GENERACI lidi uvazujte.. na soucasne se nic menit nebude, bude se dodrzovat to ze si lidi koupi hru na 2 DVD na druhem bude pridavny obsah a z toho se to nainstlauje! a na 1 se bude hrat... na BD zapomente

MS > asi z legrace nerika ze v 360tce BR mechanika nebude ani externi...

ale kaslu na to, verte si cemu chcete... misto logickejm faktum verite tomu cemu chcete verit, jako spousta lidi v dnesni spolecnosti... delejte si co chcete je mi to jedno :)

----

tim pro mne tato diskuze konci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes palnul to CD2... zapl jsem forzu,pockal az se cdromka prestane uplne tocit a pak jsem nainstaloval disk2 ... hral jsem chvilku karieru a zatim to nespadlo .... jdu napsat tem dvou lidem co tu psali ze jim to padalo jen kdyz meli prave nahrany i disk2 v jake fazi jim to padalo :-) no ale cekam ze to musi spadnout,to bych byl asi prvni clovek kteremu by to jelo normalne :-D

mě to nespadlo nikdy. nevím jak si na to přišel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony nevlastní a ani nikdy nevlastnila licenci na Blu-Ray. Je pouze členem konzorcia, které se o práva stará. Takže pokud by zájem ze strany MS byl (jako že v této generaci není), nebyl by problém licenci záskat.

Rvát v současné generaci nemá smysl, říct si o HW, který nemá 100% uživatelů zavání průšvihem. HD-DVD také neuspělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony nevlastní a ani nikdy nevlastnila licenci na Blu-Ray. Je pouze členem konzorcia, které se o práva stará. Takže pokud by zájem ze strany MS byl (jako že v této generaci není), nebyl by problém licenci záskat.

Rvát v současné generaci nemá smysl, říct si o HW, který nemá 100% uživatelů zavání průšvihem. HD-DVD také neuspělo.

HD Drive byl taky pěkně přemrštěnej tak se ani nedivím ,že neuspěl'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte mi nekd onejakej torrent , kde se da forza stahnout stahnul sem uzasi 3 a ani jedno funkcni. podotykam novej flash mam

Presne tak, zaplat si treba www.share-rapid.cz zaplat si za 199 kc pres sms nebo ucet a mas 600 GB a vse tahas maximalni rychlosti,ne jak ♥♥♥♥♥ni torenty... treba tady si najdi hry-xbox a mas tu vse http://forum-warez.info/ vse odkazy na share rapid ktery budes mit ty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

seš bůh ! udělám to tak, jak jsi to popisoval ;-) hnedka jak mi přijde xbox :-)

Buh :-D Tak dnes jsem zjistil ze ta forza fakt nekomu jede,oba disky a nepotrebujes tu mechaniku lite-on a FW do ni ktery dela C4eva ... uzivatel Feebee psal ze je uz ve 36 levelu hry a jeste mu to nespadlo.... me to zatim taky jede bez jedineho spadnuti.Jo a jeste jsem delal co tu nekdo psal ze cetl na zahranicnim foru,ze kdyz nahrajes XGD3 hru na HDD tak hned po nahrani restartovat konzoli.no ja ji hned vypl a po chvili zapl..nevim jestli to melo vliv ale radeji to udelej p.s. to druhe dvd jsem instaloval az po tom co mechanika prestala bzucet.... dal sem zavod kariery(behem toho se mechanika uplne vypla) pak sem zajel do zakladniho menu a dal sem instalovat disk2 ... po dokonceni to napsalo vlozte disk1 ten jsem dal-nacetlo to a onzoli sem vypl... zapl a zatim to jede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sli na tom shlednout filmy v HD rozliseni (byl to oponent Blue-ray... mel kapacitu 25GB - tusim)

HD DVD je v podstatě Blu-ray, pracuje na stejné technologii, ale přesto je mezi nimi rozdíl. HD DVD převálcovala levnější výroba Blu-ray, navíc s větší podporou poté založené organizace BDA, která ho propaguje. Jinak co se týče kapacity tak, HD DVD mohlo být až třívrstvé s maximální kapacitou jedné strany až 45 GB a u oboustranného disku až 60 GB. Kdežto Blu-ray se dělá maximálně dvouvrstvé s kapacitou 50 GB a u dvouvrstvé oboustranné verze až 80 GB. Navíc Sony experimentuje se záznamem 200 GB na jedné straně.

25 GB jak jsi psal je jednovrstvé, jednostranné BD-R. HD DVD mělo u jednostranné jednovrstvé verze pouze 15 GB.

A tímhle jsem vytvořil ohromné OT, ale vy jste s tím začali :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu