Jump to content

Výměna mechaniky FAT -> SLIM


harfa777

Recommended Posts

Ahoj měl jsem úplně ten první Xbox 360 asi 5 let a včera mi nenávratně skončil RRODem :/ takže jsem se rozhodl že si pořídím nový tentokrát SLIM :) takže jsem různě hledal info a tak,ale přesto bych měl pár dotazů :

1. jestli jsem to správně pochopil tak se u SLIM verze dají flashnout všechny mechaniky aktuálním LT+ 2.0 kromě HITACHI, je to tak ?

2. pokud bych si koupil ten SLIM s HITACHI mechanikou která flashnout nejde, mohl bych místo ní použít mechaniku z mého mrtvého FAT xboxu ? (samsumg mechanika)

3. někde jsem četl že SLIM xbox s jakoukoliv mechanikou při flashnutí ztrátí záruku...je to pravda nebo do mechaniky už opravdu nejde nahrát zpět originální FW ?

předem děkuju moc všem kdo mi poradí :)

Link to comment
Share on other sites

aha tak to jsi mě moc nepotěšil :/ :) a ještě k bodu 2. tam by se to řešilo teda jak ? musel bych si sehnat jinou mechaniku ale dělanou na SLIM nebo to nijak řešit nejde ?....váhám jestli koupit úplně novej xbox a nebo z druhé ruky kupovanej před 3ma měsícama s lite on mechanikou ještě neovevřenej se zárukou, takže je asi lepší vzít ten z druhé ruky když o záruku přijdu tak jak tak co myslíš ? nerad bych koupil novej a měl tam HITACHI mechaniku a další drbačky s tím :/ :)

Link to comment
Share on other sites

Podle toho, co jsem čet tak Hitachi mechanik bylo jenom pár a snad žádná se neobjevila v ČR. Já osobně bych to objednal přes nějaký e-shop. Mechaniku poznáš podle výřezu, takže to nemusíš rozdělávat a u e-shopu máš možnost to do 14 dnů vrátit. Takže kdyby jsi náhodou měl tu smůlu, tak jim to prostě pošleš zpátky a objednáš jinde. Přecejenom novej je novej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy