Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde mi udelat update DB v xboxu


Kony.cz

Otázka

hoj nechal jsem si udelat flash od flashera na xboxu na LT 2.0+, ale rikal ze mel problem s update DB, ted tam mam DB 2.0.12625.0 a zkousim to pres USB, ale uz asi 15 minut to stoji tesne pred koncem a nic to nedela.... Nevite nahodou jestli lze primo aktualizovat na nejnovejsi co jsem stahl tady ?? http://www.xbox.com/system-update-usb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Linuxík u jednoho xboxu udělal také napřed 2.0 a zkoušeli jsme tam dát rovnou z 12625 13604 a nešlo to . Dali jsme napřed 13599 a potom 13604 už bez problémů .

Zkus napřed vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze me to zkoncilo.... Error a status code : 3151 - 3524 - 1600 - 2203 - C000 - 0001

PS: A kde sezenu starsi verzi DB ??? Tak uz neco stahuju, tak jsem zvedav

PSS: Tak jsem neco nasel http://www.digital-forums.com/showthread.php?856473-Can-t-update-dash-on-banned-console

mam taky Samsung mechaniku

PSSS: Tak zkousim tu starsi verzi a taky nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak se snim porad peru.... nasel jsem na netu ze to muze byt ve spojitosti s mechanikou. Ale nikde jsem nenasel 100% navod jak na to. A asi aji kdyby se mi to povedlo tak asi prijdu o flash ze ?Mam Samsunga MS28. Ten flashner mi uz ani radeji neodpovida na maily. Mam sto chuti zanim zajit a vysvetlit mu to, ale jsem klidny clovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu