Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4 X-Live


rockyzz

Recommended Posts

Forza 4- Xbox Live

Tak, kdo má Forzu 4 a chce si zahrát po netu, at už klasický závod nebo šílený fotbal s autama, napište se sem!

Pište podle tohoto vzoru:

GT: "váš gamertag"

Hry: Forza 4 (popřípadě Forza 2 nebo 3 pokud by měl někdo zájem stále zahrát)

Skill: sem napište jak jste dobří, na výběr máte: Amatér, Závodník, Expert, Profesionál

a nezapomente napsat kdy hrajete a v jakou dobu..

Příklad:

GT: xX forEV3R Xx

Hry: Forza 4

Skill: Amatér

Hraju takřka každý den, okolo 16:00.

Seznam hráčů:

GT: xX forEV3R Xx

Hry: Forza 4

Skill: Amatér

Hraju takřka každý den, odpoledne.

GT: Voltr Petr

Hry: Forza 4

Skill: /

GT: Danny Z87d

Hry: Forza 4

Skill: Amatér - Závodník

Hraju příležitostně, občas, většinou večer, preferuji "klasické" závody

GT: bigest boss s

Hry: Forza 4

Skill: Amatér

Každý všední den od 16h a víkendy většinou celé

GT: DyxiCZ

Hry: Forza 4, Forza 3

Skill: Závodník +

Hraju každé víkendy a svátky mezi 9 - 20hod

GT: Jirulka1984

Hry: Forza 4Skill: Amatér

Online bývám denně, mezi 12-18 nebo 17-21h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Já bych se rád sešel a dal si třeba infection neboli tag virus a fotbálek, co vy na to?

Jinak ty Voltre, mohl by jsi mi dát toho jednorožce a že bych ti ho pak hned vrátil? Chci ajchy...

taky potrebuju auto kvuli ajchu a nikdo mi ho nepujci, ale co uz jen milion a mam ho doma :-D

jinak virus dam rad, fotbal me ale vubec nebere

sem live skoro kazdy den tak staci poslat pozvanku a muzem zaparit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udajně musíš mít ve forze 3 koupený vip pack a koupit si některé z aut: 07 Lamborghini Gallardo Superleggera, nebo ‘07 Ferrari F430 Scuderia pak stačí založit nový save odjet 1. závod a importovat save z forzy 3 a ajch by měl vyskočit.

EDIT: Nemusí vyskočit na poprvé

Není ověřeno!!!

mimochodem unicorn auta nejdou prodávat, prodávat je může jen turn 10.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eh, d e z o k o k o t a r (musim to napsat takhle jinak to háže cenzuru), pokud se nemýlím tak tohle vědí každý, protože právě ono Ferrari F430 Scuderia 07´ je jedním z Unicorn aut (všechny Un. Auta jsou původně z Forzy 3, přesnější myslím že pouze z DLC).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle má být spíše rada že nemusíš auto kupovat ve forze 4 za přešvihnuté ceny z aukčního domu... ale stačí ve forze 3 si ho koupit za normální cenu a auto se převede do forzy 4 a mám takový dojem že je vip pack u forzy 3 ultimate edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další možnost získání unicorn car:

Gone With The Wind God – Pagani Huayra – Maple Valley -- Blow through the northern woods of New Hampshire in the, Pagani Huayra, an Italian supercar named after a South American wind god. Each week 100 randomly chosen players from this leaderboard will receive a 2002 BMW M3-GTR, a “unicorn car” only available from Turn 10. The November Speed Pack is required to participate in this event.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi mám dotaz. Jak mám provést to, že když si odjedu super kolo, tak jak mám vyzvat rivala a nastavit tam jaké může mít auto apod??? Jinak si také rád zahraji on-line tak až bude nějaký závod tak mi pošlete pozvánku. Díky.

Gamertag: trupik79

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi mám dotaz. Jak mám provést to, že když si odjedu super kolo, tak jak mám vyzvat rivala a nastavit tam jaké může mít auto apod??? Jinak si také rád zahraji on-line tak až bude nějaký závod tak mi pošlete pozvánku. Díky.

Gamertag: trupik79

najedes na rivalove, vyberes si zavod, rivala si muzes vybrat po stisknuti "Y" (auto mu zmenit nelze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu