Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ako zrusim parovanie controllera s xboxom?


cjakub

Otázka

Ahojte,

mam taku otazku ci sa neda zrusit parovanie wireless controllera s xboxom. Mam kamarata ktory byva hned vedla mna, ma bezdrotovy ovladac ale nema xbox (pouziva ho na pc). Sem tam mu poziciam svoj xbox a hra so svojim ovladacom. Ale vzdy ked on zacne hrat na svojom pc tak mne sa zapne xbox v mojom byte a ani o tom neviem.. Zo zastrcky sa mi ho nechce stale vytahovat. je tu nejake riesenie? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jenomže to neřeší to, že ovladač jeho kamaráda je spárovaný s jeho xboxem a pokaždé, když kamarád zapne svůj olvadač, aby si s ním zahrál na PC, tak se zapne xbox tady našeho kolegu cjakub. Takže potřebuje zrušit párování kamarádova ovladače s jeho konzolou.

Našel jsem tohle, ale nefunguje to, možná že tím fully restarted se nemyslí, že se zruší párování. http://www.ehow.com/how_5031026_reset-xbox-controllers.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne, párování zůstává hardwarově, není to spojeno s profilem. Teď jsem to zkoušel, mám dva ovladačem ale "odpárovat" to nijak nejde. Pokud jde, tak nevím jak, usilovně hledám na internetu, ale nic nenacházím, zřejmě nikdo takový problém neřešil a MS s tím nepočítal :D

edit: Na stránkách MS píší, že pokud ovladač připojíš k jiné konzole, tak se tím ztratí párování s tou první konzolou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Iba takto :D

http://support.xbox.com/sk-sk/xbox-360/get-started/console/connecting-game-controllers

Posledna veta:

"Ovládač môže byť pripojený naraz len k jednej konzole. Ovládač môžete pripojiť k inej konzole, ale pripojenie k predtým pripojenej konzole sa stratí."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zrovna jsem to dopsal do předchozího příspěvku. Ale myslím si, že to nefunguje, protože to by znamenalo, že když má ovladač spárovaný s přijímačem zapojeným do PC, tak by současně nemohl být spárovaný s konzolou, což evidentně je.

Navíc taková malá ukázka toho, že to jde, je ten fígl s forzou a třemi xboxy. Taky se na to používá jeden ovladač spárovaný se všemi konzolemi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Spárováním s jiným xBoxem se to určitě zruší (mam doma 2 xboxe a občas ovladač přenáším), ale jinak to nejde. Takže vzít jeho ovladač, napárovat na jinej xbox a je to. Akorát pokud někdy zase budete hrát spolu, tak to budeš muset pokaždé opakovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu