Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zalozeni sekce pro JTAG


Anubis1

Recommended Posts

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

to je sice hezky, ale na spatnym miste. tohle nic neresi - dat to do sekce kde je 6200+ temat a zapadne to mezi hovadiny ? to musi jit vejs, treba udelat do "Xbox 360 Hlavní diskuze" sekci JTAG/RGH + podsekce info - software - hardware a otazky . tady to asi moc lidem nedochazi, ale RGH je docela zasadni vec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz se tu ptam kam to dat a jak to rozdelit tak se nikdo neozve a kdyz to zalozim tak se to nikomu nezda :-( co teda vlastne chcete!!!!!!!!!!

Psal jsem ze to bude zarazeno mezi dulezita temata to snad kazdymu staci, aby vedel kde to je a uz se pak odkazem odpichne kam bude potrebovat neeee.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím podle mě už to mělo být založeno, toto je docela trapný o to úplně doslova několik dní/týdnů prosit...

Je to docela vtipne... Porad pisete maximalne sem do tohoto topicu - to ale neni zadna prosba nic. Pokud neco opravdu chcete, napiste nam modum PM - tedy oficialni cestou. Nedosla ani jedna PM... Takze pro to asi zase az tolik nedelate :) Jestli chodi PM jinym modum a ti s tim nic nedelaji, to nevim :) Kazdopadne sekce muze zakladat pochopitelne pouze Rix.

Dale mi prijde zvlastni, ze ackoliv jsme se domluvili, ze ten topic dame mezi dulezite, tak tu pisete, ze zapadne - v tom nevidim logiku. Pokud zapadne, tak maximalne mezi dulezitymi, kde je ostatne vic inzeratu na nabidku flashu, nez uzitecnych tutorialu...

Ravendhi: Ty koukam umis jen nadavat adminovi a pritom sam nejsi schopny vubec nic udelat. Co jsi pro tu sekci udelal? Vubec nic. Jen tu porad brecis a nadavas, jak potrefena husa. Proc jsi nenapsal nejakemu modovi, jak jsem tu radil...

Holt tohle je typicky obraz ceske spolecnosti - kazdy doma breci a nadava na vladu a na spoustu dalsich veci, ale pritom sam nic neudela a cela jeho iniciativa zusta pouze u tech "domacich nadavek"...

Jedinej, kdo pro to neco udelal je Anubis1...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uz jsem odepsal uzivateli "toro": JTAG sekce by uz byla davno zalozena, kdyby v sekci tutorialy nebyl 1-2 tutorialy o JTAGu, ale vice... Oni se sekce vetsinou zakladaji, az kdyz je do nich co dat. Pokud tu bude 10 tutorialu o JTAGu a dalsi budou pribyvat, pak nebude mit nikdo se zalozenim teto sekce problem. Je ale blbost, aby se ta sekce zalozila a byla mrtva a nic se v ni nedelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu