Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

Za Price si nehrál vůbec, ale furt (skoro) ti byl po boku když si hrál za Soapa v MW1 a pak ke konci MW2, prostē Soap McTavish je úplnē nejdůležitējší postava MW série.

Za Price si hrál Prypiati, a to že je McTavish nejdůležitější postava série neznamená že musí být nutně znova hratelná, stačí když tam v nějaké podobě bude, což asi bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Za Price si nehrál vůbec, ale furt (skoro) ti byl po boku když si hrál za Soapa v MW1 a pak ke konci MW2, prostē Soap McTavish je úplnē nejdůležitējší postava MW série.

Expert na MW se ozval :D (a ber to prosim z humorem a neposilej me za to hned do prdele, dik ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve trojce ne, ale v COD 1 a 2 jo. Byl v kazdym dilu od IW. A jak to vypada tak Treyarch bude davat do kazdyho dilu Reznova.

Jo o 1 a 2 vim, respekitve nejaky Pricuv predek, ktery vypada stejne....jinak beru zpet to s WaW.....spletl jsem si ho s Reznovem samozrejme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Expert na MW se ozval :D (a ber to prosim z humorem a neposilej me za to hned do prdele, dik ;))
Neuraž se prosimtě, já tě nikam "neposílám" a s tím Pricem jsem se prostě splet tk Sorry, jinak souhlasím z VOndym, je to fakt best mise, až na ten sakra hard konec.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pár jich sem napíšu (only MW série): Výbuch atomovky, zastavování odpálení jaderných raket, konec MW1 (Gaz umře, zabiješ Zakhaeva), masakr na letišti, mise Cliffhanger (+ epický skok na skůtru), nalezení Cpt. Price v gulagu, smrt Roache a Ghosta, konec MW2 (zabití Generála Sheparda) a ještě další..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja jich mam podstatne vic, ale BF si tam porad cestu neudelalo, ikdyz po otresnem BC2 si dost napravilo reputaci, treba jim to se 4 vyjde ;)

Mě signly z BC/BC2 bavily víc než ve trojce.

Jestli bude 4ka, ta asi bude ale předtím bych tipoval BC3, mě kampaň BC2 na druhej "playthrough" dost bavil, až na inteligenci (nebo neinteligenci) nepřátel, a na konci hry to vypadá že BC3 opravdu bude ;)

Řek bych že BC3 už nebude, ale kdo ví... Jako příští bych chtěl zas nějaký WWII battle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já BC1 nenáviděl úplně, ale BC2 - pravý opak. Jinak kdo bude ještě v MW3 hratelná postava? Já slyšel o nějakém Volkovy a možná řidiči tanku (ale nesnáším tankové mise...)

Me to proste strasne nudilo, teda pakjsem to prekousl a ve vysledku si to docela i uzil, ale nejak extreme me to nenadchlo...

Jinak podle wikie jisty Marcus Burns, prislusnik SAS, ale jde konkretne asi jen o jednu misi http://callofduty.wikia.com/wiki/Mind_the_Gap

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu