Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fotite? Ukazte sve vytvory (CF) svetu. ;)


.Den

Recommended Posts

  • Odpovědi 335
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Celkem pěkný, jenom trochu o ničem - prostě orel... Do učebnice dobrý, ale neni to moc zajímavý.

Myslim že nemusí vše co fotí dávat smysl, někdo má focení prostě jako koníčka :)

Mimochodem Zavorka hodně pěkný fotky!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celkem pěkný, jenom trochu o ničem - prostě orel... Do učebnice dobrý, ale neni to moc zajímavý.

nechces treba fotky o vzniku vesmiru? ...

sorry za OT, ale argumentovat fotku "proste neco" mi moc nesedi :?

---

samozrejme bez urazky, nemyslim to nijak zle :)

edit: :P vidis ze to jde :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechces treba fotky o vzniku vesmiru? ...

sorry za OT, ale argumentovat fotku "proste neco" mi moc nesedi :?

Prostě je to suchý, neni to o ničem - jenom orel prakticky bez pozadí (teda bez zajímavýho pozadí). Vyfocený je to suprově, proti tomu nemůžu nic namítat, ale jednoduše řečeno, orel je nezajímavej, takže aby ta fotka celkově zajímavá byla, musí to mít nějakou akci, příběh nebo alespoň zajímavý pozadí, tak jsem to myslel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kdyby si měl mořskou panu vyfocenou na modrém pozadí (voda) tak taky nic moc, jenom pana ? :D Fotka nemá mít vždy příběh, hlavní je to, aby vyjádřila svět očima fotografa. Nikdy se nefotí tak, aby to vypadalo jako reálná věc ale aby to vypadalo tak, jak si to fotograf představuje, jeho očima. Vyfocený je to bez pochyby perfektně ale mě orel přijde velice zajímavý, v Praze jich moc není abych pravdu řekl a v druhé fotografii je dokonce i akce. A na závěr - čím jednodušší pozadí - tím lépe. To sou základní pravidla focení, proto ta fotka vypadá tak skvěle a pokud máš bystré oko tak vidíš, že už u toho druhého obrázku ten orel tolik neviniká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidek. ;)

Tohle moc nema cenu resit, ne vsem se libi to same. Jemu se to moc nelibilo, tak to napsal, vsak je to spravne. :) Ja bych byl rad i za negativni nazory, i kdyby nemely moc argumentu. Tak aspon vim, ze se fotka nelibi vsem a jeste tudiz je co zlepsovat. Bez odezvy (a to spise negativni) se vsak dela pokrok spatne.

Flash9: Dekuji. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perfektně to rozhodně vyfocené není. Světlo na těch dvou fotkách je ploché, barvy nevýrazné (otázka vkusu), ne úplně 100% kompo a nevzhledné pozadí (kola) u druhé fotografie. :)

Jsou to fotky, které dělá z nadšení každý začátečník a je to vidět. Ve špatném světle, se totiž fotit nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, svetlo je zlo. Kolikrat mi kazilo jinak dobrou fotku jen to, ze se holt nevyvedlo pocasi, svetlo bylo spatne a neslo s tim nic delat. Navic s pomerne levnym fotakem...

Na druhou stranu, kdyz uz je svetlo dobre, obcas se fotky vyvedou nadherne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu