Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

opakované stahování


USM

Recommended Posts

Dobrej

Možná tady tohle téma bylo,ale já nic nenašel.Jde mi o opakované stahování z ps store.Protože mi často vypadává stahování demoverzí tak je musím stahovat opakovaně třeba pětkrát za den.Chtěl bych se tedy zeptat zda to nevadí že jednu demoverzi jakoby spustím stahování několikrát a až poněkolikáté se to povede.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne tak jsem to nemyslel.Myslím to tak že začnu stahovat demo a po nějaké době mi to ukáže chybu nebo se to stahuje neunosně dlouho.Pak se nakonec stáhne,ale většinou musím začít stahovat pak to zrušit a stahovat znovu a takhle i několikrát stejnou hru.Je to pravděpodobně špatným připojením protože v noci to funguje normálně.Jde mi o to zda to nevadí že to dělám tímto způsobem.Aby z toho nebyl třeba nějaký problém že vlastně stahuji stejnou hru několikrát,ale instaluje se pouze jdenou pokud se download povede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu