Jump to content
  • 0

PSP se nezapne


trky

Question

Dobrý den, má problém se zapnutím PSP. Do PSP jsem si stáhnul pohyblivé pozadí (http://www.pspthemecentral.com/PSP/download/PSP-XMB-Waves-3/Red_Blue_Outline.aspx), takze sem nahradil soubor system_plugin_bg.rco a nyní PSP nejde zapnout. OBJEVÍ SE POUZE ÚVODNÍ SCREEN (Sony Computer Entertainment) a pak se sekne. Dá se to ještě něják spravit?

Link to comment
Share on other sites

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

jelikož máš 3001 tak s pandorou nepochodíš. UMD trik asi taky nevyjde. Jakej tam máš CFW? Potřebuješ sehnat ten originální soubor co si nahradil přímo k tomu fw co tam máš, dostat se do recovery menu a soubor přepsat tím původním. Ovšem záleží na tom co tam máš za CFW, protože ne se všema se dostaneš do recovery menu při zapínání psp. A taky musíš doufat že si tím nahráním původního souboru neuděláš z psp total cihlu. Každopádně začni tím že nám sdělíš verzi tvého CFW

Link to comment
Share on other sites

  • 0

V tom případě jsi v hajzlu. Tvoje poslední a jediná možnost je sehnat UMD vyžadující vyšší FW než je 5.03 a mít na psp zapnuté automatické spouštění UMD po startu psp a zároveň doufat že naběhne dřív než se psp sekne. Pokud máš ještě záruku, můžeš to zkusit uhrát na chybu při update OFW. Nic jinýho ti bohužel nepomůže. Jedině nová základní deska ale to by bylo výhodnější psp prodat na náhradní díly a koupit nový páč deska na 3000 je jednak velmi špatně sehnatelná a a když se to povede tak není nijak levná. Počítej +- litr. Hold za blbost se platí.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy