Jump to content
  • 0

Výměna mechaniky na xbox slim


Novys106

Question

15 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Výměna není jednoduchá - nelze vyměnit jen kus za kus . Musí se vyčíst klíč z původní mechaniky a vložit do nové . V podstatě je to něco podobného jako flash mechaniky . To doma na koleně neuděláš .

Ono by to doma na koleně udělat šlo, ale ta horší část toho bastlení by byla odemknutí SPI. Takže v tomto případě, jak většinou píšeš, bude lepší to přenechat někomu zkušenému. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

otázka je, co máš v xboxu za mechaniku. nikdy není jen jeden typ. a měl by ses držet té značky, co v ní aktuálně máš... takže ti doporučuju se obrátit na autorizovaný servis. a navíc taky můžeš koupit zajíce v pytli jako já před 2 týdnama. čupr supr nová liteonka, co je dneska zázrak sehnat, no stála mě 1500 kč a samozřejmě nefunguje. ve tvém případě je autorizovaný servis jasná volba.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Třeba z DX, je u ní sice napsáno, že je modifikovaná a žádný popis o co se jedná tam není, ale to by ti nemělo vadit, elektroniku máš vlastní. Jen doufat, že je jinak mechanicky i elektronicky stejná jako tvoje a DPS (PCB) bude sedět. V nejhorším bys musel přehodit i čtecí hlavu s laserem, možná by to bylo i tak lepší, aby tam nebyla třeba rozhozená kalibrace. Samozřejmě za předpokladu, jak píše ctverec23, že máš Lite-On, konkrétně DG-16D4S. Je to ale nejobvyklejší mechanika.

http://www.dealextreme.com/p/dg-16d4s-dvd-drive-for-xbox-360-slim-modified-version-70323

A ještě jsem našel i samsung http://www.dealextreme.com/p/assembly-samsung-ts-h943a-dvd-rom-drive-for-xbox-360-slim-51832#open

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A co je špatného na teorii a hlavně co je špatně na tom co jsem napsal ? Pro člověka, který flashovat neumí, je nejjednodušší řešení do nové mechaniky přehodit desku a je to, stačí trochu šikovnosti a nic nepokazí.

Z Mělníku to má do prahy blízko, takže tvoje nabídka je samozřejmě vítaná, ale píšeš to stylem jako "mistr světa" a všichni ostatní jsou amatéři.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

OK, beru na vědomi. Ještě jsem zapomněl dodat, že pokud máš doma potřebné díly, nebo použitelnou mechaniku je to samozřejmě pro něho nejlepší řešení. Jinak by si musel zjistit jakou mechaniku má, tu pak někde sehnat, nebo objednat z toho DX, což trvá tak 3 týdny a pak to dávat do hromady. Pokud mu to za rozumnou cenu uděláš ty, je to určitě mnohem rychlejší a pohodlnější řešení.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy