Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CZ návod na LT+ v2.0?


Gielen

Recommended Posts

Zdravím.

Mám prozbu a myslím že nejsem jedinej.

Kdysi jsem koupíl Xbox 360 ELITE s flash ( bohužel nevim jaky flash mám.. asi 1.4 nebo 1.5))

Do ted jsem upravoval všechny hry přes prográmek "ppf-o-matic3" ( v14-15.)

Jenže teď když vyšli hry s ochranu XGD3 tak je potřeba nový flash. (LT+ v2.0 )

Mohl by někdo sepsat opravdu detailni český návod jak flashnout xbox na LT+ v2.0 ?

Dotaz :

Když mám ted všechny hry upraveny pres prográmek "ppf-o-matic3." ( v14-15.)

pojedou me když flashnu xbox na LT+ v2.0 ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no treba o tento navod bych mel zajem taky.. mam mechaniku samsung a za navod jsem ochoten zaplatit nejakou drobnost na paypal.... mam v xboxu nejaky stary asi 3 roky flash a chtel jsem hrat hry pro kinect, ale jde mi pouze adventure (original), vsechno ostatni mam paleny a nejde nic...

PS: Xbox jsem koupil a nemam ani original vytazeny kody z mechaniky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kony

pokud myslíš klíč mechaniky tak budeš nejspíš potřebovat ck3 nebo jiný z nástrojů na načtení klíče, já dostal k už flashnutymu xku cd s uloženym klíčem v .bin souboru a díky tomu nepotřebuju žádnej nástroj na načtení, kdybych to cd neměl tak bych potřeboval protože JF ho z mé liteon dg-16d2s 74850c nevyčte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
no treba o tento navod bych mel zajem taky.. mam mechaniku samsung a za navod jsem ochoten zaplatit nejakou drobnost na paypal....

Návod na jF má aktuálně téměř 300 stran anglického textu. Pokrývá samozřejmě úplně všechny metody, ale v tomto případě nestačí přeložit jen nějakou určitou část, co platí pro jednoho, nemusí platit pro jiného.

Tím chci říct - nemyslím si, že by se zde na fóru do překladu takového stohu textu někdo pouštěl. A pokud, tak by to skutečně asi nebylo za "drobnost" na paypal, ale znamenalo by to udělat na něj sakramenskou sbírku. Osobně si myslím, že by se dnešní člověk (a mládež obzvlášť) měla opravdu snažit angličtině porozumět, protože to se jim rozhodně do budoucna neztratí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návod na jF má aktuálně téměř 300 stran anglického textu. Pokrývá samozřejmě úplně všechny metody, ale v tomto případě nestačí přeložit jen nějakou určitou část, co platí pro jednoho, nemusí platit pro jiného.

Tím chci říct - nemyslím si, že by se zde na fóru do překladu takového stohu textu někdo pouštěl. A pokud, tak by to skutečně asi nebylo za "drobnost" na paypal, ale znamenalo by to udělat na něj sakramenskou sbírku. Osobně si myslím, že by se dnešní člověk (a mládež obzvlášť) měla opravdu snažit angličtině porozumět, protože to se jim rozhodně do budoucna neztratí!

Přesně jak píšeš, navíc ten manuál má ještě v oblibě se měnit podle situace, aby byl vždy aktuální, takže by ani nemohlo jít o jednorázový překlad, spíš by se muselo vyčlenit speciální komando, které bude náležitě aktualizovat český překlad a bude za to dostávat doživotní rentu :D

Neplatí to jenom o xboxu, ale o skoro jakékoliv problematice, že české materiály nejsou, nebo jsou nedostatečné. Učte se anglicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D toro, toro, proc delas to stejny jako v minulym prispevku. Uplne stejna situace, on si to chce sam flashnout

Pokud bude takto žádat radu a nejsem sám kdo si myslí že to nezvládne , tak mu to budu rozmlouvat . A ty se do toho laskavě nepleť. Jestli mu chceš poradit k věci tak mu poraď - což jsi neudělal a kritizuješ jen mne za můj názor . Tak si toho navážení se do mne nech !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když přece jenom aktualizovat fw na mechanice (aktualní flash) nemuže bejt tak složity ne.........než jako kompletní flash Xboxu.....(ja nevim no sem lajkna xbox,ale třeba udělam flash psp nebo JB-nu iPhone)

Tak sem aspon někdo kdo to děla napiště jestli třeba např.ja bych to zvladnul a co je k tomu potřeba ?? prostě např.jestli stači jen box připojit k pc a aktualizavat přes JF a nebo je k tomu potřeba ještě nějake pomůcky??

Sepsat jenom nějaky zkraceny postup jak se to děla...???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-D toro, toro, proc delas to stejny jako v minulym prispevku. Uplne stejna situace, on si to chce sam flashnout

protože nechce, aby si pokazil xbox, chceš to říct více polopatě ? Víš kolik takových maníku se do toho pustilo a pak brečeli, že si odepsali herní konzoli?... mraky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to kazdycho vec, vi, do ceho jdou a taky musi vedet, co se muze stat. A kdyz to vis, tak se rozhodnes, jestli do toho pujdes nebo ne

Ale ty mi nemáš do toho co kecat , když jim radím aby se do toho nepouštěli sami protože to není zase tak jednoduchý . Není to jen můj názor tak se do toho nepleť . Kdyby to bylo tak jednoduché tak si to dávno dělám sám taky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak je to kazdycho vec, vi, do ceho jdou a taky musi vedet, co se muze stat. A kdyz to vis, tak se rozhodnes, jestli do toho pujdes nebo ne

ne, právě že oni to neví do čeho jdou a právě v tom okamžiku se zjeví toro a dá mu radu k nezaplacení, která mu zachrání celý xbox ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přes 1100 zhlednutí

16 odpovědí ( dá se říct že jen jedna k dotazu)

a odpovědi typu "nauč se anglicky či nech si to udělat odněkoho kdo už to zná" muže napsat jen ......

protože tím nepomužeš mě ani jiným co si chtěli udělat flash sámi.

Nejde o peníze.. vzít 500 Kč a dát to někomu at me to uděla umí každej.

Tady jde oto že to chci umět sám a né být na někom závislej.

Všem rozumným děkuji za snahu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes 1100 zhlednutí 16 odpovědí ( dá se říct že jen jedna k dotazu) a odpovědi typu "nauč se anglicky či nech si to udělat odněkoho kdo už to zná" muže napsat jen ......

protože tím nepomužeš mě ani jiným co si chtěli udělat flash sámi. Nejde o peníze.. vzít 500 Kč a dát to někomu at me to uděla umí každej. Tady jde oto že to chci umět sám a né být na někom závislej. Všem rozumným děkuji za snahu..

Urážet tady dokáže také jen .....Můžeš nám blbcům tedy někdy dát vědět až to budeš mít flashnuté vlastním přičiněním , jestli ti někdo napsal český návod tak aby jsi si to dokázal udělat sám ? Opravdu by mne to zajímalo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Urážet tady dokáže také jen .....Můžeš nám blbcům tedy někdy dát vědět až to budeš mít flashnuté vlastním přičiněním , jestli ti někdo napsal český návod tak aby jsi si to dokázal udělat sám ? Opravdu by mne to zajímalo .

koho tady uráží....řek to dobře............a takovy keci jako máš tady ty to umí každej...řict aby šel za flasherem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koho tady uráží....řek to dobře............a takovy keci jako máš tady ty to umí každej...řict aby šel za flasherem

Asi neumíš číst a domýšlet si to co napsal,i když to schoval za tečky ( muže napsat jen ...... ) - tím uráží nás všechny kteří jsme mu napsali že mu spolehlivý český návod nikdo nedá - už zde na foru někdo napsal že je to tak složitá záležitost že to nikdo nebude dělat . Takže jsem nyní jen napsal že by mne zajímalo jestli mu někdo poradí tak aby si to udělal sám. Jinak stejně bude muset udělat to co jsme mu radili - jít za flasherem a dojde na naše rady , které vy zavrhujete a dráždí vás .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když ti nejde o prachy nenapadlo tě třeba jít za člověkem co to dělá s xboxem který chceš flashnout dát mu 500 někdo to dělá na počkání a třeba se s ním dohodnout at u toho jsi taky a pokud by s tím souhlasil si to natočit třeba na kameru? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když ti nejde o prachy nenapadlo tě třeba jít za člověkem co to dělá s xboxem který chceš flashnout dát mu 500 někdo to dělá na počkání a třeba se s ním dohodnout at u toho jsi taky a pokud by s tím souhlasil si to natočit třeba na kameru? :-)

myslim,že asi žádnej člověk,kterej flashuje,by nechtěl bejt natočenej na kameru od cizího člověka......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát pan flasher bude používat náčiní, které pan zákazník asi mít nebude. Takže takto získané informace stejně nebude mít jak použít, návod bez nádobíčka bude jiný a nepochopí souvislosti bez výkladu a minimálně přečtení a hlavně pochopení návodu JungleFalsheru. Nějak moc "a" v jedné větě, ale to snad nevadí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu