Jump to content
  • 0

problem pri updatu db

mekin
 Share

Question

Stah sem si resident evil 4 hd a chtelo to update dashe, po pulce se mi to ale kouslo s chybou:

Can´t read the update from the disc. Půease reinsert the disc to continue the update.

If the probolwm persist, visit ww.xbox.com/support.

Status code 3151 - 335a - b800 - 0f00 - c000 - 0013

nic nejde do menu a tak, ovladac nereaguje, z flashky sem to zkousel taky a neslo to

format cashe mi taky nefunguje, pokud sem to teda delal spravne: tak ze sem pri vyplem xku drzel tlacitko na sparovani xka, zapl ho a tlacitko sem drzel dal, ale nic se nedelo furt to ukazovalo error updatu :(

podle reseni problemu na xbox.com je akorak call support, takze sem asi v pr....

diky za kazdou radu

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Ahoj tady je moje situace (prosím o radu): Stáhnul jsem The Gunstringer - chtěl jsem spustit a stalo se mi to co Mekimu (Update? ... Yes ... = Status code 3151 - 335a - b800 - 0f00 - c000 - 0013). Tak jsem vzal XBox a šel k mému flasherovi - ten mi tam hned hodil LT 2.0+ a DB: 2.0.13146.0 Teď mám, ale podobný problém: Stáhnuto Kinect Sports 2 a zase to chce po mě update. Nevím co teď. Dát Yes a riskovat znovu "Status code 3151 ... jseš v p-deli" nebo to nechat tak a tu hru nehrát - pro mého syna tragédie - Kinect je jeho top hračka :cheesygrin: a Kinect Sports je top hra. Poraďte prosím jak to spustit bez rizika "Status code bla bla ...". Dík moc Jirka.

• 0
Ahoj tady je moje situace (prosím o radu): Stáhnul jsem The Gunstringer - chtěl jsem spustit a stalo se mi to co Mekimu (Update? ... Yes ... = Status code 3151 - 335a - b800 - 0f00 - c000 - 0013). Tak jsem vzal XBox a šel k mému flasherovi - ten mi tam hned hodil LT 2.0+ a DB: 2.0.13146.0 Teď mám, ale podobný problém: Stáhnuto Kinect Sports 2 a zase to chce po mě update. Nevím co teď. Dát Yes a riskovat znovu "Status code 3151 ... jseš v p-deli" nebo to nechat tak a tu hru nehrát - pro mého syna tragédie - Kinect je jeho top hračka :cheesygrin: a Kinect Sports je top hra. Poraďte prosím jak to spustit bez rizika "Status code bla bla ...". Dík moc Jirka.

jestli máš lt+2.0 a db 13146 ... tak by ti nemělo ublížit (vymazat flash)..... dát vyšší db :) !

• 0

Můžeš si už dát bez problému DB 13604 - flash se ti nesmaže .

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.flashxbox.sk/dashboard-xbox-360/#clanok

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Jinak kinect chce update také kvůli spárování kinectu s xboxem , takže to je nutné .