Jump to content

Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel ,máte už někdo?A zkušenosti???

mirzur

Recommended Posts

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Já osobně v tom nevidím využití... Pokud ti jde o ovladatelnost, tak ta bude možná ještě hroší, než u gamepadu, pedály k tom stejně nemáš, takže plynulé přidávání plynu a brždění stejně nehrozí, navíc Forza 4 v modu pro kinect za tebe brzdí i přidává plyn sama, takže realita je úplně pryč... prostě zbytečnost - jen můj názor

"Natazene" ako natazene....aj gamepad drzis v rukach, aj ked sa da aj opriet o stehna a tak. V tomto taky velky problem nevidim.

Je to hlavne skladne, ziadne montovanie na stoliky v obyvackach a pod.

omg asi musíš držet ruce před sebou, gamepad nedržíš jak vul s nataženýma rukama :lol:

omg asi musíš držet ruce před sebou, gamepad nedržíš jak vul s nataženýma rukama :lol:

Co znamena u teba "natazene ruce"? :D Aj ruky v 90° uhle? Priblizne tak drzis gamepad, tak aj tento volant mozes, ved to nehras Kinectom, kde mas ruky predpazene, OMG :D . Trosku logiky daj do svojich prispevkov!

Mathers: Někdo ho může použít klidně i do posilky icon_biggrin.gif

A kolko vazi ten volant, ze si sa tak odborne vyjadril :) S gamepadom sa tym padom tiez moze posilovat...

Inak, tu je vyjadrenie z ineho fora, aby ste tu netrieskali nezmysli, ked ste ho este nevyskusali :D

"Volant som skúšal tak 20-30 minút nonstop a v pohode. On nie je ťažší než normálny gamepad (skôr by sopm povedal, že gamepad je ťažší). Netreba mať ruky našponované, pretože je tam gyroskopický senzor a tak sa dá hrať napr. aj jednou rukou (pravou - tam je plyn a26.gif ) alebo sa dajú ruky oprieť. Nie je to nič namáhavé. Pár minút trvá závod a potom sa uvoľníš, lebo sa netreba tak sústrediť.

Je veľmi dobre vyvážený (práve ten tučný kruh v strede) a je to fakt veľmi komfortné. Osobne ma príjemne prekvapila cena, ktorá je fakt asi ako cena gamepadu. Za novinku som čakal tak o 20 Euro viac...

"Natazene" ako natazene....aj gamepad drzis v rukach, aj ked sa da aj opriet o stehna a tak. V tomto taky velky problem nevidim.

Je to hlavne skladne, ziadne montovanie na stoliky v obyvackach a pod.

Tak už ho mám doma, a hraje se sním hrozně,ruce po pěti minutach odpadly,trezzor přemýšlím nad tvojí inteligencí ,kdo drží ruce předpažené v úhlu 90°?? asi jen ty

Mas pri hrani "natazene", "predpazene" ruky, ze sa ti hrozne hra? :D Mne ruky pri hrani zvieraju cca. 90°uhol (tebe 90%, inteligent :D ) a preto je to v pohode. Preto sa ti ani necudujem, ked mas ruky predpazene, ze citis unavu :D Este som nepocul, aby niekto drzal gamepad s predpazenymi rukami :D .

Ne gamepad ,ale ten volant takhle musíš držet.