Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už je ale pokud vím,tak není crack :)
Tak to budu muset ještě počkat :cry: zatím budu smažit MP Battl 3. Jinak SP Battlefield 3 jsem dohrál a moc se mi líbil místama jsem ani nedýchal např. u letecké mise-graficky uchvatné!! tak doufám že v nejbližší době budu moci srovnat s COD MW3.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Codko jede na stejnem enginu ;) ale příběh má pochopitelně lepší než BF ,pokud se jedná o MP tak nelze CoD s BF srovnávat...

No moment jak to myslíš? Nové COD běží na stejném enginu jako 1 a 2 modern warfare takže to žádný grafický skvost nebude a rozhodně se to nemůže rovnat Battelfieldu 3 co se grafiky týče. Hratelně to možná bude lepší to se uvidí .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nevim me to prijde s akce do akce ne tak nudne jak v bf3 to same okoli jo a konecne tam vyuzili ty roboty:-))

me to prijde jako total hovadina,jenom jdes a kropis,a kropis,a kropis..a vsude se na tebe valej miliony nepratel.Kdyby mi bylo 10 tak ok... tohle koupit tak si rvu vlasy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kolego pokud umíš číst tak píše, že COD běží na stejném enginu (grafice). A když se bavili o B3 tak tím asi myslel, že to má stejný engine což není pravda takže tak...

To dávno vim, už od CoD4 a tenhle engine byl použit i u 007: Quantum of Solace (taková zajímavost).

Ale já ti jen odepsal že ten příspěvek, který si citoval, tak tam žádná zmínka o enginu a grafice nebyla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu