Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Modern Warfare 3


Novys106

Recommended Posts

  • Odpovědi 407
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem ted dal MW3 vic casu a musim rict, ze me MP zase chytnul, mnohem vic nez BF3, ktery vicemene ani nehraju.....

Libi se mi, jak se omezeli perky a nektere se prenesli primo do zbrani, coz pak ve vysledku funguje skvele, ikdyz to muze nekdyy dost zvyhodnovat hrace, kteri maji uz dlouho nahrano....

Jinak killstreakove balicky mi taky prijdou super, jelikoz nejsem takovej killer tak my vyhovuje celkove scitani u supporta a i ta nenasilna vybava je super, napriklad balisticka vesta je vazne fajn....

Mapy jsem vsechny bohuzel jeste nehral, protoze mi prijde, ze se hrajou zase porad dokola vicemene 4-5 map a zbytek malokdy, kazdopadne jsem jjeste nenarazil na mapu, ktere by se mi nelibila, na mapach je i videt snaha zamezit nejakemu kempeni (cemuz se ovsem vyhnout nikdy uplne nejde, takze hrat obcas takovou Mission s kemperskyma cechama je fakt zazitek). U nekterych map mam ale az moc pocit, ze to je proste jen behani a doufani ze vas nikdo netrefi dozad :)

Ale celkove jsem vazne spokojen, prijde mi to jeste akcnejsi nez MW2 a to se mi libi, je to proste hrozne rychle a fajne ;)

Jinak, jde tam povolit v MP aim assist? Nezkousel jsem to, ale kdyz obcas koukam na killcam, kde me borec odstreluje a ja dostavam headshoty, to mi fakt prijde uz moc......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
CoD: MW3 má prodáno 20 400 000 kopií :)

zdroj: vgchartz.com

BF3 má pro srovnání prodáno 9 000 200 kopíí ;) ( z toho 1,13 mil. PC ;))

zdroj: vgchartz.com

To je tim že dneska hrajou hry jen samý průměrní hráči a malé děti (tím neříkám že MW3 hrajou jen malé děti), CoD se prodává nejlépe a je v žebříčku prodejnosti za posledních pár let na prvním místě, prostě jsou na to lidi zvyklí a nechtěj ani přecházet na něco lepšího (BF3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rofl tohle porovnávání dvou absolutně, ale absolutně odlišnejch titulů. Já nevim, že vás to ještě baví. Dyť to v podstatě neni ani stejnej žánr. Ok, omlaťte mi o hlavu, že obě hry jsou válečný FPS, ale tim to končí. CoD je arkáda, rychlá, zábavná, efektní, kterou si můžete pustit na chvíli, když máte čas na jeden match. Battlefield je snaha o co nejreálnější přístup k válčení. Ani jedno z toho není lepší nebo horší. A určitě nejsem sám, komu se v x momentech líbí lety prověřená grafika CoD víc, než konzolový Frostbite 2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rofl tohle porovnávání dvou absolutně, ale absolutně odlišnejch titulů. Já nevim, že vás to ještě baví. Dyť to v podstatě neni ani stejnej žánr. Ok, omlaťte mi o hlavu, že obě hry jsou válečný FPS, ale tim to končí. CoD je arkáda, rychlá, zábavná, efektní, kterou si můžete pustit na chvíli, když máte čas na jeden match. Battlefield je snaha o co nejreálnější přístup k válčení. Ani jedno z toho není lepší nebo horší. A určitě nejsem sám, komu se v x momentech líbí lety prověřená grafika CoD víc, než konzolový Frostbite 2.

Prověřená grafika? :lol: To sice ano, ale stará a opotřebovaná a posledních pár let stále stejná, tímhle nechci porovnávat grafiku z BF3 (která je mimochodem lepší, novější a hezčí) ale tak to prostě je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prověřená grafika? :lol: To sice ano, ale stará a opotřebovaná a posledních pár let stále stejná, tímhle nechci porovnávat grafiku z BF3 (která je mimochodem lepší, novější a hezčí) ale tak to prostě je.

A neni to snad jedno? Ja nemusim mit z grafiky orgasmus hlavne ze se to fajn hraje, nechci startovat zase flame, ja jsem toho nazoru ze oboji je super a oboji uplne jiny......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A neni to snad jedno? Ja nemusim mit z grafiky orgasmus hlavne ze se to fajn hraje, nechci startovat zase flame, ja jsem toho nazoru ze oboji je super a oboji uplne jiny......

Jasný, mě taky nejde o grafiku, ale taky je to nějakej rozdíl a zahrát si něco z více "foto-realistickou" grafikou je furt lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to uz dneska "decka" nepochopej :D Pro me je grafika vetsinou na poslednim miste, nestalo se mi snad jeste ze bych kupoval hru kvuli tomu ze vypadala huste :) I proto mi je jedno ze MW vypada tak jak vypada a zni tak jak zni, obcas proste neni nad to prijit z prace utahanej domu a vystrilet se v tom chaousu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to uz dneska "decka" nepochopej :D Pro me je grafika vetsinou na poslednim miste, nestalo se mi snad jeste ze bych kupoval hru kvuli tomu ze vypadala huste :) I proto mi je jedno ze MW vypada tak jak vypada a zni tak jak zni, obcas proste neni nad to prijit z prace utahanej domu a vystrilet se v tom chaousu :)

Mě je 14, a furt to pochopim, pro mě je grafika taky na nějakém tom posledním místě, přecijenom CS 1.6, Minecraft, dvoje z mou 5 top her, grafika? ...Neřešim (ačkoliv u MC je to tak naschvál samozřejmě).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu