Jump to content
  • 0

GOW 3 - divná funkčnost


P4HT

Question

Ahoj lidi.

Prosím o radu.Vypálil jsem GOW 3 jednou s LayerBreak=2133520 ..... při vypalování vyskočila nějaká chyba,dal jsem pokračovat a vypálilo se to.Dvd se spusti ale když to má skočit do hlavního menu tak je jen tma a nic-----musím ho natvrdo vypnout.Podruhé jsem ho vypalil s LayerBreak=2086912 bylo to bez chyb a hra jde i do menu ale když ji spustím tak je tam pozadi GOW 3 kde se mění rady pro hrače a kolečko načítaní se točí.Mechanika se po chvilce přestane točit ale hra se nespustí.Do dashboardu se dostanu v poho.Můžete mi poradit co je špatně?

Flash LT+ 2.0 mám.Vypaleno na starší vypalovačce LG (pálím na ní vše i games na xbox).Samo mám nový Imgburn.Hra je to tato : Gears_of_War_3_READNFO_XGD3_0800_USA_RF-XBOX360-RRoD

Díky

Link to comment
Share on other sites

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Protože mi přijde, že je tam ten dotaz tak zastrčený že si ho v té všehochuti povídání ani nikdo nevšimne a kdyby měl někdo podobný problém tak ho ani nenajde.Tady to bude alespoň vidět pokud se to vyřeší a popř. pomůže ostatním.Chtěl jsem první dotaz smazat ale nešlo to.

Na to samé se můžu zeptat já - proč odpovídáš když to není k věci.Pak jsou ty témata zaplněna nesmyslnými dotazy a odpovědmi.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Ono to totiž není poprvé , kdy si někdo myslí že takovéto opakované psaní dotazů pomůže - je to ale zbytečné psát to znova jen kvůli tomu že si myslíš že je to zastrčené . To upozornění není sice k tvé věci , ale k věci opakovaných dotazů ano .

Ano,v tomhle s tebou souhlasím.Bylo to myšleno ale v dobrém.Přímé téma o problému napoví víc než dotaz v globálním tématku.

Ale budiž,stalo se a omlouvám se tímto všem komu by to vadilo. A teď prosím o rady k témátu.Děkuji

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Jaký máš DB ? Na jaká media pálíš ? Jak starý je xbox?Instalují se hry na HDD a nebo se hraje jen z DVD ? Když je takový dotaz tak musíte uvést veškeré informace jinak chybu hledat nemůžeme . Hry XGD3 jak se ukázalo jsou náročnější na kvalitu vypalování i dobrou mechaniku xboxu .

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Nové hry XGD3 by jsi měl vypalovat jen na VERBATIM . Jinak máš vše v pořádku . Poslední možnost je zkusit to vypálit CLONEM . Už dvěma kamarádům to nešlo ImgBurnem a CLONEM ano . Potom už jedině počkat na ten nový vypalovací program a koupit k němu tu vypalovačku .

A nemáš tušení jakým způsobem jim to nešlo?Jestli to vůbec nešlo vypálit nebo šlo ale s chybami.Zkoušel jsem to i nainstalovat na hdd ale v polovině to vyhodí hlášku že je dvd špinavé,poškrábáné apod.Mám strach vypálit jinou XGD3 hru abych nezníčil další dvd.Zkusím ještě toho clona a uvidím.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

je tu někdo se stejnou verzí GOW3 ??? dělá to někomu také ? myslím, že to bude ve hře samostatné než vypalováním... pokud ovšem někdo má tuto verzi a šlape mu, tak to je buď vyšší rychlostí vypalování nebo třeba něčím ještě jiným... zkus tohle... vymaž všechno ohledně GOW 3 z HDD, vymaž savy a tak, aby to vypadalo, že tam hra nikdy nebyla... vlož hru do mechaniky a vypni xbox, zapni xbox, nainstaluj hru a vypni, zapni znovu xbox a zkus hrát ;-) uvidíš ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy