Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZ návod na LT+ v2.0?


Gielen

Recommended Posts

Zdravím.

Mám prozbu a myslím že nejsem jedinej.

Kdysi jsem koupíl Xbox 360 ELITE s flash ( bohužel nevim jaky flash mám.. asi 1.4 nebo 1.5))

Do ted jsem upravoval všechny hry přes prográmek "ppf-o-matic3" ( v14-15.)

Jenže teď když vyšli hry s ochranu XGD3 tak je potřeba nový flash. (LT+ v2.0 )

Mohl by někdo sepsat opravdu detailni český návod jak flashnout xbox na LT+ v2.0 ?

Dotaz :

Když mám ted všechny hry upraveny pres prográmek "ppf-o-matic3." ( v14-15.)

pojedou me když flashnu xbox na LT+ v2.0 ?

asi takhle: stahni si z jungleflasher.net pdf manual a podivej se jestli mas v pc kompatabilni chipset, pokud jo, tak ti to na flash fat liteon bude stacit.

pokud ne, tak budes muset koupit bud kompatabilni sata radic (300-500) nebo rovnou neco jako X360USB PRO(cca1500).

probe kupovat nepotrebujes, pokud ji budes potrebovat lehce si ji vyrobis.

nedoporucuje se napajet mechaniku xboxem, takze jeste neco na napajeni - Xecuter CK3 Lite (cca500) pak muzes zkusit vycist fw z mechaniky, kdyz se ti to povede mas napul hotovo.

pak z vyctenyho fw udelas 2 soubory: stockfw a cfw lt2.0.

v tyhle fazi je pro jistotu lepsi vyzkouset vytvoreny fw v nahradni mechanice (pokud by se neco nepovedlo stale mas funkcni puvodni mechaniku).

kdyz zadnou na vyzkouseni nemas musis to holt riskout.

takze pokud ses si jistej zes nic neposral, vymazes mechaniku, flashnes tam stockfw, slozis xbox a updatnes na dashboard 13604.

kdyz to vse ted funguje mas kliku, skoro hotovo a muzes pristoupit k fashnuti cfw lt2.0 a je to.

jak vidis, neni to zadna veda - pokud by byl zajem hodim sem video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video by bylo super

asi takhle: stahni si z jungleflasher.net pdf manual a podivej se jestli mas v pc kompatabilni chipset, pokud jo, tak ti to na flash fat liteon bude stacit.

pokud ne, tak budes muset koupit bud kompatabilni sata radic (300-500) nebo rovnou neco jako X360USB PRO(cca1500).

probe kupovat nepotrebujes, pokud ji budes potrebovat lehce si ji vyrobis.

nedoporucuje se napajet mechaniku xboxem, takze jeste neco na napajeni - Xecuter CK3 Lite (cca500) pak muzes zkusit vycist fw z mechaniky, kdyz se ti to povede mas napul hotovo.

pak z vyctenyho fw udelas 2 soubory: stockfw a cfw lt2.0.

v tyhle fazi je pro jistotu lepsi vyzkouset vytvoreny fw v nahradni mechanice (pokud by se neco nepovedlo stale mas funkcni puvodni mechaniku).

kdyz zadnou na vyzkouseni nemas musis to holt riskout.

takze pokud ses si jistej zes nic neposral, vymazes mechaniku, flashnes tam stockfw, slozis xbox a updatnes na dashboard 13604.

kdyz to vse ted funguje mas kliku, skoro hotovo a muzes pristoupit k fashnuti cfw lt2.0 a je to.

jak vidis, neni to zadna veda - pokud by byl zajem hodim sem video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urážet tady dokáže také jen .....Můžeš nám blbcům tedy někdy dát vědět až to budeš mít flashnuté vlastním přičiněním , jestli ti někdo napsal český návod tak aby jsi si to dokázal udělat sám ? Opravdu by mne to zajímalo .

Když se mi to povede.. Rád popíšu a natočím postup , který jsem použil.

Ps: Nikoho jsem nejmenoval a ani nikoho neurazil. ( a nikoho nechci urazit! )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
NEPOVEDLO !! Doufal jsem že jamesonman udělá to video jak říkal.. bohužel se od té doby neozval..

cau lidi, moc se omlouvam, ale vzhledem k moji momentalni situaci v rodine na to nemam ani cas ani myslenky a resim jiny veci:( jinak nemam nic proti tomu aby si to udelal kazdej sam, ovsem musi mu byt jasny jaky to nese riziko.. a pokud se rozhodne do toho jit tak to riziko prijmout.. kazdej kdo se casem nekam dostal a muze si rikat profik nejak zacinal a stalo ho to nejaky usili, cas i nervy ktery mohl venovat necemu jinymu.. ostatne, pokud uvidis video jak se to dela tak ti to stejne nepomuze, protoze mas evidentne nejakej problem, jehoz reseni na tom videu nebude. profik se bud k problemu vzhledem ke svym zkusenostem a vybaveni vubec nedostane, nebo, pokud nastane, ho bude schopen promptne vyresit, bere tedy na sebe zodpovednost a dava klientovi jistotu, naoplatku se prirozene ocekava od klienta adekvatni kompenzace:) jinak samozrejme zcela chapu aspekty typu "ja to dokazal", "a mam to zadarmo" a tak podobne, otazkou je jestli se to vyplat a neni lepsi venovat se tomu co umis nebo co ma smysl... mozna ze je jeste moznost konzoli snadno zachranit, neni prave ted vhodna chvile se na nejakeho toho profika obratit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám nic proti tomu kdyz si to nekdo chce flashnout sam ale radsi bych to sveril profikovi ma nacini a mate 100% jistotu ze to neposere....ale budiz chcete si to doma flashnout sami.. ale kdyz uz do toho dete tk si zjistete aspon neco o flashnuti...tudiz treba par videi,for,par stranek,popripade se tady zeptejte na neco...ale pak se nedivte ze mate xbox v ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu