Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Můj PC


RWTF

Recommended Posts

Intel® Core2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz,2gb ram, 32bit vista, GeForce 8400 GS tak toto je můj pc, chtěl jsem se zeptat jestli bych měl do něčeho investovat, něco změnit atp. aby mi jeli hry např. witcher 2, battlefield 3 atd.

tak budu rád za jakékoliv info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spíše procak nějaké čtyřjádro (:

budeš si kupovat 4 jádro (ani nevíš co má za desku) a necháš si low-end grafiku ? ... aha

by the way E6550 je socket 775, takže na takovou i5 nebo i7 musíš kupovat novou desku, a starý čtyřjádra se snad ani nevyplatí brát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta stačit bude ramky dej na 4 gb a procák jestli chceš levné čtyřjádro tak určitě AMD Phenom x4 955BE to je nejlepší co seženeš levně, ale musíš k němu koupit novou desku se socketem AM3 nebo AM3+ AM3+ má podporu pro nové šestijádrové a osmijádrové procáky (Bulldozer)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak když z toho musíš nutně mít vesmírnou stanici a nestačí ti to celkově tak ano, chtělo by to začít od znova protože do tý desky co máš ty nic moc už cpát nemůžeš

jinak za 1500 si můžem plácnout za 4850 kdybys chtěl, konkretne tahle http://www.monitor.cz/r485zl-512h-gigabyte-porovnani-cen.html, neni to základní chladič.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Vyměnil bych celé pc,protože nemá cenu to upgradovat.

Doporučuji processor od Intelu (nejlépe i3,i5,i7/nedoporučuji AMD x4..pokavaď to není nataktovaná BE,jinak většina x4 jsou horší než Intel 2 Duo)Zakl.deska 4gb RAM (minimalně),OP 7čky,zdroj(předpokládám že nemáte nějakej novej,značkovej zdroj s výkonem aspoň 500W)

A pak bych až řešil grafiku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud by jsi uvazoval o jeho grafice mam tu vcelku stejnou navic tkz bych ti ji mohl také nechat je skoro nová bylo to moje zachrana v dobe kdy jsem mel svoji v reklamaci asi najdu i ucet v czc byla kupovana jeste tenhle rok ( v dobe kdy zacla apb:reloaded closed beta tzn ma zaruku a pouzivana byla mesic)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji processor od Intelu (nejlépe i3,i5,i7/nedoporučuji AMD x4..pokavaď to není nataktovaná BE,jinak většina x4 jsou horší než Intel 2 Duo)

muzu se zeptat kde jsi prisel na tudle blbost? ..

jakmile aplikace umi tezit i z vice jader .. tak se x4 nema problem udrzet (ne-li bejt vykonem krok nad C2D)... kdyz uz tak jsou x4 nekde na urovni i3 ...

jediny procesory se kteryma muze mit problem x4 (z rad C2D) je E8x00 ... se kteryma mivaji casto problemy i i3 ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat kde jsi prisel na tudle blbost? ..

jakmile aplikace umi tezit i z vice jader .. tak se x4 nema problem udrzet (ne-li bejt vykonem krok nad C2D)... kdyz uz tak jsou x4 nekde na urovni i3 ...

jediny procesory se kteryma muze mit problem x4 (z rad C2D) je E8x00 ... se kteryma mivaji casto problemy i i3 ..

Psal jsem většina.A tady se mluví o hrách,ne o aplikacích.

Ještě jsem nikdy nevyužil 4 jádra u svého AMD x4 970 BE....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu