Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fight Night Champion


lemiju

Recommended Posts

Zajímalo by mě, zda někdo neví, jestli tam je nějaké nastavení na ty zranění a krev? Na youtube jsou videa, jak z nich po třech kolech sříká krev a maj zlomený nosy a zavřený a nateklý oči, ale když ja boxuju, tak klidně můžu boxovat 10 kol na jedno místo a boxer vypada, jak kdyby se teprve chystal na zápas. Poradí někdo? :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavení přímo na krev a zranění asi není. Ale zkus si v nastavení přidat Boxer Physical Damage naplno a zkus si další zápas. Hlavně co se týče těch nateklých očí, rozseklých obočí atd záleží i hodně na tvrdosti rány, dobrým časování a umístění. Já třeba do dneška nemůžu přijít na to jestli Night Fight Champion umožňuje nějaký opakování knockoutů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastavil jsem ten Physical Damage a možná to i funguje nějaký stříkance tam byly ale ne zase moc =) To opakování KO by mě taky zajímalo, kámošovi to prý funguje a nemusel nic nastavovat ...

Jinak kdyby jste si chtěl někdo boxnout tak mi napište gamertag: PIXIWO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Tak po dlouhý době co jsem.se zase rozhod zmáčknout Fight Night jsem se začal pídit po tom proč mi nejdou ty opakovaný záběry těch knockoutů. No a na nějakých anglických fórech jsem se dočetl že to je problém u EA. Je to prý tím že musíte mít original HDD na xku. Takže ti z vás co to hrají z cd nebo z flashky mají asi smůlu. Při instalaci na original HDD se nainstaluje soubor který umožňuje spuštění těchto opakovaných záběrů. Tak kdo máte možnost to prubnout jestli to není kec tak dejte vědět jak jste dopadli. Pro mě další důvod proč si konečně koupit HDD na xko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch zranění záleží i na postavách. U někoho stačí pár tvrdejch ran na oko a hned má roztrhaný obočí. Do někoho řežeš jak hluchej do vrat a jsou vidět jen malý náznaky nějakýho otoku. Ale vím že to zvednutí psychical damage je znát. Kdyžtak si zvedni ještě v nastavení power. Ale tím docílíš rychlejších knockoutů podle mě. Třeba už v třeřím kole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu