Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Microsoft Xbox 360 Wireless Speed Wheel ,máte už někdo?A zkušenosti???


mirzur

Recommended Posts

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

"Natazene" ako natazene....aj gamepad drzis v rukach, aj ked sa da aj opriet o stehna a tak. V tomto taky velky problem nevidim.

Je to hlavne skladne, ziadne montovanie na stoliky v obyvackach a pod.

Řídíš auto ? Já ano a ruce mám natažené, nebo mírně pokrčené, ale základní věc je ta, že se o volant v podstatě opírám. Kdežto u toho MS volantu se nedá opírat, ale naopak ho musíš držet buď ve vzduchu, nebo ho mít někde opřený, třeba o stehna jak píšeš. Jenomže to už se neskutečně oddaluje od skutečného řízení. Navíc jak tam funguje force feedback, když tam není žádná osa, která by umožňovala tlačit volant obráceným směrem, než točíš, maximálně to může vibrovat. I když nevím jestli ten předchozí "skutečný" volant FFB měl, zkoušel jsem to kdysi na MS volantu pro PC a tam to fungovalo perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, nechci zbytečně zakládat jiný topic, tak se zeptám tady, když se zde bavíte o volantu.

Jelikož si brousím zuby na Forzu 4 a chci nějaký na pevno uchytitelný volant a nemám přehled moc o Xbox 260 příslušenství, jaký volant mám koupit ? MAD CATZ Xbox 360 MC2 MicroCon Racing Wheel ?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řídíš auto ? Já ano a ruce mám natažené, nebo mírně pokrčené, ale základní věc je ta, že se o volant v podstatě opírám. Kdežto u toho MS volantu se nedá opírat, ale naopak ho musíš držet buď ve vzduchu, nebo ho mít někde opřený, třeba o stehna jak píšeš. Jenomže to už se neskutečně oddaluje od skutečného řízení. Navíc jak tam funguje force feedback, když tam není žádná osa, která by umožňovala tlačit volant obráceným směrem, než točíš, maximálně to může vibrovat. I když nevím jestli ten předchozí "skutečný" volant FFB měl, zkoušel jsem to kdysi na MS volantu pro PC a tam to fungovalo perfektně.

Ako je uz zname, tak tento volant je nahradou za pevne volanty, ktore musia byt uchytene, pricom v obyvackach to moze byt problem. Taktiez nahrada za gamepad pri automobilovych hrach. Navyse je dobre skladny...samozrejme ma aj neduhy, ale nie hratelne (vid citat dole)

Tu je citat jedneho hraca z ineho fora:

Čo sa týka volantu môžem napísať, že hrať s ním je absolútne bezproblémové dokonca i s manuálnou prevodovkou. Má minimálne postrehnuteľný lag teda by som povedal, že žiadny. Po chvíli hrania s nim si neviem predstaviť, že by som mal forzu hrať na gamepade. No, ale ma aj pár neduhov...teda skorej problémy, ktoré vytvoril Turn 10 resp. microsoft nedoladením hry pre tento volant. V prvom rade sú chýbajúce LB a RB tlačidlá na volante(pri hraní absolútne nepotrebné, ale v menu ich treba občas použit) no a najväčší poroblém zo všetkých je, že volant nemá vstup pre headset, co by nebol až taký problém keby v hre funguje zároveň aj controller a ten by sa dal použiť pre headset, no po spustení hry vyžiada z ♥♥♥♥♥ného princípu prihlásenie do profilu (aj, keď už tam prihlásený ste) tým pádom je v hre použiteľný len ovládač, ktorý je použitý pri prihlásení(nehovoriac o tom, že vás odhlási z xblparty ak v nejakej ste). Okrem toho je tu problém so slabšími vibráciami pri použití volantu(je na to finta ako to opraviť). Ale dúfam, že sa tieto problémy v najbližšom update hry vyriešia(naozaj sa mi nechce kupovať wireless headset- tento čo je v predaji je brak a 50€ investícia do Slim verzie headsetu čo má výjsť budúci mesiac nie je dva krát tak rozumná, má totiž výjsť Skyrim a01.gif)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprd, se fakt numůžu rozhodnout jestli ho mám koupit nebo ne. Někdo říká, že je dobrý a někdo zase, že stojí za ♥♥♥♥♥. Musím si ho někde v obchodě vyzkoušet. A co tenhle volant http://hardware.teamxbox.com/reviews...veFX-Wheel/p1/ ten už asi taky nikde neseženu že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprd, se fakt numůžu rozhodnout jestli ho mám koupit nebo ne. Někdo říká, že je dobrý a někdo zase, že stojí za ♥♥♥♥♥. Musím si ho někde v obchodě vyzkoušet. A co tenhle volant http://hardware.teamxbox.com/reviews...veFX-Wheel/p1/ ten už asi taky nikde neseženu že?

Tento je kvalitní ,ale drahý http://www.alza.cz/mad-catz-xbox-360-wireless-racing-wheel-d189462.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale není on, tam ten je od Logitechu a ten druhý je Mad Catz a je moc drahý a nikde u toho nepiší, že tam jsou nějaké vibrace nebo zpětná vazba akorát, že je bezdrátový, takže cena přemrštěná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale není on, tam ten je od Logitechu a ten druhý je Mad Catz a je moc drahý a nikde u toho nepiší, že tam jsou nějaké vibrace nebo zpětná vazba akorát, že je bezdrátový, takže cena přemrštěná

Ten drivefx tady asi nesezenes......ten mad catz ma urcite zpetnou vazbu (soude podle toho ze mam levnejsi model a ten to ma) vibrace nevim, ale za tu cenu predpokladam ze ano.....ta cena neni tak strasna, koukni na vazne kvalitni volant a tam budez s cenou zas uplne nekde jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten drivefx tady asi nesezenes......ten mad catz ma urcite zpetnou vazbu (soude podle toho ze mam levnejsi model a ten to ma) vibrace nevim, ale za tu cenu predpokladam ze ano.....ta cena neni tak strasna, koukni na vazne kvalitni volant a tam budez s cenou zas uplne nekde jinde...

Ten Mad Catz nemá zpětnou vazbu ani vibrace, má jenom vratnou pružinu, mam ho doma, ale forza se mi stim hraje líp než s volantem Microsoft kterej force feedback má (nemyslim tenhle novej kterej se řeší v tomhle topicku, ale ten co se montuje klasicky na stůl, ten mam doma taky:D) U F1 2011 je to ale přesně naopak to si zase nedovedu bez zpětný vazby představit, je tam udělaná mnohem líp než ve Forze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je naprd, se fakt numůžu rozhodnout jestli ho mám koupit nebo ne. Někdo říká, že je dobrý a někdo zase, že stojí za ♥♥♥♥♥. Musím si ho někde v obchodě vyzkoušet. A co tenhle volant http://hardware.teamxbox.com/reviews...veFX-Wheel/p1/ ten už asi taky nikde neseženu že?

Zkus se podívat do po bazarech apod. Já osobně ho mám a spokojenost, stál mě zánovní necelých 700,- na Aukru a je fajn, jen si musím na volant obecně zvykat, je to jiný styl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,

Někdo z našeho týmu testoval tento volant, je super na akce v obchodních centrech nebo jiných místech, kde nemůžete sedět nebo jste omezení v prostoru.

Ale určitě je to více skvělá hráčka než závodní volant. Pedály nejsou. Na druhé stráně myslíme, že rozhodně zlepšíte svůj čas ve srovnáni s ovládačem, jakmile se s ním zvykněte.

Pokud někdo chce vyzkoušet ho před nákupem nebo poradata nějaké závodní párty, již máme jeho tady k pronájmu: http://www.rentfun.cz/volant-pujcovna-microsoft-xbox-logitech-fanatec-porsche-911/#pujcovna-volantu-xbox-360-wireless-speed-wheel

P.S.: V balíku máte dva držáky zdarma - levou a pravou nohu :-) Volant sedí většinu času tam, pokud sedíte Vy. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám volant a tohle si opravdu nedokážu představit a ani nechci. Očekával bych nový volant ala G27, ale tohle je przňa. Pokud už ani nepřidáváte plyn, pak je to shit jak NFS na mobilu a to fakt ne... chápu, že pokud někdo nemá místo..jinak doporučuju určitě klasiku k xboxu s pádlama!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já mám volant a tohle si opravdu nedokážu představit a ani nechci. Očekával bych nový volant ala G27, ale tohle je przňa. Pokud už ani nepřidáváte plyn, pak je to shit jak NFS na mobilu a to fakt ne...

O tomto pises? http://www.xbox.com/sk-SK/Xbox360/Accessories/Controllers/Xbox-360-Wireless-Speed-Wheel

Tam nie je plyn a brzda? To mi je novinka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mírný offtopic, ale na CZC je akce, že k http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=97432&utm_source=Games.cz&utm_medium=banner_PPC&utm_content=big-square&utm_campaign=XboxForza4 dostanete tento volant zdarma, alespoň to praví reklama na tiscaligames, ze které je přesměrováno na výše uvedený odkaz...

Takže pro zájemce určitě výhodná koupě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu