Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Novej Dashboard


francek4

Recommended Posts

koukal jsem na ofiko stranky a porad je last update 13604, ale nebyl by spatnej nejakej updatik, kterej by povolil vic jak 16gb na externi HDD:)

JJ těch 16 gb je málo,je to jen na jednu XGD3 hru :( a teď se mě stalo že třeba BF3 chtěl instalovat HD textury jen na originál HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( otazka je kdy a jeslti to vubec MS udela... ten FAt32 je desnej... ale asi chteji rejzovat prachy aby sis musel kupovat primo xbox HDD, ja jsem ho 3roky nepouzival a jel jen z mechaniky. tedka jsem tam vratil tu puvodni co kdysi nesla flash, a chtel jsem hrat z HDD dal jsem externak, ale stejne je potreba na spusteni dvd, takze musim jit k boxu a rpehodit to, to me taky pekne stve... takz epor me ten HDD stejne asi nema smysl, rika se ze usetri zivotnost mechaniky, ale ... tamta slapala 3roky jak nic :)kazdopadne, je to o neco tissi a to me tesi ze vseho nejvic, takze asi upgradnu na nejakou 120gb orig, xbox, pac kdo vi kdy to MS s kompatibilni s ntfs :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm stejne porad to po me chce nejakej update i kdyz mam 13604, to nechapu... jak vubec vypada kdyz vam bannujou konzoli? Mam totiz takovej divnej pocit ze dam ze akceptuju update a ten mi akorat zabannuje konzoli. Funguje to tak, ze vyskoci update a pak dostanu ban a nebo se to banne jen tak proste libovolne za chodu ? Nikde jsem nenasel video, kde by to bylo videt prave... jak to presne probiha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BAN se projeví tak, že ti klidně behem hraní vyskočí hláška, že buď tvůj profil, nebo celá konzole byla zaBANnovaná (text je anglicky a je tam nějaké přesné znění o používání nelegálního SW a úpravy konzole, záleží na důvodu banu). Okamžitě tě to odpojí od LIVE a při online hraní myslím i vyhodí ze hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ban se projevi tak ze nemuzes na live...(=ztrata zaruky) to by melo byt vse..

nikdy jsem nezazil to ze by mi behem hrani vyhodila hra ze je konzole zabanovana.. proto se chci zeptat jestli je to nejakej novej druh banu? :P popr. o odkaz .. diky

Chtěl jsem ti najít video, na kterém jsem to viděl, ale už ho nemůžu najít. Bylo to v průběhu hry MW2 a přímo při hře mu vyskočila tabulka s s textem o banu. Jen nevím jestli to byl ban na účet, nebo na celou konzolu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu