Jump to content

Batman Arkham city

Koprovapolifka

Recommended Posts

• Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Slyšel jsem někde, že tento díl má mít více otevřenej svět tak doufám že to bude něco jako přechod z AC 1 na AC 2:) jinak mě mrzí absence jízdy v batmobilu myslel sem že vývojáři to nějak do hry zakomponují ale aspoň důvod se těšit na další díl :):D každopádně až reflashnu konzoli tak jedna z her, kterou si chystám 100%zahrát:)Jen nechci vidět letošní zkouškové :):D

Tak hra vypada dobre po graficke strance i hratelnosti. Uz mam kus za sebou, ale nemuzu srovnavat s prvnim dilem jelikoz jsem ho nehral. I v recenzich co jsem cetl to velice vychvaluji a nekde jsem cetl i toto "za desítkovým hodnocením titulu Batman: Arkham City v australském OPM nehledejte korupci - hra je prostě skvělá, a kdyby autor recenze mohl, dal by ji po dohrání i jedenáctku"

Souhlasim,ta hra má něco do sebe...Ja osobně třeba nemam rád tenhle soubojovej systém,ale tady to vsechno tak ladí,sedí atd.že je to super... Skvělá práce,jestli na 10/10 to nevim ale zatim je to fakt pěkný....jinak je to druhá hra co má online pass v singlu (po Rage - šachty, tady catwoman)

Souhlasim,ta hra má něco do sebe...Ja osobně třeba nemam rád tenhle soubojovej systém,ale tady to vsechno tak ladí,sedí atd.že je to super... Skvělá práce,jestli na 10/10 to nevim ale zatim je to fakt pěkný....jinak je to druhá hra co má online pass v singlu (po Rage - šachty, tady catwoman)

Taky jsem to už četl a je to pěkně trapný.. Myslel jsem že prostě pojedu za Batmana a v rámci příběhu si odehraju část i s Catwomen :( Takle už je to jen ne až tak důležitej přídavek..