Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FW pro DVD-RW


=Trolik=

Recommended Posts

  • Odpovědi 431
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Rodrigo: Jen máš teď na 100% flag, díky tomu, že jsi tam strčil ten NFS Hot Pursuit, ale ty asi nebudeš chtít ani hrát na live :)

No přesně to mi je jedno jetli je oznacena jako flagnuta pac ja na live ubec nechodím :) ikdyz sem měl v planu si kupovat wifi k xboxu kvuli multipalyeru ale kašlu na to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže potvrzuji, že na levnější média jako TDK a EMTEC prodávaná v Softcomu a Alfacompu nejde na Lite-on s novým firmware určeným pro pálení XGD3 vypálit kompletní zálohu. S OPC se ukončí pálení v polovině a bez OPC se záloha vypálí, ale při instalaci hry na HDD v XBOXu360 se instalace zhruba v polovině zastaví s hláškou, že DVD je nečitelné. S stálo mě to 5 DVDček, protože jsem zkoušel různá nastavení. Tak to pošlete dál ať to někdo zbytečně nezkouší. A nekamenujte mě, že je to všude napsáno. Prostě jsem to zkusil. Po víkendu jdu kupovat Verbatimy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, pridavam poznatky ze vcera. Palirna Samsung SH-S203D, perfektni vypaleni na Verbatim media, 100% funkcnost ;-)

MW3 narez :-D

Postup dle tohoto navodu, vesmes jsem nic nenastavoval, vse bylo prednastaveno.

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry

PS: Velke podekovani patri uzivateli drak3go !!! Suprovej clovek kterej se uz malo kde potka ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, pridavam poznatky ze vcera. Palirna Samsung SH-S203D, perfektni vypaleni na Verbatim media, 100% funkcnost ;-)

MW3 narez :-D

Postup dle tohoto navodu, vesmes jsem nic nenastavoval, vse bylo prednastaveno.

http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry

PS: Velke podekovani patri uzivateli drak3go !!! Suprovej clovek kterej se uz malo kde potka ;-)

Přesně tak.Jen forza dělá menší problémy jinak vše jede na sto procent!! Pálím na vypalovačče SONY na Verbatim a super.

ANO těch 200 mb tam chybí ale myslím že to do budoucna vadit nebude. Troufám říct že nebude v budoucnu DB který bude kontrolovat jestli ta hra je ořízlá o těch 200 mb.Můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak.Jen forza dělá menší problémy jinak vše jede na sto procent!! Pálím na vypalovačče SONY na Verbatim a super.

ANO těch 200 mb tam chybí ale myslím že to do budoucna vadit nebude. Troufám říct že nebude v budoucnu DB který bude kontrolovat jestli ta hra je ořízlá o těch 200 mb.Můj názor

No jestli tohle bude chtít Microsoft zatnout, tak pro ně není nic jednoduššího, než do těch 200Mb dát nějaký data. Oni nejsou slepí a můžou si přečíst tyhle informace stejně jako kdokoliv z nás. A myslím, že se k tomu i časem uchýlí, přece by byli hloupí, vymýšlet složité protipirátské ochrany jako AP2.5, které ještě s každým dashboardem aktualizují, což je taky práce navíc, a přitom nevyužít něco pro ně takhle snadnýho.

Navíc to má pro ně výhodu, že nejen, že podle toho můžou flagovat, ale taková hra ani nemusí fungovat (a o to jim jde snad nejvíc, aby pálenky nejely).

Takže za sebe jsem do budoucna rád, že vypaluju na 100%.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hloupi jsou, timto ukazuji jak tupe hlavy maji ve spolecnosti, tohle by napadlo kazdeho hned, docpat to datama. Kazdopadne jsem za to rad, ze maji takove mozky :-D A co tedy ta Forza, porad blbne ? Jedna se o titul ktery nejde na 100% ?

chtel bych videt tebe jak by jsi vedl takovou spolecnost.. ale to je jedno.. hlavne ze ty ses borec :? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, hloupi jsou, timto ukazuji jak tupe hlavy maji ve spolecnosti, tohle by napadlo kazdeho hned, docpat to datama. Kazdopadne jsem za to rad, ze maji takove mozky :-D A co tedy ta Forza, porad blbne ? Jedna se o titul ktery nejde na 100% ?

Uvědom si tohle, v Microsoftu nemohli vědět, jakým způsobem c4eva ochranu obejde, proto aktuálně hry nejsou docpané datama. To není jejich hloupost, to jen oni nevidí do budoucnosti. Teď už ale pravděpodobně vědí, když LT+ 2.0 vyšel, že stačí nacpat nějaký data do posledních 200Mb. Navíc tohle taky není hned, musí upravit finalizační nástroje pro vývojáře, otestovat to pořádně, aby předešli jakýmkoliv problémům, a potom je mezi vývojářema rozšířit a počkat, až je vývojáři začnou používat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel bych videt tebe jak by jsi vedl takovou spolecnost.. ale to je jedno.. hlavne ze ty ses borec :? ...
:D

Suchac a ty jsi co... ? Ja jen pisu, ze kdyz uz bych neco takoveho vytvarel (XGD3), tak bych urcite nenechal zbytel dat volnych a minimalne bych je rozhazel ! A nikdo nepise ze je borec ani se tak nevyjadruje, precti si to po sobe a pak tu neco takoveho pis kamo ;-) A uz u takove vazne zalezitosti jako tato AP, bych si vazne dal pozor a neresil veci po, ale i tak diky sikovnym vyvojarum z M$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvědom si tohle, v Microsoftu nemohli vědět, jakým způsobem c4eva ochranu obejde, proto aktuálně hry nejsou docpané datama. To není jejich hloupost, to jen oni nevidí do budoucnosti. Teď už ale pravděpodobně vědí, když LT+ 2.0 vyšel, že stačí nacpat nějaký data do posledních 200Mb. Navíc tohle taky není hned, musí upravit finalizační nástroje pro vývojáře, otestovat to pořádně, aby předešli jakýmkoliv problémům, a potom je mezi vývojářema rozšířit a počkat, až je vývojáři začnou používat...

Dobry no, to je jejich hodne velka hloupost, pekne to zacina takhle krasne z rana. Doufam ze vas bude dneska vic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu