Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

no on mi tam nedal novej dashboart kvuli tomu ze sem mu k xboxu nepridal tarafo od nej, ale kdyz sem si to sním domlouval tak sem mu vypsal uplne vsechno i jakou mam mechaniku a ze mam dashboar 12625 a ze chci novej flash lt+2.0 se vším všudy. a kdyz mi došel xbox dnes dom tak tam je furt 12625 tak sem mu napsal jetli se nic nestane kdyz aktualizuji DB a todle presne mi napsal: Doporučuju z flashky updatovat na 13604

Flash by tam měl zůstat ale zaručit nemůžu, jak jsem říkal, chyběl tam napájecí kabel a na různé xboxy jsou různé nemohl jsem to updatovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prasárna od flashera . Pořádný flasher tam automaticky dává aktuální DB . Jak máš LT+2.0 tak už o flash nepřijdeš .

Tak co já si nechávám flashovat v hrejte.cz tak ani jednou mi tam nenahráli novější Db ať si to updatuji doma, což mi přijde v pohodě, ale v tomto případě dojde přece k flagu konzole?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co já si nechávám flashovat v hrejte.cz tak ani jednou mi tam nenahráli novější Db ať si to updatuji doma, což mi přijde v pohodě, ale v tomto případě dojde přece k flagu konzole?

K flagu pravděpodobně dojde jen když updatuješ na 13xxx ještě před instalováním nového FW flashe a update se ti sekne a nedokončí .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co já si nechávám flashovat v hrejte.cz tak ani jednou mi tam nenahráli novější Db ať si to updatuji doma, což mi přijde v pohodě, ale v tomto případě dojde přece k flagu konzole?

já si tam dával před týdnem flashovat konzoli z lt+1.1 a db 12625 na lt+2.0 a bál sem se jestli mi dají i novej db, a dali (13604) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevěř a hraj dále staré hry . Nic jiného udělat stejně nemůžeš , než tam ten nový DB dát !! Nevím proč kolem toho děláš takové obstrukce jak ve sněmovně .

Protože me to něco stalo a cekal sem 2 tejdny nez mi prisel a jen tak z fleku to aktualizuji a mam z toho akorat drahej DVD přehravač
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemám to nijak ověřený, ale jak to vidím, tak není důvod, aby tam ten LT+ 2.0 zůstal. Přece je to update, který flashoval mechaniku na nový firmware a z principu musí předpokládat, že není možný, aby tam byl jiný než starý firmware. Proto by bylo zbytečné do updatu implementovat nějakou kontrolu, jestli už tam náhodou není novější firmware. Jediný důvod, proč by takovou kontrolu implementovali je, aby mohli flagnout konzoli.

Takže z mého pohledu jsou tady 3 možnosti:

  • zůstane ti tam LT+ 2.0 a konzole bude flagnutá
  • nezůstane ti tam LT+ 2.0 a konzole bude flagnutá
  • nezůstane ti tam LT+ 2.0 a konzole nebude flagnutá

Přitom první možnost se mi zdá nejmíň pravděpodobná, když už by zjistili, že je tam firmware, který tam být z principu nemůže, proč by ho tam nechávali.

Ale tohle jsou jen moje úvahy, jak bych to jako programátor Microsoftu udělal.

Doporučoval bych zkusit se domluvit s flasherem ještě, aby ti to hodil na stock, updatnul dashboard, a potom zase hodil LT+ 2.0. Třeba ti to udělá teď už zdarma, nebo alespoň levněji. Jestli nehraješ online a flag je ti jedno, tak updatuj dashboard a podle toho, co se stane, můžeš dál postupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne FW 2.0 flashne mechaniku tak že už umožní čtení XGD3 her . Takže není důvod aby update z 12625 na 13xxx tento flash smazalo . Nevím jak je to s flagem protože mne při offline hraní nezajímá a tak jsme po instalaci FW LT+2.0 rovnou z 12625 chtěli dát 13604 . To ale nešlo . Museli jsme dát napřed 13599 a potom jsme dali 13604 . Po update jsme zkusili spustit pálenku a flash se nesmazal . Konzoli jsem programem Xval nekontroloval .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toro: To jo, selský rozum člověku říká, že to není logický, přehrávat něco, co už XGD3 podporuje, ale programy fungují jinak. A jak jsem psal, při vytváření updatu určitě nemuseli počítat s tím, že už některé konzole budou mít podporu XGD3 a některé ne, takže proč to zbytečně kontrolovat a nepřeflashovat rovnou všechny, když logicky žádná konzole nemohla mít podporu XGD3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych že nejde o podporu XGD3, ale o to, jestli update DB přehrává FW vždy, nebo jen za určitých blíže nespecifikovaných podmínek. Což se nedá zjistit jinak než že to vyzkouší aktualizovat. Nebo jim napsat a zeptat se proč neudělali aktualizaci oni a že když ji provede, smaže mu to flash, jestli mu ho znovu udělají. Ovšem to by nebylo moc ideální pokud by zároveň s updatem a vymazáním flashe dostal flag.

Prostě tohle byla flasherova řekl bych zásadní chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mne FW 2.0 flashne mechaniku tak že už umožní čtení XGD3 her . Takže není důvod aby update z 12625 na 13xxx tento flash smazalo . Nevím jak je to s flagem protože mne při offline hraní nezajímá a tak jsme po instalaci FW LT+2.0 rovnou z 12625 chtěli dát 13604 . To ale nešlo . Museli jsme dát napřed 13599 a potom jsme dali 13604 . Po update jsme zkusili spustit pálenku a flash se nesmazal . Konzoli jsem programem Xval nekontroloval .

No tak sem teda aplikoval DB 13604 a aktualizace proběhla bez problému a flas tam zustal, všechny starši hry mi jdou až na NFS Hot pursuit co maji ochranu AP 2.5 pise to klasickou hlasku disk poškozen a kdyz sem je skoušel jeste s LT+2.0 na DB:12625 tak beželi pěkne zaclo to psát az poaplikaci nového DB, ale to je jedno jeste teda nevím jetli mi pojedou ty XDG3 hry pac ted nemam doma DVD musím v pondělí koupit a uvydím no :) Jinak děkuji všem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu