Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash Xbox360 na LT2.0


xxYoshixx

Otázka

Dobrý den, chtěl bych poprosit nějakou hodnou duši tady na fóru, která by mi poradila jak si doma Flashnout Xbox360. Pokud se někdo najde, ať mi prosím napíše PM, předem děkuji :)

- Mám Lite-On DVD Drive

- Xbox 360 Phat

- Nemám ty Flasherské nářadíčka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Dobrý den, chtěl bych poprosit nějakou hodnou duši tady na fóru, která by mi poradila jak si doma Flashnout Xbox360. Pokud se někdo najde, ať mi prosím napíše PM, předem děkuji :)

- Mám Lite-On DVD Drive

- Xbox 360 Phat

- Nemám ty Flasherské nářadíčka

Pokud máš flešlou mechaniku min. na LT 1.5, tak to bez "nářadíčka" půjde. Potřebuješ jen SATA řadič s via chipsetem. Já osobně ho nemám (flashuju na desce s chipsetem AMD 785G a připojím Lite-On, Samsung i Benq - Hitachi jsem nezkoušel), ale s ním je to jistota.

Stáhni si nejnovější JungleFlasher (1.89b) a prostuduj si dokumentaci, kterou tam najdeš. Vše důležité je v ní obsaženo. Nakonec příjdeš na to, že je to docela jednoduchý. Kdybys nad něčím tápal, neboj se zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ohromně se mi líbí tyhle rady tohoto typu . Obzvlášť když nemá zálohu a jakékoli pomůcky . Až mu to zamrzne a nebude vědět jak dál , tak mu budeš na dálku radit ? To ti teprve potom poděkuje .

Ty musíš mít strašně těžkej život. Proč tě to tak rozčiluje? V dokumentaci k JF má červeně 72kou písmem napsaný aby si nejdřív udělal zálohu flashe, nejlíp dummy.bin. Místo toho, aby jsi ho navedl na správné řešení, tak tu dokolečka píšeš aby to dal zkušenému flasherovi. Na tohle téma mu neporadíš, tak proč se k tomu vůbec vyjadřuješ?

Předpokládám, že slušná většina ze tvých tří tisíc příspěvků jsou urážky a nekonstruktivní odpovědi.

PS: Já jsem typickým důkazem toho, že fleshovat se naučí každej blbec. Tři roky jsem spokojeně běžel na LT 1.4, až vydání dvou FW v krátkém období a zavedení nových ochran mě donutilo se to naučit. Studium problematiky mi zabralo cca 2 hodiny, samotný flash i s demontáží krytů 30 minut. Rádi jsou i tři kamarádi, kterým jsem ušetřil peníze a můžou si tak místo toho koupit třeba média.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Je to podle mne nejjednodušší rada a případů kdy se to někomu kdo to dělal poprvé nedaří je zde na foru je dost . A vyprošuji si hodnocení mé osoby " že slušná většina ze tvých tří tisíc příspěvků jsou urážky a nekonstruktivní odpovědi." To co jsem napsal nebyla urážka , ale můj názor na tvou radu . Je tady na foru spousta lidí kterým jsem svými příspěvky i radami na ICQ pomohl a tak nesuď jen z jednoho tvého pohledu na věc !

Až budeš mít takový počet příspěvků jako já , tak ti možná také nějaký ulítne , že se to někomu nebude líbit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to podle mne nejjednodušší rada a případů kdy se to někomu kdo to dělal poprvé nedaří je zde na foru je dost . A vyprošuji si hodnocení mé osoby " že slušná většina ze tvých tří tisíc příspěvků jsou urážky a nekonstruktivní odpovědi." To co jsem napsal nebyla urážka , ale můj názor na tvou radu . Je tady na foru spousta lidí kterým jsem svými příspěvky i radami na ICQ pomohl a tak nesuď jen z jednoho tvého pohledu na věc !

Až budeš mít takový počet příspěvků jako já , tak ti možná také nějaký ulítne , že se to někomu nebude líbit .

Nejjednodušší rada by to byla, kdyby otázka zněla jinak. Jednodušší radu, než si nastudovat dokumentaci k JF, neznám. Ale i tak jsem za ni byl od tebe pokárán. Nemám ve zvyku někoho bezdůvodně napadat, ale za ten týden, co se tu pohybuju, mi tvůj nick utkvěl v paměti především díky podrážděným komentářům a odpovědím. Ono se to totiž moc dobře nečte a věřím, že ani tobě se to moc dobře nepíše. Otázka tedy je, proč neušetřit sebe i čtenáře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím si , že takováto má rada byla a je u takovýchto lidí na místě . Kdyby byl takový šikovný jako ty , tak by se takto neptal a našel by si vše o flashování sám - je toho plné forum a internet . Ty jsi se určitě takto nepotřeboval nikoho ptát , když píšeš , že jsi se to naučil . Tak to nemusíme rozebírat kdo z nás má pravdu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslím si , že takováto má rada byla a je u takovýchto lidí na místě .

V tom se právě neshodneme. Nejde o to kdo z nás má pravdu. Jde o to, kdo poskytne relevantní odpověď. Věřím totiž, že tvá odpověď nebyla pro tázajícího se žádnou novinkou. A taky věřím, že i schopnější uživatelé potřebují občas popostrčit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu